نیلو و شیرینی عید

نیلو و شیرینی عید

نسخه ۲.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۹
مگابایت
حجم


یک بازی مچ کردنی لذت بخش با طعم شیرینی و عید.
نیلو یک دختر بامزه است. او یک گربه ی بازیگوش دارد که موقع بازی کردن شیرینی های عید مادربزرگ را ریخته است. به نیلو کمک کنید که شیرینی ها را کنار هم بگذارد و مرتب کند قبل از اینکه مادر سر برسد.  • گیم پلی لذت بخش و انیمیشن های روان

  • دارای 60 مرحله که به مرور به آن اضافه میشود

  • 3 نوع بازی مختلف جور کردنی 3 تایی و خطی و کلیکی
  • انواع بمب ها و آیتم های متنوع
  • گردونه شانس برای گرفتن جایزه های روزانه

  • موسیقی و صداگذاری حرفه ای


کلمات کلیدی:

شیرینی - آبنبات - شکلات - candy - candy crush - جور - match - match3

در رسانه‌ها

نیلو و شیرینی عید: یک بازی جورکردنی در دنیایی از شیرینی های خوشمزه

بازی های جورکردنی از آن دست بازی هایی هستند که انجامشان تحت هر شرایطی برای کاربر لذت بخش است. چرا که این بازی ها گیم پلی ساده ای دارند و بسیار سرگرم کننده میباشند. کندی کراش پرطرفدارترین بازی جورکردنی در بین کاربران اسمارت فون هاست و نمونه های مشابه زیادی از این بازی ساخته شده است که هریک دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فرد خود هستند. در این مطلب یک بازی به نام "نیلو و شیرینی عید" را نقد و بررسی کرده ایم و اگر از طرفداران بازی های سبک جورکردنی هستید و به دنبال یک بازی جدید میگردید در ادامه با ما همراه شوید.

نقد و بررسی بازی نیلو و شیرینی عید؛ جورچین بومی سازی شده

نیلو و شیرینی عید که به تازگی منتشر شده در سبک جورچین است و شما باید شیرینی‌های هم شکل را سه به سه جغت کنید و آن‌ها را جمع کنید. در هر مرحله شما ماموریت دارید که تعدادی از یک یا چند شیرینی که مخشص شده اند را با تعداد حرکات محدود جمع آوری کنید. آیتم‌های جالبی نیز برای کمک به شما در بازی وجود دارد. در صورتی که نتوانید ماموریت را به پایان برسانید نیز از شما قلب کم خواهد شد. قلب‌ها هر نیم ساعت یکبار تولید می‌شوند.

logo-enamad logo-samandehi