مدارهای اندازه گیر

مدارهای اندازه گیر

نسخه ۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

با سلامي دوباره خدمت كاربران کافه بازار

اين برنامه جدید براي دسترسي سريع و اموزش 178 مدار الكترونيكي  مشتمل بر 125 مدار اندازه گیر و 53 مدار اموزشی دیگر  با  حداكثر كيفيت و امكانات درست شده است كه براي دانشجويان رشته هاي برق و الكترونيك و علاقه مندان به  ساخت و اموزش الكترونيك و مدارهاي الكترونيكي گزينه اي بسيار مناسب است .

 مدارات  به پنج  فصل زير طبقه بندي شده است :

1- مدارهای نمایشگر

2- مدارهای سنسور

3- مدارهای کنترل

4- مدارهای تستر

5- مدارهای متنوع

قابليتهاي برنامه:

اين برنامه هم مثل ديگر برنامه هاي ما فصل بندي شده است و گرافيك بسيار زيبايي دارد و داراي امكاناتي چون تغيير نوع و رنگ و اندازه فونت و همچنين تغيير رنگ پس  زمينه متون مي باشد همچنين قابليت اشتراك گذاري متون و يادداشت روي صفحات را دارا مي باشد كه مي توانيد مطالبي را به صفحات اظافه كنيد همچنين داراي يك فهرست پويا مي باشد كه مي توانيد تجربيات خود را در ان بنويسيد و تعداد صفحات را هم اظافه كنيد و همچنين همه نقشه ها و تصاوير داراي قابليت بزرگنمايي دو انگشته مي باشند.

تصاوير مدارات روي اسكريين شاتاهاي بالا ممكن است واضح نباشند اما به شما قول مي دهم كه با فشردن دكمه بزرگنمايي تصوير، تصاوير و نقشه هاي برنامه را در حداکثر كيفيتی خواهيد ديد كه  در گوشيهاي ميني هم به راحتي قابل مشاهده هستند.

در اين برنامه هم  به راحتي ميتوانيد مدار موردنظرتان را پيدا كنيد و به راحتي ان را بزرگ كرده و مشاهده نماييد و يادداشتي را به ان اظافه كنيد و توضيحاتي براي هر مدار داده شده است و  قطعات ان يا روي مدار موجود است يا در قسمت توضيحات موجود است  و چون در ان از منابع خارجي استفاده شده است توضيح  همه اين مدارات به انگليسي خيلي ساده و روان مي باشد كه بنده به دليل حفظ محتواي منابع از دستكاري و يا حذف ان خودداري كردم و  اما نام مدار را به دقت ترجمه كرده ام.

برنامه مبتدي نيست و تا حدودي حرفه اي است و براي دانشجويان و اساتيد دانشگاهها و كساني كه  الكترونيك  را مي دانند ساخته شده است و كساني كه الكترونيك بلد نيستند توصيه مي كنم كه برنامه هاي مبتدي بنده به نام اموزش الكترونيك  و الکترونیک سخت افزارها و مدارهاي ترانزيستوري را كه در اين ماركت عرضه كردم در ابتدا تهيه كنند.

اگر حجم برنامه مانع از نصب روی دستگاهتان می شود توصیه می کنم ان را روی کارت حافظه(حافظه خارجی- مموری کارت) دستگاهتان نصب کنید.

منابع :

http://www.electroschematics.com/

logo-enamad logo-samandehi