ادبیات جامع کنکور

ادبیات جامع کنکور

نسخهٔ ۱.۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
ادبیات جامع کنکور

ادبیات جامع کنکور

گروه آموزشی تسلا
نسخهٔ ۱.۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

- اپلییکشن شامل دو کتاب مجزا با برنامه پرداخت درون برنامه ای است که به درخواست کاربران برای سهولت استفاده در یک مجموعه قرار گرفته است. 
قسمت واژگان ادبیات دوم سوم و پیش رایگان و دو قسمت دیگر فروشی است.
شامل:
ادبیات دوم
ادبیات سوم
ادبیات پیش دانشگاهی

زبان فارسی دوم
زبان فارسی سوم


" گروه آموزشی تسلا" متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه شهید بهشتی با هدف ارائه ی خدمات آموزشی و تحصیلی و همچنین مشاوره در زمینه ی کنکور کارشناسی ایجاد شده است. تالیف کتاب های آموزشی انتشارات گاج، قلم چی، خیلی سبز و... و سابقه ی تدریس در آموزشگاه های معتبر از جمله سوابق اعضای این گروه می باشد.
یکی از مشکلات پیش روی دانش آموزان تنوع زیاد کتاب های آموزشی و سردرگمی و خستگی و نتیجتا باعث این تصور در آنها خواهد شد که برای کسب رتبه ی مطلوب باید حجم مطالعه بالا باشد، که در نهایت باعث دلسردی و رضایت به نتیجه ی نامطلوب می شود. مجموعه ای که پیش رو دارید بر اساس یادداشت برداری های تک رقمی و دورقمی های کنکور است که با کتاب های کمک آموزشی منتخب در بازار تکمیل شده و نیاز شما دانش آموزان به منابع مختلف برای امتحانات مدرسه و کنکور را رفع میکند. مسلما این اثر بدون اشکال نخواهد بود. برای گزارش ایرادات برنامه و یا ارائه ی نظرات و پیشنهادات ازطریق ایمیل Tesla.edu.group@Gmail.Com با ما تماس بگیرید.
در صورت حمایت کاربران محترم مارکت بازار از برنامه امیدواریم به زودی خدمات نوین و ارزنده ای بر بستر سیستم عامل اندروید ارائه کنیم.

نظرات کاربران - ۷۱۷ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
sara
sara
۱۳۹۵/۰۲/۲۳
کاش رایگان باشه چون واقعا بعضیا توان خریدشو ندارن
عارف
عارف
۱۳۹۵/۰۳/۱۳
برنامه ی خیلی مفیدیه ولی اگه بشه توی آپدیت های بعدی به غیرازکلمات مهم کلماتی که معنی هاشون توی کتاب نیست روبذارین واقعاکامل وبدون نقص میشه.
جفنگه
جفنگه
۱۳۹۵/۰۳/۰۱
عالیه