Shahrdaad  |  شهرداد

Shahrdaad | شهرداد

نسخهٔ 4.1.6
Install +10 K
دسته‌بندی Books & Reference
حجم 4 MB
آخرین بروزرسانی 2021 September 7
Shahrdaad  |  شهرداد

Shahrdaad | شهرداد

shahrdaad
نسخهٔ 4.1.6
Install +10 K
دسته‌بندی Books & Reference
حجم 4 MB
آخرین بروزرسانی 2021 September 7
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن حقوقی شهرداد (Shahrdaad) مجموعه ای کامل از قوانین و مقررات کشور است که با تکیه بر دانش حقوقی حاصل از سال ها تجربه و مستندات حقوقی موجود (شامل کتاب های قوانین و مقررات، روزنامه های رسمی و...) از زمان صدور فرمان مشروطیت و تولد نخستین قانون در چارچوب فرمت‌های مصوب امروزی (که به سال 1285 هجری خورشیدی باز می‌گردد) تاکنون، توانسته منابع مرتبط بی شماری (بالغ بر 500.000 موجودیت حقوقی) را گردآوری نماید.

برنامه حقوقی شهرداد منابع خود را با دانش روز دیجیتال در هم آمیخته و جز معدود اپلیکیشن‏های موبایلی کشور است که به دسته بندی های موضوعی، تفکیک دوره های سنواتی مشخص (قاجار، پهلوی، و جمهوری اسلامی) به عنوان مبنا، و همچنین سایر دسته بندی‌ها، برای تمامی مردم به عنوان کاربران، و به ویژه حسب مورد گرایش ها و تخصص های مختلف همکاران عزیز جامعه بزرگ حقوقی، از جمله «کیفری، جزایی، بین‏الملل و...» پرداخته است. ایجاد قابلیت جستجو در تمامی بخش‌های اپلیکیشن شهرداد کاربرد پذیری و کاربر پسندی آن را چندین برابر کرده است.

اما بخش متمایز کننده و هوشمند ساز برنامه حقوقی شهرداد، وجود ارتباطات بسیار معنادار بین مفاد یک قانون با مواد سایر قوانین، همچنین دکترین حقوقی، استفساریه ‏ها، آرای حقوقی و ... می‌باشد. همچنین طرح پرسش و پاسخ های بی شمار مرتبط در نسخه فعلی برنامه شهرداد بوده که توان خود را با تپ کردن روی عبارت «وابسته» در کنار مواد به رخ می کشد.

* دیگر ویژگی های اپلیکیشن شهرداد:

·       ارائه هزاران مواد قانون، دکترین، تبصره، فقه امامیه و وابسته های مرتبط با هر ماده قانون

·       بیش از 200 مجموعه قانون دسته بندی شده به منظور مطالعه آسان تر

·       جستجوی پیشرفته برای یافتن قانون حقوقی مورد نیاز در اپ حقوقی شهرداد

·       دسترسی به بروزترین قوانین و مقررات کشور

اما این تمام ماجرا نیست؛ منتظر اتفاقات جدید در نسخه های آتی برنامه حقوقی شهرداد باشید.

#قانون #قوانین # مقررات #مشاوره #مشاوره_حقوقی #وکیل_آنلاین #موسسه_حقوقی #مشاور_حقوقی #قانون_مدنی #کیفری #حقوقی#وکالت #قرارداد #حقوق #وکیل #قاضی #بیمه #تامین اجتماعی #مالیات #چک #shahrdad #law #legal 

نظرات کاربران - 226 رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
نامجو
نامجو
2023/07/11
سلام چرا جدیدا از تاریخ اواسط تیر ۱۴۰۲ امکان ورود به برنامه نیست؟
hasan ganji
hasan ganji
2022/12/02
نرم افزار بسیار خوب و کاربردی است و با داشتن قوانین به روز نظریات مشورتی و دکترین حقوق آن را از دیگر نرم افزار ها متمایز نموده،اما متاسفانه مرتباً خطای عدم ارتباط با سرور دارد یا از برنامه خارج می شود و نیاز است مجددا نصب شود،البته نداشتن فهرست و بخش نیز از دیگر معایب آن است،
Lawer
Lawer
2023/04/17
سلام برنامه خوبیه ولیکن معلوم نیست چرا مدتی هست بهیچ عنوان برنامه لود نمیشه