سورپرایز(عکس نوشته)

سورپرایز(عکس نوشته)

نسخه ۱.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۱۲
مگابایت
حجم

یا سلام به دوستان عزیزم

نکنه اینکه از هر دسته بندی 10 تصویر به صورت رایگان می باشد جمعاً 30 تصویر زیبا هدیه بنده به شماست . شادو موفق و سربلند باشید .

با این برنامه میتوانید جملات خود را بر روی یک زمینه زیبا نوشت و درتلگرام ، اینستاگرام ، وایبر و ... به اشتراک بگذارید. دقیقا مانند همان جملاتی که عکس آنها را بارها دیده اید و یا توسط برنامه های مختلف دریافت نموده اید ، اما این بار شما جمله و زمینه را انتخاب خواهید کرد.
روش کار با این برنامه بسیار ساده است و فقط کافیست عکس زمینه را از دسته بندی مورد نظر انتخاب نمائید و متن خود را تایپ و یا از محلی کپی نمائید ، و فایل را ذخیره و یا به اشتراک بگذارید.

این برنامه دارای 260 پس زمینه زیبا ، در سه دسته بندی می باشد .

1-انواع کیک تولد و سالگرد ازدواج و روز مادر و پدر و . . .

2-انواع عکس های عاشقانه

3-عکس های ویژه محرم و پس زمینه های خام

 

امکانات برنامه:
حرکت متن با انگشت
امکان چرخش متن
امکان تغییر سایز متن
امکان تغییر رنگ
امکان تغییر قلم یا فونت
امکان نوشتن چندین خط
امکان تغییر چینش متن به چپ چین , راست چین , وسط چین
امکان ارسال مستقیم به صفحات اجنماعی تلگرام ،اینستاگرام , وایبر و . . .
امکان ذخیره فایل به صورت مربع ، مستقیم در گالری در پوشه surprise
260 زمینه زیبا در سه دسته بندی 
 


نکته : فونت نستعلیق بر روی برخی از نسخه های اندروید ایراد دارد و صحیح نمایش داده نمیشود , که این مشکل از ساختار فونت نستعلیق است , اما بنا به درخواست کاربران محترم , این فونت به برنامه اضافه گردید. لذا هنگام استفاده از فونت نستعلیق مدنظر داشته باشید که ممکن است متن شما بصورت ناخوانا نمایش داده شود.

فایل ذخیره شده مربع ، مناسب برای ارسال به برنامه های اجتماعی میباشد و نیاز به برش فایل نیست و در مسیر surprise در حافظه اصلی گوشی ذخیره میگردد.

دوستان توسعه دهنده اگر تمایل به دریافت سورس کد این اپلیکیشن هستند می توانند به این آدرس مراجعه کنند : http://www.imodares.ir


logo-enamad logo-samandehi