+۱۰
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۲۴
مگابایت
حجم

همه‌ی آن چیزی که درمورد Pro MX دوست دارید، حالا اینجاست؛ با گرافیک سه‌بعدی و امکان بازی چند نفره. نوار قدرت را بزنید تا از رقیبان گذشته پیشی بگیرید، و درحالی‌که در گرماگرم مسابقه هستید، ضربه‌های تند و ناگهانی بزنید تا نوار قدرت خود را دوباره پر کنید. دوستان و دشمنان را در نبردهای چند نفره به چالش بکشید تا برترین مسابقه‌دهنده‌ی موتور کراس در سراسر جهان شوید. حالت قهرمانی را بازی کنید تا مسیرهای جدید با زمین‌های فنی باز شود. مسیرهایی که برای تسخیر شدن به مهارت، قضاوت و رفتاری شجاعانه نیاز دارند.

حالت چندنفره به شما امکان می‌دهد تا در برابر بهترین‌ها بازی کنید، و به جهانیان نشان دهید که رئیس کیست. گزینه‌های زیادی در بین موتورسیکلت‌ها به شما این امکان را می‌دهد که مدل مناسب سبک خود را پیدا کنید. مسیر خود برای حرفه‌ای شدن را از میان معرکه‌ها و میدان‌های اصلی نبرد، پیدا کنید. این بازی که با کنترل‌های ساده و بصری طراحی شده است، برای همه‌ی طرفداران مسابقات آفرود و متعصبان موتورهای خاکی ساخته شده است. اگر عاشق مسابقه هستید، عاشقPro MX 3 هم خواهید شد.

مسیرها شامل هر آنچه از رقابت‌های حرفه‌ای سوپرکراس، استپ‌آپ‌ها، دوگانه‌ها، سه‌گانه‌ها، رولرها، ووپ‌ها و بخش‌های ریتم انتظار دارید، می‌شوند. زمان‌بندی خود را تنظیم کنید تا به‌موقع راه بیفتید. هوای زیاد بگیرید و ضربه‌های خود را برنامه‌ریزی کنید تا بتوانید روان برانید و از تصادفات دیوانه‌واری که شما را تهدید می‌کنند، دور بمانید.

همه‌چیز اینجاست. با تعداد بردهای خود که هر بار با بالارفتن پرچم شطرنجی به‌دست می‌آورید، به دنیا نشان دهید که شماره ۱ هستید. محکم بشینید و آماده‌ی خاک خوردن شوید؛ چون این یک بازی نیست ... این PRO MX 3 است.نظرات کاربران

زهرا
۱۴۰۰/۰۵/۱۷
خوب هس
عسل
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
بازی عالی بود ولی مرحله هاش عوض نمیشد تکراریری بود
ابولفضل
۱۴۰۰/۰۴/۰۱
عالیه نصب کنید
مهناز کریمی
۱۴۰۰/۰۳/۱۱
خوب بد نیست😏😏
کلیپ من
۱۴۰۰/۰۲/۲۸
عالی عالی
اینیل
۱۳۹۹/۱۱/۰۵
خوب است نصب کنید
عالی بود مرسی
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
عالی عالی عالی
ابوالفضل
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
عالللللللللللللییییییییی
hghvbnbb
۱۳۹۹/۱۰/۰۹
عالی
رهام
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
عاااااالی
۱۴۰۰/۰۲/۱۰
عالییه
نیما
۱۴۰۰/۰۱/۲۴
عالی
مهدی
۱۴۰۰/۰۱/۰۷
بازی خیلی خوبه