ثبت مرخصی و اضافه کار (دمو)

ثبت مرخصی و اضافه کار (دمو)

نسخه ۱.۰
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷
مگابایت
حجم

توجه: این نسخه از برنامه نسخه دمو می باشد و لطفا برای استفاده از تمام امکانات برنامه نسخه کامل را از لینک https://cafebazaar.ir/app/com.sina.smailly/?l=fa دانلود و نصب نمایید.


اگه سرکارتون یه دفتر یادداشت دارید که مرخصی و اضافه کار و ماموریت و خروج ساعتی و ..... رو توش می نویسید و آخر ماه با یه ماشین حساب اضافه کار و مرخصی باقیمانده رو حساب می کنید این برنامه برای شماست.


این برنامه برای افرادی که روزکارند یا شیفت(نوبت کاری) هستند توی 8 قسمت درست شده تا بتونه تقریبا تمام نیازهای شما رو به یادداشت کردن جزییات کاریتون روی کاغذ رو از بین ببره و حساب کتاب مرخصی و اضافه کار و ماموریت و خروج ساعتی و .. براتون انجام بده و اونا رو خیلی شیک براتون نمایش بده و در پایان سال خیلی راحت بتونید یک بکاپ از اطلاعاتتون داشته باشید.


اول از همه باید به قسمت تنظیمات برید و در اونجا اطلاعات مربوط به مرخصی کل سالیانه و هزینه اضافه کار و اگر شیفت هستید اطلاعات شیفت کاری خودتون رو ذخیره کنید.


قسمت های برنامه شامل:


مرخصی:شما تو این قسمت می تونید (روزکار و شیفت)مرخصی های خودتون رو بصورت استحقاقی،استعلاجی یا بدون حقوق، ثبت و ویرایش کنید تا برنامه مرخصی باقیمانده رو براتون محاسبه کنه.


اضافه کار:توی این قسمت می تونید اضافه کار(روزکار و شیفت) رو به صورت ماهیانه وارد کنید و از درآمد اضافه کارتون توی هر ماه اطلاع داشته باشید.


جابجایی:این قسمت بیشتر بدرد افراد شیفت می خوره که می تونن جایگزین کسی بشن یا کسی جاشون بیاد سر کار که می تونن اونا رو ثبت کنن و برنامه بهشون میگه که از کسی طلبکارند یا به کسی بدهکار.


ماموریت:توی این قسمت می تونید ماموریت درون استانی یا بیرون از استان یا خارج از کشور رو به صورت ماهانه ثبت و ویرایش کنید.


خروج ساعتی:در این قسمت می تونید ساعت های خروج کاری تون رو ثبت کنید و برنامه آمار کل ساعت های خروج ماهانه رو بهتون میده.


یادآوری: میتونید برای تاریخی که می خواید هم برای افراد روزکار و هم شیفت(صبحکار،عصرکار،شبکار)یادآوری تنظیم کنید.


تقویم شیفت:این قسمت فقط برای افراد شیفت(سه شیفت،چهار شیفت،پنج شیفت)نوشته شده که با وارد کردن تاریخ بتونن بدونن توی اون روز چه شیفتی هستند.


پشتیبان گیری و بازگردانی اطلاعات: شما می تونید از تمام اطلاعاتتون پوشه بکاپ بگیرید و اونو هرجا که دوست دارید ذخیره کنید و بعدا بتونید اطلاعاتتون رو برگردونید.


امیدوارم این برنامه بتونه به کمکتون بیاد.

logo-enamad logo-samandehi