تستادی

تستادی

نسخه ۱.۰.۱
۱۰
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۶
مگابایت
حجم

راهی آسان برای کسب درآمد در اوقات فراغت

 

- دوست دارید با کمک به بهبود عملکرد یک کسب و کار، درآمد کسب کنید؟

- از مشکلات اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌های ایرانی کلافه‌ شده‌اید؟ و به دنبال راهی برای رساندن نظر خود به سازندگان آن‌ها هستید؟

به کمک تستادی می‌توانید در تغییرات یک کسب و کار سهیم باشید! تستادی جایی است که نظرات شما شنیده می‌شود.

 

تستادی یک پلتفرم آنلاین است که به کمک آن، کسب‌ و کارها می‌توانند نظرکاربران را در مورد وبسایت و اپلیکیشن خود بشنوند. در تستادی ثبت‌نام کنید، با نحوه‌ی انجام این تست‌ها آشنا شده و به ازای هر تستی که انجام می‌دهید درآمد کسب کنید! در کمتر از۲۰ دقیقه می‌توانید یک تست را کامل کرده و برای ما بفرستید.

کار کردن با تستادی بسیار ساده است و با یک موبایل یا تبلت اندرویدی معمولی می‌توانید تست‌ها را انجام دهید. برای انجام تست‌ها نیاز به داشتن هیچ تخصص و حتی آشنایی زیادی به اینترنت ندارید، چرا که در تستادی کارفرمایان به دنبال تنوع گسترده‌ای از کاربران هستند.

تست‌ها با پاسخ دادن به سوالات و انجام وظایف ساده‌ای از قبیل ثبت‌نام در اپلیکیشن‌ها و انتخاب یک کالا از لیست و اضافه کردن آن به سبد خرید، انجام می‌شوند.‍ دانلود و استفاده از تستادی کاملا رایگان است.

 

تستادی صدای شما را به صاحبان کسب و کارها رسانده و کمک می‌کند به انتظارات کاربران نزدیک‌تر شوند. در هر کجای دنیا که هستید می‌توانید قدمی در راه رفع مشکلات کسب و کارها برداشته و درآمد کسب کنید!

لازم نیست در برنامه‌ی شلوغ‌ روزانه‌ی خود جایی برای تستادی باز کنید، بلکه در حقیقت به کمک تستادی می‌توانید از وقت‌های تلف‌شده‌ی خود بهترین استفاده‌ی ممکن را برده و درآمد کسب کنید.

 

به کمک تستادی می‌توانید  بر روی بزرگ‌ترین برندها، تازه‌ترین تکنولوژی‌ها و خلاق‌ترین شرکت‌های ایرانی تاثیر بگذارید و به کاربرپسند کردن دنیا کمک کنید!

logo-enamad logo-samandehi