استات فاکس | پلتفرم اجتماعی

استات فاکس | پلتفرم اجتماعی

نسخهٔ ۲.۹.۶
+۲۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم
استات فاکس | پلتفرم اجتماعی

استات فاکس | پلتفرم اجتماعی

بی تاک
نسخهٔ ۲.۹.۶
+۲۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته‌بندی
۶ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

پلتفرم عمومی و تخصصی استات فاکس در زمینه ارائه خدمات و ارائه محتوا و مقالات در موضوعات و طبقه بندی های مختلف می باشد. شما با استات فاکس می توانید همواره از آخرین اخبار، آموزش ها، کانال ها، پیامک ها و جملات و ... باخبر شوید یا محصولات، سایت و وبلاگ، کانال ها و گروه های خود را بطور کاملا رایگان و بدون نیاز به عضویت با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دسته بندی ها و طبقه بندی مطالب شامل موارد زیر می باشد:

  • آخرین و جدیدترین سرتیتر اخبار (در موضوعات متنوع)
  • وبلاگ استات فاکس (مطالب تخصصی وبمستری و عمومی)
  • ویدئوها و کلیپ ها (در موضوعات مختلف)
  • معرفی و نقد و بررسی سایت ها
  • مخزن سیستم موردنیاز بازی های کامپیوتری
  • معرفی کانال ها و گروه ها (ارسال و معرفی رایگان کانال ها)
  • جمله ها و پیامک ها (در موضوعات متنوع و امکان کپی آسان)
  • شبکه اجتماعی  / سامانه تبلیغات رایگان (سیستم ارسال رایگان آگهی ها و مطالب توسط کاربران بدون عضویت!)


سامانه فروش اکانت کالاف دیوتی موبایل

بدون نیاز به عضویت و پرداخت هزینه، آگهی فروش اکانت خود را در استات فاکس ثبت کرده و آن را به فروش برسانید. در این سامانه، استات فاکس تنها بعنوان یک واسط عمل کرده و معاملات توسط فروشندگان و خریداران از راه های ارتباطی پیامک یا شبکه های اجتماعی انجام خواهد شد.

سامانه معرفی کانال و گروه ها

این سامانه کاملا رایگان به مدیران کانال ها و گروه های شبکه های اجتماعی مختلف کمک خواهد کرد با افزودن رایگان کانال یا گروه خودشان به این سامانه، اعضای خود را به تدریج افزایش دهند.

شبکه اجتماعی استات فاکس

این بخش از استات فاکس جهت ارسال آگهی ها، معرفی محصولات، معرفی سایت ها و وبلاگ ها، رپرتاژها و یا هرگونه مطالب تبلیغاتی و دلخواه کاربران راه اندازی شده است. شما بدون نیاز به عضویت و یا پرداخت هزینه، بطور کاملا رایگان می توانید به تعداد نامحدودی آگهی های خود را در این قسمت ارسال نمایید.

جملات و پیامک ها

طبقه بندی جملات و پیامک ها در استات فاکس مخزن جملات خاصی است که می توانید در تمامی مناسبت ها، یا کپشن ها و استوری ها و پست های شبکه اجتماعی خود از آنها استفاده کنید. به راحتی با جستجوی کلمه موردنظر خود در این طبقه بندی، تمامی جملات متناسب با آن کلمه را پیدا کرده و با تنها با یک ضربه آنها را کپی کرده و استفاده نمایید.

نظرات و مشارکت شما

هر مطلب از استات فاکس امکان ارسال نظر و یا کلیدهای اشتراک گذاری دارد. شما می توانید در مطالب موردعلاقه خود نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید. ارسال نظرات نیاز به عضویت نداشته و تنها با وارد نمودن نام و ایمیل خود می توانید در تمامی مطالب نظر خود را ارسال نمایید.

جستجو در استات فاکس

در استات فاکس دو حالت جستجو برای سهولت در یافتن مطالب موردنظرتان اضافه شده است. جستجو در سراسر پلتفرم می تواند کلمه دلخواه شما را در بین تمامی طبقه بندی ها و مطالب جستجو نماید. همچنین با ورود به هر طبقه بندی و استفاده از فیلد جستجوی همان دسته بندی می توانید بین مطالب همان طبقه جستجو نمایید.

سایر امکانات

به زودی استات فاکس با افزودن بخش های مستقل به امکانات و ابزارهای درون برنامه خود، آن را به یک مرجع همه جانبه برای مصارف مختلف و کاربردهای متنوع تبدیل خواهد نمود.


هم اکنون با نصب استات فاکس، تمامی این امکانات و خدمات را به صورت یکجا تجربه کنید!


کلمات کلیدی: ویدیو, سرتیتر آخرین اخبار, سیستم مورد نیاز بازی ها, کلیپ و فیلم وایرال, شبکه اجتماعی, معرفی رایگان کانال و گروه, آگهی رایگان, تبلیغات رایگان سایت و محصولات, خبر فوری

نظرات کاربران - ۲۰ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
تجربه اولم از اپ های محتوا بود. راحت تر از گشتن توی اینترنته. ممنون
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
تجربه اول که خوب بود و به نظر کامل میاد
Berlin
Berlin
۱۴۰۰/۱۰/۲۸
اگه امکان ارسال پست توی هر بخش توسط ما باشه عالی میشه