لیمو | رزرو کلاس مجازی

لیمو | رزرو کلاس مجازی

نسخهٔ ۱.۵.۶
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
لیمو | رزرو کلاس مجازی

لیمو | رزرو کلاس مجازی

لیمو آنلاین
نسخهٔ ۱.۵.۶
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۱۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با اپلیکیشن لیمو، در هر کجای ایران که هستید در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید کلاس مورد نظر خود را با قیمت رقابتی و عادلانه رزرو کنید.


مزایای لیمو


ـ دسترسی سریع و کاربری آسان 


ـ امکان انتخاب کلاس در حوزه‌های مختلف. 


ـ کلاس‌های مقرون به صرفه 


ـ سیستم امتیازدهی و الگوریتم هوشمند 


ـ اولین بازار غیر انحصاری آموزش
اهمیت تدریس زبان انگلیسی به صورت آنلاین و حضوری + تفاوت‌ها و مزیت ها


بسیاری از زبان آموزان ترجیح می‌دهند که از کلاس‌ها و تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای یادگیری استفاده کنند، چرا که هم می‌توانند جبران زمان از دست رفته گذشته را بکنند و هم می‌توانند طبق برنامه زمانی خاصی برای رسیدن به هدفی که دارند پیش بروند. مهم‌ترین سوالی که امروزه ذهن بسیاری از متقاضیان زبان را به خود مشغول کرده است، انتخاب و رزرو کلاس حضوری و یا آنلاین می‌باشد. اکثر افراد نمی‌دانند که بازدهی کلاس‌های آنلاین همانند کلاس‌های حضوری است یا خیر.


اکنون بعد از تجربه پاندمیک کرونا، بسیاری از زبان آموزان و استادها به این باور رسیده‌اند که می‌توانند مانند سال‌های گذشته کلاس‌های موفقی را برگزار کنند با این تفاوت که این کلاس‌ها به صورت آنلاین خواهند بود. شاید که در ابتدا، امری محال و دور از باور به نظر می‌رسید اما رفته رفته بر همگان ثابت شد که خواستن توانستن است.


از همین رو استادها روی مهارت‌های آموزشی از راه دور تمرکز کردند و زبان آموزان تلاش خود را بکار گرفتند که جو کلاس‌ها را از فضای رباتیک بیرون بیاورند و آن را به کلاس‌‌های عادی زبان انگلیسی تبدیل کنند. به همین خاطر تفاوت گذاشتن از نظر سیستم آموزشی بین تدریس آنلاین زبان انگلیسی و یا کلاس‌های حضوری زبان انگلیسی کار درستی نیست چرا که هر دو کاملا شبیه به یکدیگر هستند؛ اما قطعا این زبان‌آموز است که بنا به شرایطی که دارد نوع کلاس خود را انتخاب می‌کند.


اهمیت و مزیت تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین


تدریس خصوصی زبان انگلیسی به صورت آنلاین مانند کلاس‌های حضوری می‌باشد با این تفاوت که استاد و زبان‌آموز هر کدام به صورت جداگانه از منزل یا محل کار خود کلاس را دنبال می‌کنند. تدریس آنلاین زبان انگلیسی دست زبان‌آموز را برای یادگیری باز می‌گذارد؛ مثلا دیگر اهمیتی ندارد شما کجا هستید در چه شهری یا کشوری زندگی می‌کنید، در تعطیلات به سر می‌برید یا سفر کاری، در منزل هستید یا سرکار، چیزی که از همه مهم‌تر است این می‌باشد که شما می‌توانید با هر شرایطی، کلاس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین خود را داشته باشید. کافی است اینترنت پر سرعت، لپ تاپ و گوشی هوشمند دوستان صمیمی شما باشند.


معلم‌هایی که به صورت آنلاین تدریس خصوصی زبان انگلیسی انجام می‌دهند مانند کلاس‌های حضوری شیوه یا متد آموزشی خاص خود را به همراه طرح درس مورد نیاز به کلاس می‌آورند. کلاس‌ها به صورت ویدیویی برگزار می‌شوند، استاد و زبان‌آموز به راحتی می‌توانند تبادل اطلاعات تصویری و کلامی داشته باشند و حتی در محیط چت روم می‌توانند به تبادل پی دی اف، کوییز یا… بپردازند.


از این رو برخی از زبان آموزان تدریس مجازی زبان انگلیسی را انتخاب می‌کنند چرا که به آزادی مکان، زمان و قدرت یادگیری خویش باور دارند. اپلیکیشن تمرکز خود را بر روی هر دو گزینه قرار داده و انتخاب نوع یادگیری را به خود زبان آموزان سپرده است، شما می‌توانید کلاس خصوصی زبان انگلیسی خود را به صورت آنلاین انتخاب نمایید.


اهداف تدریس زبان انگلیسی به صورت خصوصی 


هر زبان‌آموز بنابر هدفی که در ذهن خود ترسیم کرده است، تمایل به داشتن کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی دارد. اهدافی نظیر (ادامه تحصیل در دانشگاه‌های انگلیسی زبان، گرفتن یکی از مدارک بین‌المللی زبان انگلیسی، مهاجرت برای تغییر محل اقامت، مهاجرت کاری، تجارت و حتی فرصتی برای تغییر بینشی وسیع‌تر) هر کدام از این گروه‌ها برای یادگیری خود نیازمند توجه به مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی هستند.


مهارت‌های زبان انگلیسی که اعم از مهارت شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن می‌باشند، در آموزش زبان انگلیسی نقش بسزایی دارند. هر کدام از این مهارت‌ها بعد از انتخاب هدف یادگیری جایگاه ویژه‌ای پیدا می‌کنند. شما می‌توانید با مشورت با استادهای اپلیکیشن لیمو و بازگو کردن اهداف خود از یادگیری زبان انگلیسی، با بهترین شیوه آموزشی کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی خود را آغاز کنید.


قیمت و هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی


خوشبختانه مجموعه لیمو، استادهای زیادی را در سطوح قیمتی متفاوت دور هم جمع کرده است. می‌توانید استاد مورد نظرتان را با توجه به قیمتی که توانایی پرداخت آن را دارید، برای داشتن کلاس خصوصی زبان انگلیسی به صورت آنلاین یا حضوری انتخاب کنید. هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین با هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی حضوری کمی متفاوت می‌باشد.


در بیشتر مواقع هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل یا محل کار شما که با عنوان حضوری مطرح می‌شود کمی بالاتر از هزینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین می‌باشد. چرا که استادهای محترم هزینه ایاب و ذهاب را هم لحاظ می‌کنند. شاید برای شما هم سؤال پیش بیاید که چرا هزینه کلاس خصوصی زبان انگلیسی استادهای مختلف متفاوت است؟ چرا برخی قیمت‌های بالاتر و برخی دیگر قیمت‌های پایین‌تری را در حوزه کاری خود دارند!


استاد بعد از اینکه مورد تایید سیستم لیمو آنلاین قرار گرفت، به چند دلیل می‌تواند حوزه قیمتی متفاوتی ارائه کند. حرفه‌ای بودن، تجربه کاری، محل زندگی، و نیتیو بودن یا همان زبان مادری استاد همه و همه می‌تواند روی هزینه کلاس‌های تدریس خصوصی زبان انگلیسی چه به صورت آنلاین چه حضوری تاثیر گذار باشند. شما در لیمو طیف وسیعی از قیمت‌های متفاوت را مشاهده می‌کنید، با این وجود می‌توانید به سادگی بنا بر بودجه خود، کلاس آنلاین و یا حضوری زبان انگلیسی را با هر استادی که مد نظر دارید بردارید و از سیستم پیشرفته یادگیری زبان انگلیسی لذت ببرید.


تعیین سطح مناسب برای شروع آموزش، از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که اگر سطح درستی برای زبان‌آموز ارزیابی نشود و ایشان در کلاس‌هایی با سطح بالاتر یا پایین‌تر قرار بگیرد، این امکان وجود دارد که نه تنها به بحث یادگیری زبان علاقه‌مند نشود که حتی از ادامه این راه نیز صرف نظر کند. بنابراین تعیین سطح در آغاز پروسه یادگیری زبان خارجه بسیار مهم و مؤثر می‌باشد. برای تشخیص سطح زبان انگلیسی خود نیاز دارید که سطح زبان انگلیسی‌تان را مورد ارزیابی قرار دهید. 


در مجموعه لیمو شما می‌توانید با برداشتن جلسات آزمایشی با تعدادی از استادهای مجموعه لیمو و مشاوره با آن‌ها تعیین سطح شوید. چرا که استادهای زبان انگلیسی لیمو با صبوری و دانشی که دارند، سطح شما را تعیین کرده و اطلاع می‌دهند که بهتر است از چه سطحی کلاس‌های خصوصی زبان انگلیسی خود را بردارید.


محیط آموزشی و اعتبار بین‌المللی که در دانشگاه‌های کشور آلمان فراهم شده است یکی از دلایل زبان آموزی متقاضیان ورود به دانشگاه‌های این کشور می‌باشد.


اهداف یادگیری زبان آلمانی


مهاجرت تحصیلی به یکی از دانشگاه‌های برتر دنیا مستقر در کشور آلمان


گرفتن مدرک بین‌المللی زبان آلمانی برای ورود به دانشگاه یا موسسات عالی این کشور


مهاجرت به دلیل ارتقای شغلی


تجارت و اهداف کاری


مهاجرت به قصد تغییر محل سکونت


علاقه شخصی به فرهنگ و زبان آلمانی


هر یک از زبان آموزان بنا به یکی از دلایل بالا خواهان یادگیری زبان آلمانی هستند و به همین دلیل از کلاس‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی به شدت استقبال می‌شود.

کلاس‌های تدریس خصوصی زبان آلمانی به دلیل رعایت استانداردهای علمی همیشه یکی از بهترین راهکارها برای یادگیری زبان آلمانی به شمار رفته‌اند. بسیاری از زبان آموزان ترجیح می‌دهند که زبان انگلیسی خود را در کلاس‌های عمومی و زبان سوم خود را مثل زبان آلمانی در کلاس‌های خصوصی یاد بگیرند. در کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی برنامه‌ریزی زمانی بسیار قابل انعطاف‌تر از کلاس‌های عمومی آن می‌باشد.


استاد در کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی تمام توجه خود را معطوف به یک زبان‌آموز کرده و این در حالی است که در کلاس‌های عمومی توجه و زمان بین تمام زبان‌آموزان تقسیم می‌شود.


روش‌های تدریس در کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی هم بسیار منعطف‌تر از روش‌های تدریس در کلاس‌های عمومی می‌باشند. چرا که استاد همه چیز را تنها با یک زبان‌آموز منطبق می‌کند. اگر زبان‌آموز مشکلی در شیوه تدریس داشته باشد، استاد بلافاصله شیوه دیگری را جایگزین قبلی می‌نماید. مهمترین عامل موفقیت در کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی با برنامه جلو رفتن است.

کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی مثل هر زبان دیگری باید شامل استانداردهای آموزشی باشد. مثلا در کلاس‌های آموزش زبان آلمانی باید روی تمام مهارت‌ها تاکید شود. زبان آلمانی نیز دارای چهار مهارت (شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن) می‌باشد. توجه و تاکید روی هر چهار مهارت باعث رشد و ایجاد مهارت در یادگیری زبان‌آموز می‌شود.


در تدریس خصوصی زبان آلمانی اولین موردی که بسیار مهم است تعیین سطح زبان آلمانی زبان‌آموز می‌باشد. 


کلاس‌های استادهای مجموعه لیمو همگی دارای امکان عودت وجه هستند یعنی در شورتی که دانشپذیر کلاس خود ناراضی باشد تا ۲۴ ساعت بعد از برگزاری کلاس این فرصت را دارد بدون محدودیت از دکمه عودت وجه استفاده نماید.


هزینه کلاس‌های خصوصی زبان آلمانی

در مجموعه لیمو بر آن شدیم تا استادهای مختلف زبان آلمانی را با قیمت‌های متفاوتی در کنار هم جمع کنیم تا شما بنا به هر بودجه‌ای که دارید از یادگیری زبان آلمانی که می‌تواند در سرنوشت و آینده‌تان تاثیر گذار باشد غافل نمانید.


شما می‌توانید بنا به هر بودجه‌ای که دارید از میان استادهای عنوان شده در قسمت تدریس خصوصی زبان آلمانی استاد مورد نظر خود را انتخاب کنید و بعد از گذراندن جلسه آزمایشی با ایشان کلاس‌های یادگیری زبان آلمانی خود را شروع کنید. برخی از استادها با وجود تجربه کاری بالا و متدهای آموزشی به روز ترجیح می‌دهند که تعداد کلاس بیشتر با هزینه کمتری داشته باشند اما برخی مبلغ کلاس‌ها را بنا به سال‌های تدریس و تجربه و موقعیت مکانی زندگی خود تعیین می‌کنند. هرچند که لیست قیمت استادها باید از گزینه ارزیابی مجموعه لیمو عبور کند اما در نهایت این مدرس‌ها هستند که بنا به معیارهایی قیمت خود را به ما پیشنهاد می‌دهند.نظرات کاربران - ۱۳ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محسن
محسن
۱۴۰۲/۰۶/۲۲
عالیه برای دانش آموزان
ali2004h
ali2004h
۱۴۰۲/۰۶/۲۰
ورژن جدید خیلی خوب است
darush
darush
۱۴۰۲/۰۵/۰۴
عالی بود حتما حتما نصبش کنید 🌷🌷