سوئیتل

سوئیتل

نسخهٔ ۱.۰
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
سوئیتل

سوئیتل

480روید
نسخهٔ ۱.۰
+۱۰۰
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سوئیتل به تمامی آدم‌ها کمک میکنه تا سرگرمی ، برنامه ها و مکان‌های دلخواهشون رو پیدا کنن ؛ شما همراه عزیز میتونی با ثبت اقامتگاه تفرجگاه و مکان‌های دیدنی خود میتونین به دیگر هموطنان کمک کنید و علاوه براین به رایگان کسب و کار خودتون را نیز رونق بدید.


سوئیتل مکانی برای پیدا کردن و ارائه اقامتگاه سوئیت هتل منزل اپارتمان و... و همچنین یافتن و ارائه تفرجگاه ها امکان گردشگری و مذهبی تورهای داخلی و خارجی زیارتی و گردشگری


سوئیتل منزل یاب همراه میلیون‌ها ایرانی است. آگهی‌ها توسط کاربران به رایگان از طریق دستگاه‌های اندروید، و وب‌سایت soeetel.com دریافت می‌شوند.

همین اقامتگاه و یا تفرجگاهی که دارید و یا اقامتگاهی که نیازمندید ، را روی «سوئیتل» آگهی کنید. اقامتگاه آینده خود را پیدا کنید. اقامتگاه ، تفرجگاه و خدمات و کسب و کارتان را معرفی کنید.. تنها کافی‌ست پس از نصب، اولین آگهی خود را ارسال کنید.


تا در تمامی کشور به نمایش درآید و اقامتگاه و یا  منزل خود را در هر منطقه ای از کشور بیابید.

با سوئیتل بدون هیچ واسطه‌ای معامله کنید و مستقیم از طریق تلفن، پیامک و یا ایمیل با مشتری یا خریدار اقامتگاه و خدمات خود در تماس باشید.


 


در صورت بروز مشکل و ناقص بودن لیست شهرها یا دسته‌بندی‌ها، لطفاً ابتدا نسخه قدیمی را حذف و سپس نسخه جدید را نصب کنید.


تبلیغات رایگان


 


شما هموطنان عزیز میتوانید با معرفی امکان اقامتی و تفریحی خود و جاذبه های گردشگری شهر ، روستا و منطقه خود به دیگران علاوه بر کمک کردن به سایر هموطنان برای تجربه یک سفر و تفریح لذت بخش و بیاد ماندنی میتوانید خودتان از این خدمات برای برنامه ریزی یک سفر و تفریح بیادماندنی استفاده نمائید و جدا از تمام این موارد میتوانید با تبلیغات رایگان در سوئیتل به رونق صنعت گردشگری و توسعه منطقه و شناساندن مراکز اقامتی و تفریحی خود به سایرین اقدام نمائید.


 


اسکان


 


مدیریت هزینه ها اصلی‌ترین معیار یک سفر بیاد ماندنی به ویژه برای افرادی که قصد استفاده از مراکز اقامتی در مقصد را دارند می‌باشد مهمترین مساله مدیریت هزینه‌ها اسکان و یافتن محلی شایسته با قیمتی مناسب است ؛ از این رو سوئیتل امکانی را فراهم آورده‌ است تا قبل از سفر مکانی مناسب را با کمترین هزینه بیابید و شما مسافرین گرامی نگرانی اسکان و گزینش اقامتگاه در مقصد نداشته باشید و قبل از سفر اقامتگاه خود را انتخاب 


 


خدمات


 


اصلی‌ترین بخش سفر مدیریت هزینه‌ها ، انتخاب اقامتگاه می باشد و همچنین انتخاب و یافتن مکان‌های تفریحی و گردشگری مهمترین معیار برنامه‌ریزی برای سفر می‌باشد ؛ به همین دلیل مجموعه سوئیتل با حذف واسطه‌ها امکان رزرو اقامتگاه و بازدید از اماکن تاریخی و گردشگری و همچنین امکان تبلیغات رایگان برای صاحبین کسب و کار در زمینه گردشگری فراهم آورده است .با عضویت رایگان میتوانید از خدمات سویتل استفاده کنید و نهایت لذت را از سفرتان ببرید.


 


سوئیتل


 


سوئیتل اولین بزرگترین و معتبرترین مرکز ارئه دهنده خدمات اسکان مسافرین و جایجای ایران است که خدمات خود را به صورت رایگان و در دسترس عموم ارئه می‌نماید و عضویت درج آگهی انتخاب اقامتگاه و رزرو رایگان می‌‌باشد مجموعه سوئیتل تصمیم دارد تا با ارائه لیستی کامل و جامع از مراکز اماکن اقامتی ، تفریحی ‌ تاریخی و گردشگری گزینه‌های بیشتری را برای انتخاب مناسب اقامتگاه در اختیار مسافرین گرامی قرار ‌دهد و از لیست سراسر کشور به آسانی انتخاب کنید.


 


soeetel.com


480roid.ir

نظرات کاربران - ۱۱ رأی
۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
خوزستانی
خوزستانی
۱۳۹۷/۰۶/۱۲
افتضاااااااااااح مسخره😬
تهی
تهی
۱۳۹۷/۰۲/۰۲
چرا میندازه بیرون
علی
علی
۱۳۹۷/۰۱/۰۱
اصلا باز نمیشه خطای عدم توانایی در برقراری اینترنت میده . یه کلام افتضاح