اصطلاحات انگلیسی

اصطلاحات انگلیسی

نسخه ۱.۰.۲
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۴۴
مگابایت
حجم

** کاملترین برنامه اصطلاحات زبان انگلیسی **


یادگیری عبارات و اصطلاحات هر زبانی یکی از مهمترین بخش ها برای درک متون و برقراری ارتباط در آن زبان میباشد . این عبارات را معمولا نمیشود به صورت جزء به جزء و کلمه به کلمه معنی کرد و مفهوم آن عبارت با ترجمه کلمه به کلمه آن متفاوت است.


زبان انگلیسی هم مانند دیگر زبان ها دارای اصطلاحات زیادی میباشد. یادگیری این اصطلاحات به روش سنتی کار بسیار خسته کننده و سختی است و همین امر باعث میشود که زبان آموزان نتوانند به درستی این اصطلاحات را یاد گرفته و از آن استفاده کنند.


برای حل این مشکل ما این نرم افزار را آماده کرده ایم که شامل 600 اصطلاح پرکاربرد در زبان انگلیسی میباشد. هر اصطلاح شامل تصویر , ترجمه انگلیسی و فارسی , مثال و مکالمه با استفاده از همان اصطلاح است که باعث میشود به راحتی مفهوم هر اصطلاح را درک کرده و آن را به خاطر بسپارید.


همچنین این برنامه شامل بخشی برای علامت زدن و ذخیره اصطلاحات مورد علاقه شما میباشد که میتواند برای شما مفید باشد.


در این برنامه اصطلاحات جمعا در سی درس جداگانه دسته بندی شده است . البته در نسخه رایگان فقط سه درس که شامل 60 اصطلاح میباشد قابل دسترسی است و شما میتوانید آنها را مشاهده کنید و در صورتی که مورد رضایت شما واقع شد, با پرداخت فقط 2000 تومان از طریق پرداخت درون برنامه ای این نرم افزار را خریداری کرده و تمام درس ها برای شما فعال میشود و میتوانید  این برنامه را به طور کامل استفاده کنید.


توجه: در صورت خرید این برنامه تمام آپدیت های بعدی آن به صورت رایگان برای شما نصب میشود و نیاز به پرداخت هیچ هزینه دیگری نیست.


8718802

logo-enamad logo-samandehi