واقعیت افزوده پدیدار

واقعیت افزوده پدیدار

نسخهٔ ۰.۹.۶۵
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۴۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
واقعیت افزوده پدیدار

واقعیت افزوده پدیدار

سروش مهر رضوان
نسخهٔ ۰.۹.۶۵
نصب +۵۰۰
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۴۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار واقعیت افزوده پدیدار یک زیرساخت عمومی است که کاربران میتوانند براحتی درون آن کانال ایجاد نمایند و از طریق داشبورد تحت وب محتوای واقعیت افزوده خود را ( براحتی ساخت یک پاورپوینت ) تولید و در اختیار مخاطبان قرار دهند

***********************

برای ورود به میزکار واقعیت افزوده پدیدار به وب سایت پدیدار مراجعه نمایید:

https://padidar.ir

***********************

پدیدار ایده ها را به واقعیت تبدیل می کند
ویترین یک فروشگاه، کارت دعوت عروسی، طرح کسب و کار، پایان نامه دانشگاه، سفرنامه، آلبوم خانوادگی، بیلبورد تبلیغاتی، تبلیغ فیلم، تبلیغ گالری عکس و نقاشی، تبلیغ برگزاری تئاتر و هر آنچه که شما قصد دارید آن را متفاوت به نمایش بگذارید، همگی قابلیت خارج شدن از قالب عادی و معمولی خود را با استفاده از فناوری واقعیت افزوده پدیدار دارند پدیدار یک نرم افزار عمومی است که توانسته است با کاهش چشم گیر هزینه های استفاده از فن آوری واقعیت افزوده، نیاز به دانش تخصصی برای استفاده از آن را نیز حذف کند لذا شما و هر فرد علاقمند به بهره گیری از این فن آوری برای پیشبرد اهداف و تحقق آرزوهایتان می توانید به پدیدار تکیه کنید .

ما آرزوها را پدیدار می کنیم .

امروزه شرکت ها برای تبلیغ محصولات شان از ابزار مختلفی بهره می گیرند، از تبلیغات محیطی گرفته تا تبلیغات مکتوب و فضای مجازی. اما در میان اینها تنها معدود شرکت هایی هستند که نام آنها در ذهن ها می ماند و دلیل این ماندگاری، متفاوت بودن و متفاوت دیده شدن آنها میان رقبا است. پدیدار که امکان واقعیت افزوده را برای کاربران خود فراهم کرده است، این فرصت را به آنها می دهد تا در این بازار رقابت متفاوت دیده شوند و در ذهن ها بمانند.

این کتاب فیلم پخش می کند!
آیا تابحال به این فکر کرده اید که روزنامه، مجله و یا کتاب شما از دریچه دوربین موبایل چگونه دیده می شود؟ آیا تابحال اتفاق افتاده است که بخواهید فیلم صحنه گل یک بازی فوتبال حساس را در صفحه گزارش ورزشی خود نشان دهید؟ یا مثلا صوت میزگردی را که گزارش آن را در مجله خود چاپ کرده اید، همراه آن گزارش، پخش کنید؟ و آیا تابحال شده دوست داشته باشید در کتابی که نوشته اید، مدل سه بعدی تصاویر کتاب را در اختیار خوانندگان تان قرار دهید؟ ما می خواهیم به این رویاها واقعیت ببخشیم و پدیدار را به شما پیشنهاد می کنیم.

انتقال بهتر و راحت تر مفاهیم
یکی از دغدغه های معلمان و اساتید همواره این بوده که چگونه می توان مفاهیم آموزشی را برای دانش آموز و دانشحو قابل فهم تر و گیراتر نمود. این اتفاق تنها منحصر به مدارس و دانشگاه ها نبوده بلکه سازمان ها نیز مجبور بوده اند که برای به روز بودن کارکنان خود دوره های آموزشی را برگزار کنند. حتی یک کودک در خانواده هم با مفهوم آموزش در ارتباط است.


نظرات کاربران - ۱۰ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
tiger
tiger
۱۴۰۱/۱۱/۰۷
امکانات arplayer خفن تر و کامل تره
کوکی
کوکی
۱۴۰۲/۰۲/۲۶
بیخود کار نکرد
علیرضا
علیرضا
۱۴۰۱/۰۷/۲۵
افتضاح