استعداد تحصیلی

استعداد تحصیلی

نسخه ۱.۰
+۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

برنامه استعداد تحصیلی و تحلیلی برای اولین بار


تنها در کافه بازار


منابع کاملا اختصاصی می باشد.


استعداد تحصیلی چیست؟


استعداد تحصیلی یا بعبارت بهتر استعداد تحلیلی سوالاتی است که در آزمون مدارس و دانشگاه ها - آزمون دکترا و استخدامی ها بعنوان سوالات هوش یا استعداد تحصیلی مطرح می شوند. اینگونه سوالات بدلیل تصویری و رازآلود بودن در نگاه اول کمی مشکل بنظر می رسند. اما اگر روش حل آنها را بدانید از آسانترین نوع سوالات هستند. ما شما را تبدیل به متخصص این سوالات خواهیم کرد. 
سوالات را در 18 دسته بندی مختلف قرار داده ایم. در هر بخش همزمان با پاسخ دادن به سوالات و مشاهده پاسخ تشریحی سوالات، روش حل ادامه سوالات را فرا خواهید گرفت. خواهید دید که در هر بخش سوالات ابتدایی برای تان دشوار و سوالات پایانی ساده تر خواهد بود. این بدلیل فراگیری مغز شما در چگونگی برخورد با اینگونه معماهاست. اما این پایان ماجرا نیست. 
استاندارترین تست ارزیابی استعداد تحلیلی با 56 سوال در  برنامه گنجانده شده است که شما می بایست بعد از مطالعه 18 دسته بندی اولیه آنرا پاسخ دهید. سوالات این تست کمی متفاوت تر و سخت تر از دسته بندی های اولیه است. اما ذهن شما هم بسیار فعال تر و هوشیار تر از گذشته شده است. چرا که روش برخورد با این سوالات را آموزش دیده است. برای شروع آماده اید؟! ...

logo-enamad logo-samandehi