Brawl Stars – براول استارز (جدال ستارگان)

Brawl Stars – براول استارز (جدال ستارگان)

Version ۵۵.۲۴۶
نصب +۲۰۰ هزار
Category اکشن
Size ۱٫۰۱ گیگابایت
Last Update ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
Brawl Stars – براول استارز (جدال ستارگان)

Brawl Stars – براول استارز (جدال ستارگان)

Supercell
Version ۵۵.۲۴۶
نصب +۲۰۰ هزار
Category اکشن
Size ۱٫۰۱ گیگابایت
Last Update ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

جدال ستارگان از بهترین‌های بازی‌های موبایلی

اگر بازیکن حرفه‌ای گیم‌های موبایلی باشید، حتما نام کمپانی مشهور سوپرسل را به خاطر بازی کلش آو کلنز و کلش رویال شنیده‌اید. این کمپانی با تولید Brawl Stars در سال 2017 یک‌ بار دیگر توانایی خود را در تولید بازی‌های خوش‌ساخت موبایلی نشان داد. بازی جدال ستارگان مثل دیگر بازی‌های سوپرسل یک بازی استراتژی محسوب می‌شود که قهرمانان را برای پیروزی به سمت مسابقات سوق می‌دهد. اگر علاقه دارید، مانند دیگر بازی‌های این کمپانی شاهد مسیر جدید و هیجان‌انگیزی باشید، بازی برول استارز را از دست ندهید.

در بازی برول استارز داستان از چه قرار است؟

هر یک از شخصیت‌های ستارگان از توانایی‌ها و مهارت‌های خاصی بهره‌مند هستند؛ این قهرمانان با نیرویی که دارند، می‌توانند دشمنان را به خاک سیاه بنشانند و آن‌ها را نیست و نابود کنند. روال بازی در جدال ستارگان به این شکل است که هر بازیکن بسته به سلیقه‌ و انتخاب خود، یک قهرمان را که در بازی اصطلاحا Brawler نام دارد، انتخاب می‌کند و این شروعی است برای نبرد با دشمنان.

اگر این بازی جذاب را ادامه دهید، با گشودن جعبه‌ها و ارتقای سطح بازی، یک‌به‌یک قهرمانان ستارگان آزاد می‌شوند. شما باید با به چالش کشیدن هریک از این ستاره‌ها، در برابر دشمن قدرت‌نمایی کنید. همچنین قسمت هیجان‌انگیز بازی آنجاست که با ارتقای قهرمانان، توانایی و قدرت ستارگان بیشتر خواهد شد. نیرومندی براولرها آرام‌آرام به شکلی منطقی و به تناسب آنچه از سطح بازی انتظار می‌رود، پیش می‌رود. مواردی مثل میزان سلامتی و قدرت تهاجمی قهرمان‌ها بخشی از بازی است که در مراحل مختلف رشد خواهد کرد.

همچنین برای آن دسته از گیمرها که دوست دارند بدانند نسبت به سایر بازیکنان در چه جایگاهی هستند، در این بازی یک لیدربورد جهانی وجود دارد که شما را براساس تعداد سکه‌ها و جنگ‌هایی که در آن پیروز شده‌اید، رده‌بندی می‌کند.

قهرمانان برول استارز را به رویدادهای هیجان‌انگیز ببرید

پس از انتخاب قهرمان باید وارد یکی از رویدادهای موجود در بازی براول استارز شوید. در این بازی پنج رویداد معمولی و یک رویداد ویژه وجود دارد که هر کدام از آن‌ها چالش‌ها و جذابیت‌های منحصربه‌فردی پیش رویتان قرار می‌دهد.

رویداد اول Gem Grab نام دارد که بازیکنان به شکل 3v3 یا 3به3 با یکدیگر به جدال می‌پردازند. در این نبرد، استراتژی قهرمانان روی جمع‌آوری الماس‌های نقشه است، این الماس‌ها درست وسط نقشه از یک معدن استخراج می‌شوند. در این جدال هر تیمی که موفق شود، سریع‌تر از تیم حریف 10 عدد الماس جمع‌آوری کند، برنده مسابقه خواهد بود.

رویداد دوم Showdown است که به بخش Survival بازی‌های آنلاین شباهت بسیار زیادی دارد. در این ماجرا، 10 بازیکن برای مبارزه با هم در یک نقشه قرار می‌گیرند؛ در پایان این رویداد فقط آن قهرمانی که بتواند از مبارزات جان سالم از مبارزه به در ببرد، برنده می‌شود و به عنوان قهرمان بازی جایزه را از آن خود می‌کند.

سه رویداد دیگر پیش روی بازیکنان است که به صورت روزانه هر کدام از قهرمانان را به مسابقات مختلف می‌برد. در رویداد سوم ، Bounty بازیکنان به صورت 3v3 به جنگ هم می‌روند. برنده این جدال تیمی است که بتواند تعداد بیشتری کشته از تیم رقیب بگیرد. به عبارت دیگر هر تیمی که تا پایان بازی افراد بیشتری از رقیب را کشته باشد، برنده میدان جنگ است.

رویداد چهارم از جذاب‌ترین مراحل بازی براول استارز به حساب می‌آید؛ در جریان Heist باید هر دو تیم با حمله به گاوصندوق‌های حریف و تخریب آن‌ها، غنائم جنگی را برای خود بردارند. تیمی که زودتر گاوصندوق‌ها را خالی کند، برنده این نبرد خواهد شد. این حالت هم فال است و هم تماشا، چراکه علاوه‌بر جنگ می‌توانید از گاوصندوق حریف گنج‌های باارزشی به دست آورید.

رویداد پنجم ، Brawl Ball از دوست‌داشتنی‌ترین مسابقات Brawl Stars به شمار می‌آید. این رویداد تقریبا شبیه به ورزش فوتبال است، البته در این بازی خبری از کارت قرمز نیست! بازیکن‌ها باید توپی را که وسط نقشه بازی بروال استارز قرار دارد، وارد دروازه تیم حریف کنند. هر تیم که بتواند 2 گل به دروازه تیم مقابل بزند، برنده این مسابقه اعلام خواهد شد.

نوبت به آخرین رویداد بازی جدال ستارگان می‌رسد. Big Game نبردی است که از محبوب‌ترین قسمت‌های Brawl Stars محسوب می‌شود. این واقعه سخت‌ترین مسابقه از میان سایر نبردها است که می‌توانید آخر هفته‌ها لذت این رویداد را همراه با دوستان‌تان تجربه کنید. هرچند زیبایی و هیجان بالای مسابقه بیگ گیم، با جمع شدن 5 بازیکن به اوج خودش می‌رسد. هر 5 بازیکن در نقشه دور هم جمع شده و توسط یک روبات بزرگ (باس) با یکدیگر مبارزه می‌کنند تا بازیکن برنده مشخص شود.

در نبردها چگونه از حمله دشمن در امان بمانید؟

نقشه‌های بازی Brawl Stars با جزئیات دقیق و کارایی بالا طراحی شده‌اند که مو لای درز آن‌ها نمی‌رود. در جای‌جای نقشه بازی یک سری موانع وجود دارد که کمک می‌کند تا بازیکن‌ها از حمله حریف در امان بمانند و براساس موانع، با پیاده‌سازی استراتژی حمله و ضدحمله، پیروز میدان نبرد باشند.

البته در نظر داشته باشید با شلیک نیروهای ویژه این موانع تخریب‌پذیر هستند؛ سپس با حمله قهرمانان، باید دیوار تدافعی دشمن توسط بازیکنان خراب شود تا امکان شلیک به سوی رقیب به راحتی وجود داشته باشد.

یکی از کارآمدترین قسمت‌های بازی براول استارز وجود چمن‌هایی است که برای بازیابی سلامتی بازیکن‌ها ایجاد شده است. بازیکنان با رفتن به داخل چمن‌ها، از دید حریفان پنهان می‌شوند و برای ادامه نبرد نفسی تازه می‌کنند؛ این استراتژی با انتخاب براول Barley کار را برای نابودی دشمن مثل آب خوردن می‌کند. چراکه با مخفی‌شدن در چمن‌ها، می‌تواند با پرتاب بطری دشمنان را به نابودی بکشاند.

قهرمان موردعلاقه خود را به نبرد دعوت کنید

جالب است بدانید، با استفاده از الماس قهرمان‌های بازی براول استارز قابل شخصی‌سازی هستند. شما می‌توانید پوسته‌های جذابی برای براول خود تهیه کنید. قهرمانان این بازی یک نیروی ویژه یا Power دارند که با از بین بردن هر رقیب، نوار این نیرو پر می‌شود. کارایی این نوارها این است که شما با هر شلیک، رقیب را زودتر از پا در می‌آورید، چراکه شلیک‌های قدرتمندتری خواهید داشت.وری

همان‌طور که گفته شد، نیروی هر قهرمان متفاوت از دیگری است؛ به عنوان مثال نیروی ویژه قهرمان El Primo که با پرشدن قدرتش، به سوی دشمن یک شیرجه بزرگ می‌زند با قدرت شخصیت Nita که یک خرس غول‌پیکر است و به دشمنان حمله می‌کند، کاملا متفاوت است.

نیروهای این بازی تنوع خوبی دارند و متناسب با نبردی که قصد تجربه آن را دارید، می‌توانید بهترین ستاره را برای یک جنگ هوشمندانه انتخاب کنید. براولرهای این سرزمین کلاس‌بندی مختلفی هم دارند. برای مثال بالاترین کلاس آن‌ها  Legendaryبه حساب می‌آید. گفتنی است، هرچه به کلاس‌های بالاتری بروید، دستیابی به کلاس‌های بعدی سخت‌تر خواهد شد.

شما می‌توانید این بازی را به صورت تک، دو و سه نفره بازی اجرا کنید. به عنوان مثال می‌توانید همه تیم خود را یا دست‌کم یک یا دو نفر از هم‌تیمی‌هایتان را از دوستان‌تان انتخاب کنید و نفر سوم به صورت خودکار به بازی اضافه می‌شود.

گرافیک فانتزی و اتفاقات خوش‌رنگ‌ولعاب بازی

استودیو سوپرسل در تولید سبک بازی‌های متفاوت و جذاب با گرافیک بالا که از اصلی‌ترین قسمت‌های بازی محسوب می‌شود، در میان گیمرها زبان‌زد و شناخته شده است. در این بازی با گرافیک خوش‌ساخت و انیمیشنی جذاب جدال ستارگان همراه هستید.

طیف رنگ‌ها به قدری شاد و چشم‌نواز دیده می‌شوند که از بازی با بازی براول استارز هرگز خسته نمی‌شوید. قهرمانان این بازی هر یک شخصیت متفاوتی دارند که به صورت سه بعدی با ظاهری خاص و بدون نقص طراحی شده‌اند.

با اجرای این بازی روی تبلت‌ها چیزی از کیفیت فریم آن کم نمی‌شود، بلکه با صفحه نمایش بزرگ‌تر لذت بازی برول استارز دوبرابر خواهد شد. این بازی از موسیقی جالب و گوش‌نوازی برخوردار است و هر یک از رویدادها، موزیک مختص به خودش را دارد که هیجان بازی را بیشتر می‌کند.

همچنین علاوه‌بر جذابیت‌های تصویری، از نظر افکت‌های صوتی هم می‌توان گفت صداگذاری براولرها به بهترین شکل ممکن انجام شده و صدای هر یک از آن‌ها متفاوت از دیگری است که باعث می‌شود در تشخیص آن‌ها از هم کمتر خطا داشته باشید.

این بازی سیستم خرید درون برنامه‌ای دارد؛ سوپرسل بازیکانی که دنبال پیشرفت و ارتقای سطح بازی هستند را به شیوه‌ای هوشمندانه شناسایی کرده و در قدم بعدی، بازیکنان را به سوی سیستم خرید درون برنامه می‌کشاند.

ویژگی‌های بازی جدال ستارگان
 • قابلیت فوتبال سه نفره
 • امکان بازی تک یا دو نفره
 • قهرمانان متنوع با سلاح‌های مختلف
 • بازشدن قفل قهرمانان جدید
 • پشتیبانی از لیدربورد جهانی برای رده‌‌بندی شرکت‌کنندگان
 • امکان گفت‌وگو با دیگر کاربران
 • اجرای بازی فقط به صورت آنلاین
 • قابلیت ارتقای سطح بازی
 • قابلیت شخصی‌سازی و ارتقای مبارزان
 • سیستم خرید درون برنامه‌ای
 • رویدادهای متنوع بازی
بازی برول استارز به همه گیمرها پیشنهاد می‌شود

کارکردن با این بازی موبایلی، لذت‌بخش و ساده است. با نصب این بازی از کافه بازار متوجه رابط کاربری روان و جذاب جدال ستارگان خواهید شد. دوربین ایزومتریک Brawl Stars از زاویه دید بالا به پایین است که با این نما تسلط کاملی روی جریان بازی دارید. کمپانی سوپرسل با استراتژی و گرافیک فوق‌العاده این بازی توانسته جدال ستارگان را به یکی از بهترین بازی‌های موبایلی تبدیل کند. اگر این بازی را نصب کرده‌اید، تجربه بازی با این قهرمانان را با دیگر کاربران کافه بازار در میان بگذارید.


User Reviews - ۶،۸۴۹ Rates
4.5 from 5
5
4
3
2
1
امیر
امیر
۱۴۰۳/۰۲/۳۰
خیلی علی
ram
ram
۱۴۰۳/۰۲/۲۶
بشدت اعتیاد اوره
shaghaygh
shaghaygh
۱۴۰۳/۰۳/۰۴
عالی عالی عالی عالی عالی،،،به شدت اعتیادآور هست ولی از نوع خوبش،،حتما نصبش کنید