بافتنی (قلاب بافی اضافه شد)

بافتنی (قلاب بافی اضافه شد)

نسخه ۲.۲
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۹
مگابایت
حجم

بمناسبت عبور تعداد دریافت های برنامه از 5 هزار! عدد، نسخه تازه همراه با بیش از 10 مدل جدید با آموزش کامل (همراه با متن و تصویر) اضافه گردید.

ازین پس می توانید آموزش های ساخت خود را برای ما بفرستید تا با نام خودتان در برنامه منتشر شود!


شاید به سرتان زده باشد که یکی دو دست لباس بافتنی تهیه کنید و از سرما در امان بمانید. اما همانطور که می دانید البسه بافتنی آماده از قیمت فوق العاده بالایی برخوردارند و احتمال اینکه مدل دلخواه و اختصاصی خود را بتوانید پیدا کنید زیاد نیست.

پیشنهاد ما به شما مجموعه کامل آموزشی "بافتنی" ست. برنامه ای که از مبتدی ترین تا پیشرفته ترین متد ها و مدل های روز دنیا را در مجموعه ای کامل گرد هم آورده است. اگر تا بحال حتی یک بار هم میل بافتنی دست تان نگرفته اید، بکمک این برنامه با ابتدایی ترین اصول و روش های بافتنی آشنا خواهید شد. اگر هم چندین سال است که تجربه بافتنی دارید و به قولی "این کاره" اید برای شما هم مدل های جدید و پترن های نویی را فراهم کرده ایم تا هر چه بیشتر در این حرفه دوست داشتنی پیشرفت کنید.

معرفی قسمت های مختلف برنامه:

1. آموزش های مقدماتی:
در این قسمت از ابتدایی ترین نکات بافتنی مانند "آموزش سر انداختن"، "بافت زیر و بافت رو"، "کور کردن" و دیگر اصول اولیه آموزش های کاملی فراهم شده است. تمامی آموزش ها بهمراه تصویرهای مرحله به مرحله و متن کمکی بوده و همگی توسط تیم سازنده برنامه تهیه و ترجمه شده است.

2. آموزش های پیشرفته:
در این قسمت شما را یک گام جلوتر خواهیم برد و تکنیک های پیشرفته تری را جزء به جزء به همراه تصویر و متن آموزش داده ایم. ده ها پترن و الگوی زیبا و متفاوت را آموزش داده ایم تا بتوانید به کمک قدرت خلاقیت خود اثرات هنری فوق العاده ای بیافرینید.
آموزش های این قسمت هم کاملا اختصاصی برنامه بوده و مشابه آنها را در هیچ کجا نخواهید یافت.

3. آموزش مدل ها:
در این بخش روش بافت مدل های مختلف بافتنی، از ابتدا تا انتها بصورت کامل توضیح داده شده است. "لباس های مخصوص کودک و نوزاد"، "شال و کلاه"، "ژاکت"، "پلیور"، "مانتو"، "دستکش و ساق" و هر لباس خاصی که مدنظر شماست در اینجا گرد هم آمده است.

4. جزئیات:
معرفی تک تک وسایل مورد استفاده در هنر بافتنی.


توجه: در قسمت آموزش مدل ها سعی شده اگر منبع مفیدی در نت موجود بود، از آن در برنامه استفاده شود که البته لیست تمامی منابع هم ذکر شده تا قانون "حق نشر" رعایت شده باشد.

 

logo-enamad logo-samandehi