شهرداد  |  قوانین و مقررات حقوقی

شهرداد | قوانین و مقررات حقوقی

نسخهٔ ۴.۱.۶
+۵ هزار
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
شهرداد  |  قوانین و مقررات حقوقی

شهرداد | قوانین و مقررات حقوقی

شهرداد
نسخهٔ ۴.۱.۶
+۵ هزار
نصب
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته‌بندی
۴ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن حقوقی شهرداد (Shahrdaad) مجموعه ای کامل از قوانین و مقررات کشور است که با تکیه بر دانش حقوقی حاصل از سال ها تجربه و مستندات حقوقی موجود (شامل کتاب های قوانین و مقررات، روزنامه های رسمی و...) از زمان صدور فرمان مشروطیت و تولد نخستین قانون در چارچوب فرمت‌های مصوب امروزی (که به سال 1285 هجری خورشیدی باز می‌گردد) تاکنون، توانسته منابع مرتبط بی شماری (بالغ بر 500.000 موجودیت حقوقی) را گردآوری نماید.

برنامه حقوقی شهرداد منابع خود را با دانش روز دیجیتال در هم آمیخته و جز معدود اپلیکیشن‏های موبایلی کشور است که به دسته بندی های موضوعی، تفکیک دوره های سنواتی مشخص (قاجار، پهلوی، و جمهوری اسلامی) به عنوان مبنا، و همچنین سایر دسته بندی‌ها، برای تمامی مردم به عنوان کاربران، و به ویژه حسب مورد گرایش ها و تخصص های مختلف همکاران عزیز جامعه بزرگ حقوقی، از جمله «کیفری، جزایی، بین‏الملل و...» پرداخته است. ایجاد قابلیت جستجو در تمامی بخش‌های اپلیکیشن شهرداد کاربرد پذیری و کاربر پسندی آن را چندین برابر کرده است.

اما بخش متمایز کننده و هوشمند ساز برنامه حقوقی شهرداد، وجود ارتباطات بسیار معنادار بین مفاد یک قانون با مواد سایر قوانین، همچنین دکترین حقوقی، استفساریه ‏ها، آرای حقوقی و ... می‌باشد. همچنین طرح پرسش و پاسخ های بی شمار مرتبط در نسخه فعلی برنامه شهرداد بوده که توان خود را با تپ کردن روی عبارت «وابسته» در کنار مواد به رخ می کشد.

* دیگر ویژگی های اپلیکیشن شهرداد:

·       ارائه هزاران مواد قانون، دکترین، تبصره، فقه امامیه و وابسته های مرتبط با هر ماده قانون

·       بیش از 200 مجموعه قانون دسته بندی شده به منظور مطالعه آسان تر

·       جستجوی پیشرفته برای یافتن قانون حقوقی مورد نیاز در اپ حقوقی شهرداد

·       دسترسی به بروزترین قوانین و مقررات کشور

اما این تمام ماجرا نیست؛ منتظر اتفاقات جدید در نسخه های آتی برنامه حقوقی شهرداد باشید. 

-------------------------------------

کلید واژه ها:

قانون، قوانین، مقررات، مشاوره، مشاوره_حقوقی، وکیل_آنلاین، موسسه_حقوقی، مشاور_حقوقی، قانون_مدنی، کیفری، حقوقی، وکالت، قرارداد، حقوق، وکیل، قاضی، بیمه، تامین اجتماعی، مالیات، چک، برنامه_قانون، قانون_در_جیب_شما، قوانین_ایران، قوانین_جدید، قانون_مدنی، قانون_مجازات، نظریات_مشورتی، آراء_وحدت_رویه، ترمینولوژی، قانون_جدید_چک، ابلاغ_الکترونیک، نرم افزار_ابلاغ، سامانه_ثنا، قوانین_خاص

legal, law, shahrdad, shahrdaad

نظرات کاربران - ۱۲۲ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hoomanbagheri
hoomanbagheri
۱۴۰۱/۰۲/۲۷
سلام ضمن تشکر آپ اندرویدی که از کافه بازار روی گوشی هواووی نصب میشه بعد از یکبار بازکردن و استفاده از برنامه دیگر قابل استفاده نیست و کرش میکنه و باید دوباره نصب گردد
جمال
جمال
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
یک ایراد بزرگ داره: فهرست نداره. لااقل فهرست شماره مواد. در ضمن چرا جستجوش کار نمیکنه؟
میرسلیمانی
میرسلیمانی
۱۴۰۰/۱۰/۰۹
خوبه اما قوانین تکراری زیاد، غلط نوشتاری، افتادگی متن، اشتباه در نوشتن تاریخ‌ها. اشکال در ساختار متن و کارکرد بد برنامه که با هر بار باز کردن یک قانون دوباره فهرست قوانین برمیگرده به قسمت اول فهرست که این طوری قوانین گم میشن؛ از جمله مشکلات برنامه هست.