فرهنگ اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی

فرهنگ اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی

نسخه ۱.۰
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

نرم‌افزار حاضر مجموعه‌ایست کامل از اصطلاحات پرکاربرد به همراه افعال دوکلمه‌ایی و Collocations که سطوح مبتدی تا پیشرفته را شامل می‌شود. در این دیکشنری برای هر کدام از اصطلاحات توضیحی روان و ساده برای زبان‌آموز مشخص و سپس چند مثال برای اصطلاح موردنظر قید شده تا مفهوم آن بیشتر جا بیافتد. فرهنگ اصطلاحات پرکاربرد انگلیسی شامل فعل، توضیح (توضیحات) فعل، معنی (معانی) انگلیسی فعل، معنی (معانی) فارسی فعل و مثالهای متعدد از کاربرد اصطلاح در زبان انگلیسی می‌باشد.

از ویژگی‌های بارز و کلیدی این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✔ شرح کامل اصطلاح شامل توضیح، معنی انگلیسی، معنی فارسی، به همراه مثالهای مرتبط
✔ امکان نشانه‌دار کردن (اضافه کردن به علاقمندی‌ها) هر اصطلاح به صورتی که کاربر بتواند بعداً، جهت مرور و یادآوری اصطلاحات از آن استفاده نماید.
✔ نمایش اصطلاح به صورت تصادفی (random) بعد از هر بار اجرای برنامه
✔ امکان تلفظ اصطلاح
✔ رابط کاربری زیبا، مینیمال وکاربرپسند
✔ امکان اشتراک‌گذاری اصطلاح به صورت کامل در نرم‌افزارهای دیگر نصب شده بر روی گوشی(شبکه‌های اجتماعی، ایمیل به دوستان، ارسال به صورت پیامک، کپی درون حافظه clipboard، بلوتوث)

در زبان انگلیسی یک اصطلاح (idiom) شامل مجموعه‌ایی از لغات است که معنی آنها با خود معنی فعل به صورت مجزا تفاوت دارد. برای نمونه فعل call همراه با چندین حرف اضافه (preposition) معانی مختلفی دارد، برای مثال call up به معنای تلفن کردن، call on به معنای ملاقات کردن، call off به معانی لغو کردن، call for به معنای لازم داشتن و...

مخاطبین:

دانشجویان مقاطع مختلف زبان انگلیسی .
کسانی که می خواهند در آزمونهای IELTS و یا TOFEL شرکت کنند.
دانشجویان رشته‌های غیر از زبان انگلیسی و کسانی که می‌خواهند در آزمون ارشد یا دکترا شرکت کنند.

علاقمندان به زبان انگلیسی و کسانی که میخواهند از عبارات بهتری در مکالمات روزمره بهره ببرند.
و تمامی کسانی که دوست دارند انگلیسی را نه در چهارچوب افعال تک واژه‌ای و کتابی، بلکه سلیس و روان و با استفاده از عبارات روزمره‌ی کشورهای انگلیسی زبان صحبت کنند.

لطفا با دادن امتیاز 5 ستاره ما را در پیشرفت برنامه و ارائه آپدیت‌های بهتر همراهی کنید .


logo-enamad logo-samandehi