IELTS Mock Test & Practice

IELTS Mock Test & Practice

نسخهٔ ۴.۱.۱
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ شهریور ۱۴۰۰
IELTS Mock Test & Practice

IELTS Mock Test & Practice

IOradix Inc.
نسخهٔ ۴.۱.۱
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۰ شهریور ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اطمینان حاصل کنید که با نحوه تست آیلتس آشنا هستید. آزمون آیلتس چهار آزمون فرعی یا ماژول دارد: خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن.

این نرم افزار به شما کمک می کند ایده‌های مهم آزمایش شده در آیلتس را با پرسشهای دنبال شده مفصل یاد بگیرید. همانطور که سوالات خود را در آیلتس دنبال می کنید، برنامه عملکرد شما را پیگیری می کند و با نشان دادن امتیاز شما نقاط قوت و ضعف را بررسی میکند.

آزمون گوش دادن آیلتس به چهار بخش تقسیم شده است. هر بخش را فقط یک بار می شنوید. زمان آزمون ۴۰ دقیقه است. گوش دادن ۳۰ دقیقه طول می کشد، اما شما ۱۰ دقیقه وقت دارید تا پاسخ خود را به یک پاسخ نامه منتقل کنید.

آزمون خواندن آیلتس ۶۰ دقیقه طول می کشد. به دانشجویان آزمون آکادمیک داده می شود. آزمون ها از سه بخش تشکیل شده اند و در هر دو آزمون به ترتیب سختی ها افزایش می یابد.

آزمون نوشتن آیلتس نیز ۶۰ دقیقه طول می کشد. دانش آموزان باید دو کار نوشتن را انجام دهند که به سبک‌های مختلف نوشتن نیاز دارد. انتخاب موضوعات سوال وجود ندارد.

آزمون گفتاری آیلتس شامل یک مصاحبه یک به یک با یک بازرس ویژه آموزش دیده است.

مصاحبه ضبط شده و دارای سه قسمت جداگانه است: مقدمه و مصاحبه، یک دور طولانی فردی که داوطلب برای یک یا دو دقیقه در مورد یک موضوع خاص صحبت می کند. و یک بحث دو طرفه از نظر موضوعی با چرخش طولانی فرد مرتبط است. این مصاحبه تقریباً ۱۱-۱۴ دقیقه طول خواهد کشید.

امکانات:

- استفاده آسان

- برای آزمون آیلتس آماده شوید

- تست ها مانند امتحان واقعی است

- نمونه نوشتن آیلتس

- یک نمای کلی از امتحان

مطالب توسط ioradix تهیه شده و برخی از آنها از Google جمع آوری شده اند.

نظرات کاربران - ۲ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱