لذت زندگی به زبان انگلیسی

لذت زندگی به زبان انگلیسی

نسخه ۲.۰
<۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۷ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

  این برنامه ها شامل مقالات و موضوعاتی هستند.شما میبایست در باره این مقالات و موضوعات برای ما بنویسید و ارسال کنید.نوشته های شما در برنامه قرار خواهد گرفت و بقیه کاربران قادر به دیدن آن خواهند بود.


عقیده خود را در موضوعات مختلف به صورت مقاله بنویسید.بخش نوشتاری(writing) از آزمون تافل اینترنتی شامل پرسش هایی است که نظر شما را در موضوعات مختلف روزانه مورد پرسش قرار میدهد.زمان پاسخ دادن به این سوالات محدود می باشد.با جمع کردن افکار خود در یک زمان تمرین مقاله نویسی کنید.

نظرات کاربران

مینو
۱۳۹۴/۰۳/۰۷
چی شد؟!! واسه خاطر چند تا جمله تکراری که همه جا به رایگان در اختیار همگانه، نزدیک ده هزار تومن پول دادم؟!! با اون تلفظ ماشینی بدرد نخور!!!؟
حمید🌷
۱۳۹۴/۰۲/۰۴
اگه پولداری چرا نرم افزار گذاشتی تا خورد خوردپول دربیاری ادای آدم های پولدارو در آوردن باپولداربودن زمین تاآسمون فرق داره
احمد
۱۳۹۴/۰۱/۳۰
واقعا لذت بردم
1
۱۳۹۴/۰۱/۲۸
فقط لذت و عشق و حال و اينده رو , ولش. اينده امديم من افتادم. تو مردی.
parham
۱۳۹۴/۰۱/۲۵
من سازنده برنامه ام. اين برنامه توسط استاد زبان درست شده است. و توسط استاد زبان کامل مى شود. روز خوبى داشته باشيد. (روزتان توت فرنگى.)
Pav
۱۳۹۴/۰۱/۲۴
در مورد مزه زندگى هم بگيد.
توان
۱۳۹۴/۰۱/۲۴
من موافق ام. که فقير ها رو, بندازيم. بيرون,از برنامه ها.ايول,خوشم اومد. اين يعنی آخر هوش. کارت درسته.فقيرا بيرون. چون فقط ضررند.و ضرر و ضرر.