Ultimate Offroad Simulator

Ultimate Offroad Simulator

نسخهٔ ۱.۶.۰
+۵۰ هزار
نصب
رانندگی
دسته‌بندی
۱۵۴ مگابایت
حجم
Ultimate Offroad Simulator

Ultimate Offroad Simulator

Sir Studios
نسخهٔ ۱.۶.۰
+۵۰ هزار
نصب
رانندگی
دسته‌بندی
۱۵۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بهترین بازی شبیه ساز رانندگی اتومبیل SUV با واقعی ترین فیزیک رانندگی، شخصی سازی نامحدود، دنیای بزرگ، گیم پلی اعتیاد آور و سرگرمی بی پایان همراه است!

★ فیزیک رانندگی واقعی

Ultimate Offroad Simulator با تلفیق واقع گرایی و فیزیک رانندگی سرگرم کننده بهترین موتور شبیه ساز رانندگی اتومبیل را با موتور پیشرفته فیزیک رانندگی ماشین ایجاد می کند. بهترین شبیه ساز رانندگی ماشین با بهترین فیزیک رانندگی همراه است! از اتومبیل‌های مسابقه ای گرفته تا SUV های خارج از جاده، انواع وسایل نقلیه فیزیک خاص خود را دارند.

★ سفارشی سازی نامحدود

اتومبیل خود را بسازید و سبک خود را به رخ همگان بکشید! از وینیل‌های بیشمار گرفته تا قطعات ماشین، می توانید با این بازی ماشین رویایی خود را بسازید. تخیل تنها محدودیت شماست! سفارشی سازی فوق العاده در انتظار شماست!

★ نقشه جهان باز

نقشه عظیم جهان باز به روشی خلاقانه برای آزمایش مهارت‌های رانندگی شما و ارائه بهترین تجربه گیم پلی طراحی شده است. از شهرها به بیابان ها، این بازی دارای بزرگترین نقشه جهان باز با محیطی کاملاً مفصل است. با SUV خود در منطقه بی پایان آفرود رانندگی کنید و واقع بینانه ترین تجربه رانندگی در خارج از کشور را در تلفن همراه تجربه کنید.

★ بهترین اثرات صدا

تمام صداها از اتومبیل‌های واقعی ضبط می شود تا قوی ترین احساس را به پخش کننده برساند. از قوی ترین صدای اتومبیل‌های مسابقه ای گرفته تا موتورهای آفرود در حال سوختن، هر اتومبیل صدای مخصوص به خود را از ماشین‌های مسابقه ای واقعی ضبط کرده است!

★ بهترین گرافیک

با کمک موتور گرافیکی پیشرفته، بازی اکنون واقعی ترین گرافیک را در تلفن همراه ارائه می دهد. به سختی می توانید اتومبیل‌های خود را از واقعیت متمایز کنید!

★ ماشین‌های بی شمار

اتومبیل‌های مسابقه ای، وسایل نقلیه خارج از جاده، SUV ها، ماشین های تیونر، ماشین های بزرگ، کامیون های 4WD ... وسیله نقلیه مورد علاقه خود را انتخاب کنید و هر کاری که می خواهید انجام دهید را در یک نقشه عظیم باز جهان انجام دهید!

نظرات کاربران - ۷۸ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ali
ali
۱۴۰۱/۰۱/۲۶
دوستان از همتون ممنونم
ساواش
ساواش
۱۴۰۰/۱۲/۰۵
عالی اما ماشین اخر را نمی تونیم بخریم ماشین اخر ۱۱۰۰ تا الماس می خواد
حسام
حسام
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
چرا نمیاد حیف نتی که بهش دادم