شب مافیا - سناریو جدید و نقش مستقل

شب مافیا - سناریو جدید و نقش مستقل

Version 1.0.1
Install +10 K
Category Casual
Size 6 MB
Last Update 2021 November 2
شب مافیا - سناریو جدید و نقش مستقل

شب مافیا - سناریو جدید و نقش مستقل

Skilltory
Version 1.0.1
Install +10 K
Category Casual
Size 6 MB
Last Update 2021 November 2
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

مقدمه

بازی شبِ مافیا، برگرفته از بازی کلاسیک گرگینه است. در این بازی سعی شده است تغییراتی ایجاد شود تا بازیکنان بیشتر با یکدیگر تعامل داشته باشند و روند یکنواخت و بازی، بهبود یابد. شبِ مافیا نسبت به بازی کلاسیک ، پیچیده تر و طولانی تر است، اما ویژگی‌هایی دارد که آن را متمایز و جالب تر می کند.

در بازی شبِ مافیا، هر بازیکن یک نقش منحصر به فرد دارد. یعنی هیچکس نقش معمولی و ساده ندارد و هر بازیکن، تأثیر مهمی در روند بازی خواهد داشت. برخلاف حالت کلاسیک که بازیکنان فقط در شب کارهای خاصشان را انجام می‌دهند، در این بازی بسیاری از شخصیت ها در روز دارای قابلیت های خاصی هستند. این امر باعث می‌شود قابلیت های بازی محدود به شب نشده و هر لحظه، منتظر اتفاق در بازی باشید.


و اما...

بازی گروهی شبِ مافیا، تمرینی برای دریافت و شناخت حقیقت است. انسان موجودی پیچیده است و این پیچیدگی باعث شده، حقیقت همیشه در مورد انسان‌ها آشکار نباشد و گاهی باید برای رسیدن به حقیقت، به انسان‌ها عمیق‌تر نگاه کنیم. آشکار است که این کار نیاز به مهارت، در شناخت جنبه های مختلف و رفتاری انسان ها، زبان بدن، روانشناسی و بسیاری موارد دیگر دارد، که مسلما چندان هم آسان نیست.

در این بازی، دو گروه انسانی وجود دارد که در حال جنگ با یکدیگر هستند. جنگ میان اقلیتی آگاه و اکثریتی ناآگاه ولی طالب حقیقت، که هر یک برای بقا، باید دیگری را از میان بردارد.

مافیا همان کسانی هستند که از حقیقت باخبرند. این افراد ماهیت حقیقی خود را پنهان و در میان شهروندان زندگی می کنند تا در فرصت های مناسب، آگاهانه افراد شهر را از بین ببرند.

شهروندان تلاش می‌کند تا حقیقت وجودی انسان های اطراف شان را درک کنند و از شهر در مقابل حمله افراد شرور دفاع کنند. آنها باید اعضای مافیا را شناسایی کرده و از میان بردارند. اما با وجود پنهان شدن آنها در قالب شهروندان، این کار نیاز به توجه و هوشیاری بالایی دارد، زیرا حقیقت همیشه آن چیزی نیست که به نظر می‌آید. چنانچه شهروندان در یافتن حقیقت دچار اشتباه شوند و به اشتباه یکدیگر را بکشند، شهر به خطر می‌افتد و این دقیقا همان چیزی است که مافیا سعی در انجامش دارد.

در این میان چند شخصیت تک و مستقل نیز حضور دارند که تلاش می کنند از آب گل آلود ماهی بگیرند و با نابود کردن هر دو گروه، کنترل شهر را به دست آورند.

پایان این بازی و سرنوشت این شهر وابسته به شناخت ها و دریافت هاست. آیا شهروندان موفق به شناخت حقیقت می‌شوند به شهر را نجات می‌دهند؟ یا اینکه دست‌خوش بازی مافیا می‌شوند و شهر از دست می‌رود؟
نقش های بازی شبِ مافیا عبارتند از :


شهروندان : 🕵️‍♀️👨‍⚕️💂‍♂️👨‍💻🥷🧙‍♂️🧝‍♀️🧜‍♀️👨‍⚖️🧑‍✈️🔫💪

کاراگاه، دکتر، قهرمان، جاسوس، فرشته نجات، دندانپزشک، قاضی، کشیش، وکیل، فدایی، شکارچی، دست کج، گورکن، گردن کلفت، شهردار، جادوگر، نانوا، زندانبان و تک تیرانداز

مافیا : 🧛‍♂️🧛‍♀️☠️🎃😈🧟‍♂️👺👹

گادفادر، بمب ساز، محافظ، شارلاتان، معشوقه، قاتل حرفه ای، جلب و آمپول زن

مستقل : 🐺🤡👽

جانی، سندیکا و گرگ نما


به امید اینکه چراغ حقیقت همیشه در برابر چشمانمان بدرخشد و راهنمای مسیر موفقیت مان باشد.

User Reviews - 31 Rates
2 from 5
5
4
3
2
1
محمد مهدی کمالی
محمد مهدی کمالی
2021/11/05
خوبه ولی یکاری کنید بشه بازی کرد
ستایش سیفی
ستایش سیفی
2022/01/31
چرا نمیشه بازی کرد رسیدگی بشه لطفا
ریحاته تفرشی
ریحاته تفرشی
2022/09/29
فقط انتخاب نقش رو انجام میده ☹