Norton Mobile Security and Antivirus

Norton Mobile Security and Antivirus

نسخه ۴.۸.۰.۴۴۸۹
۱۰۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

نسخه آزمایشی! به ابزارهای نورتن برای محافظت از دستگاه آندروید خود اعتماد کنید.

پیشرو صنعت امنیت رایانه‌ای اکنون وارد حوزه موبایل شده است. زندگی شما در گوشی شماست. با این برنامه از زندگی خود محافظت کنید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

موبایل مگ: بررسی آنتی ویروس قدرتمند نورتون در تلفن های هوشمند

با توسعه میلیون ها اپلیکیشن متنوع و فراگیر شدن تلفن های هوشمند، فایل های مخرب و ویروس ها نیز سرتاسر وب را جهت آلوده کردن تلفن های همراه پر کردند. در این زمینه پیشنهاد می شود حتما اپلیکیشن های خود را از فروشگاه گوگل پلی و اپ استور یا دیگر فروشگاه های معتبر دانلود نمایید و همچنین صفحات پاپ آپ و تبلیغات را باز نکنید. امروز می خواهیم به بررسی یک آنتی ویروس قدرتمند با نام نورتون بپردازیم...

نقد و بررسی آنتی‌ویروس نورتون برای سیستم‌های اندرویدی

این روزها در کنار عرضه آنتی‌ویروس‌های پولی نسخه رایگانی از آن‌ها نیز با امکانات کمتر روانه بازار می‌شود که تا حدودی نیازهای بسیاری از کاربران را پاسخ می‌دهد. آنتی‌ویروس نورتون که یکی از شناخته‌ شده‌ترین نام‌ها در حوزه تامین امنیت دیجیتال است نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. البته اینکه چه امکاناتی باید در نسخه رایگان آنتی ویروس لحاظ شود و چه امکاناتی حذف شود از آنتی‌ویروسی به آنتی‌ویروس دیگر متفاوت است. خبر خوب در مورد نسخه رایگان آنتی‌ویروس نورتون آن است که این نسخه همانند نسخه پولی آن به طور کامل شما را در برابر بدافزارها مصون می‌کند، اما خبر ناراحت‌کننده آن است که بسیاری از قابلیت‌های ضدسرقت که در نسخه پولی آنتی‌ویروس لحاظ شده در نسخه رایگان آن در نظر گرفته نشده است.

logo-enamad logo-samandehi