جدول پلاس پلاس

جدول پلاس پلاس

نسخه ۵.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

***: نکته بسیار مهم : در کامنت های ارائه شده بسیاری از دوستان از سختی کار با برنامه گله و شکایت داشتند . این مسئله از ابتدا هم بر اینجانب روشن و واضح بود که با توجه به اینکه شیوه حل جدول در این برنامه جدید و نو است سردرگمی را به دنبال داشته باشد ، لذا ویدیوهای آموزشیی تهیه و در سرور و خود برنامه گنجانده شد که در آن روش کار با برنامه به سادگی شرح داده شده بود اما متاسفانه اکثر دوستان این ویدیوها را دانلود نکرده بودند بنابراین در ورژن جدید یک ویدیوی آموزشی کلی تهیه شد و در خود برنامه گنجانده شد که نیاز به دانلود آن نباشد . باز هم از دوستان عزیز تمنا دارم که حتما قبل از کار با برنامه این ویدیو را مشاهده کنند .


با توجه به  اینکه تمامی برنامه های حل جدول موجود با تعویض حروف جداول را تکمیل و حل می کنند که کار دشواری است برآن شدیم که نرم افزاری تهیه کنیم که همان حس آشنای حل جداول کاغذی را ایجاد کند . برنامه ای که پیش رو دارید حاصل تلاش یک ساله برای ارائه برنامه ای است که نیازهای یک حل کننده حرفه ای جدول را برطرف کند ضمن اینکه تضمینی برای از بین نرفتن سکه های خریداری شده و جداول دانلود شده شما داشته باشد .


تفاوت های ساختاری این برنامه با سایر برنامه های حل جدول عبارتند از :


در تمامی برنامه های حل جدول فعلی شما برای عبور از یک مرحله به مرحله دیگر باید جدول مرحله فعلی را حل کنید و در صورت عدم موفقیت سکه برای حل مصرف کنید ، در صورتی که این برنامه کاملاً مستقل از مرحله است و شما می توانید بی نهایت جدول را از سرور برنامه دانلود کرده و به حل آنها بصورت همزمان مشغول شوید .


ساخت جداول در سرور بصورت نرم افزاری انجام می شود و روزانه جداولی که تولید شده اند در سرور قرار گرفته و شما از طریق برنامه قادر به دانلود و حل آنها خواهید بود .


برای حل جدول نیازی به جابه جایی طاقت فرسای حروف نیست و از شیوه ای بسیار کاربر پسند برای ورود کلمات کلید جدول استفاده شده است .


برای اینکه هر جدول را دانلود کنید فقط یک بار بابت دانلود آن سکه میپردازید و دیگر حتی در صورت اشتباه و نیاز به راهنمایی و حتی حل کامل جدول نیز نیازی به سکه نخواهید داشت . در صورت حل بدون اشتباه جدول سکه جایزه نیز دریافت خواهید کرد .


با حل هر جدول امتیازی دریافت می کنید که در هر لحظه می توانید خودتان را با حل کنندگان دیگر جدول مقایسه کنید و نفرات برتر را مشاهده کنید .


با فعال کردن حالت نامحدود فقط یک بار هزینه می پردازید و همواره بدون مصرف سکه می توانید تمام جداول موجود را دانلود و از تمام امکانات برنامه بدون هزینه استفاده کنید .


امکان پشتیبان گیری از تمام داده های داخل برنامه شما مثل امتیازات و جداول حل شده و در حال حل وجود دارد بطوری که در سرور برنامه ذخیره می شوند و قابل بازیابی هستند که در صورت تعویض یا فرمت کردن گوشی یا تبلت قادر خواهید بود اطلاعاتتان را بازیابی کنید .


با امکان ذخیره و بازیابی قادرید جداول را بر روی دستگاههای متعددی حل کنید . مثلاً اگر یک گوشی و یک تبلت دارید در هر لحظه با پشتیبان گیری برنامه از روی گوشی و بازیابی آن بر روی تبلت می توانید کار حل جداول را بر روی تبلت ادامه دهید .


جداول به سه دسته آسان ، متوسط و سخت دسته بندی شده اند که با توجه به سطح اطلاعات جدولیتان میتوانید جداول دسته مورد نظر را دانلود و حل کنید که به این ترتیب اگر سطحتان آسان است در مواجهه با جداول سخت متوقف نخواهید شد .


امکان فیلتر جداول برای دانلود با پارامترهای زمان ، سایز جداول و درجه سختی و ... وجود دارد که این امکان را فراهم می کند که منطبق ترین جدول با نیازهایتان را دانلود و حل کنید .


جداول برنامه از سایز 2*2 تا 15*15 هستند که بنابر حوصله و وقت خود می توانید هر نوع جدولی را دانلود کنید .


ویدوهای آموزش برای کار با برنامه تهیه شده اند که می توانید از داخل خود برنامه آنها را دانلود و با تماشای آن کار با قسمت های مختلف برنامه را فربگیرید .


 


این برنامه در آغاز راهی طولانی برای ارائه خدمت به شما دوستداران جدول قدم نهاده است . امیدوارم با نظرات سازنده و دریغ نداشتن حمایت های خود از آن در جهت ارتقای آن با ما همراه باشید .

logo-enamad logo-samandehi