ChatGPT-4

ChatGPT-4

Version 5.0.0
In-app Purchases
Install +100 K
Category Tools
Size 28 MB
Last Update 2023 December 16
ChatGPT-4

ChatGPT-4

semicolonteam
Version 5.0.0
In-app Purchases
Install +100 K
Category Tools
Size 28 MB
Last Update 2023 December 16
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

احتمالا نام ChatGPT را زیاد شنیده باشید و بخواهید بدانید ChatGPT چیست. اگر بخواهیم به زبانی ساده بگوییم، ChatGPT رباتی مبتنی بر هوش مصنوعی برای چت کردن است که می‌تواند در زمینه‌های مختلفی به شما کمک کرده و در واقع جواب‌های مناسبی برای سوالاتتان فراهم آورد. جذابیت ماجرا در این است که می‌توانید هر سوالی را حتی به زبان فارسی از این ربات هوشمند بپرسید و پاسخ‌هایی جامع دریافت کنید. اگر کنجکاو شده‌اید که تجربه استفاده از چت جی پی تی چگونه است و در ایران چطور می‌شود از این ربات بهره برد، باید بدانید که تلاش کرده‌ایم ساده‌ترین و سریع‌ترین روش برای کار با این ربات از داخل ایران را به شما‌ ارائه دهیم تا با کاربردهای ChatGPT بیشتر آشنا شویم.

چت جی پی تی (ChatGPT) جدیدترین «مدل زبانی» (Language Model) مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه شده توسط مجموعه OpenAI به حساب می‌آید.

این چت بات می‌تواند هر سوالی را جواب دهد . می‌تواند موضوع‌ها و مباحث پیچیده‌ای را در حوزه‌های تخصصی مختلف مثل فیزیک، ریاضی و برنامه نویسی درک کند.ربات پاسخگوی ChatGPT می‌تواند مسائل پیچیده در سطح دانشگاهی را حل کند ، همچنین مطالب وبلاگی تولید کند ، متن آهنگ بسازد ، صفحات HTML ایجاد کند و سایر مواردی از این دست را انجام دهد.

دسترسی پیدا کردن به chatGPT برای ایرانی ها به علت تحریم امکان پذیر نیست،برای همین ما این اپلیکیشن را طراحی کردیم تا بتوانید بدون مشکل از این بات استفاده کنید!

با نصب این اپلیکیشن به chatGPT-4 دسترسی خواهید داشت که همان نسخه موجود در سایت OpenAI است!

User Reviews - 5,167 Rates
4.2 from 5
5
4
3
2
1
Yeganeh
Yeganeh
2023/12/17
واقعا بد شده، من بابت این خییییلی ناراحتم🙁 من تا به امروز بابت خیلی چیزا ازش خیلی راضی استفاده کردم، اما الان دیگه مثل قبلا نیست، محدودتی و جدید و بد شده حتی آدم بزور میتونه بیاره چه برسه مثل قبلا استفاده کنه، خواهش میکنم به نسخه ی قبلشنش برگردونید😭😭😭
Amir Khan
Amir Khan
2023/12/27
جدیدا خیلی بد شده قبلا عالی بود ولی الان سازنده هاش پولی شدن
محمد
محمد
2023/12/17
هزینه زیاد