Secure Transfer (Viber, WhatsApp)

Secure Transfer (Viber, WhatsApp)

Version 1.1.1
In-app Purchases
+2 K
Install
Social
Category
4 MB
Size
Secure Transfer (Viber, WhatsApp)

Secure Transfer (Viber, WhatsApp)

Kariz Software Group
Version 1.1.1
In-app Purchases
+2 K
Install
Social
Category
4 MB
Size
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

انتقال امن (Secure Transfer) تنها نرم افزار ارسال و دریافت فایل در Viber حتی بدون مشابه خارجی


ارسال همه فرمت فایل (و برنامه هایی که نصب کرده اید و فایل نصبی apk آن را ندارید) بدون محدودیت در حجم فایل، به صورت عادی و یا رمزشده با password تعیین شده توسط فرستنده.


*** امکان به اشتراک گذاری فایل در گروه های وایبر و واتس اپ. همچنین در صورت قرار دادن رمز عبور برای فایل، تنها کسانی می توانند فایل شما را باز کنند که شما رمز عبور را به آنها گفته باشید.


*** توجه: در صورتی که نظر خود را در بازار ثبت می کنید، حتما ایمیل خود را چک نمایید، چون برای تمامی نظرات پاسخ ما به ایمیل شما ارسال می گردد.
چنانچه به نظر شما مشکلی در برنامه و یا در کارکرد آن وجود دارد، خواهشمند است به جای امتیاز منفی ما را از طریق ایمیل در جریان بگذارید تا مشکل به سرعت رفع گردد.


تا حالا به تفاوت سرعت آپلود عکس و فیلم در واتس اپ با Gmail یا Yahoo Mail یا هر خدمت دهنده دیگر ایمیل، توجه کرده اید؟


تا حالا براتون پیش اومده که فایلی رو بخواین برای کسی بفرستین (مثل عکس و فیلم شخصی یا خانوادگی یا هر فایل دیگه)، اما به خاطر اینکه مبادا فایل شما در فضای مجازی ناامن موجود، درز کنه و پخش بشه از این کار صرف نظر کنین؟


پس می تونیم فایل هامون رو به جای ارسال کند و خسته کننده از طریق ایمیل، و از کانال ناامن اینترنت، به کمک انتقال امن به دست دوستان و آشنایانمون برسونیم.


همان طور که می دانیم نرم افزارهای ارتباطی که خدمت ارتباط را به رایگان در اختیار ما قرار می دهند، درآمد خود را از پالایش داده های کاربران به دست می آورند.


انتقال امن با هدف محافظت از داده های شخصی کاربران ایجاد شده است، که به کمک رمزنگاری قدرتمند AES داده های شما را در برابر هر گونه دسترسی، مابین شما تا رسیدن به مقصد محافظت می کند. بنابراین بازیابی فایل شما را بدون داشتن کلید رمز، غیر ممکن می سازد.


نکات قابل توجه در انتقال امن:
- سرعت بالای رمزنگاری،
- ارسال برنامه های نصب شده در دستگاه،
- سازگار با اندروید نسخه 2.3.1 به بالا،
- سازگار با هر سایز صفحه گوشی،
- قرار دادن توضیحات برای فایل های ارسالی،
- مشخص نمودن نوع فایل دریافتی با آیکون آن فایل،
- امکان انتخاب فایل از طریق انتخاب کننده پیش فرض نرم افزار یا انتخاب از گالری، پخش کننده موزیک، X-plore و ...

می باشد. همچنین با فراهم کردن گرافیک و واسط کاربری روان، زیبا و حرفه ای، کار کردن با آن را برای کاربران بسیار دلچسب و ساده گردانده است.


توجه داشته باشیم که هر دوطرف ارتباط باید انتقال امن رو داشته باشند.


دریافت فایل از طریق همین نرم افزار انجام می شود و رایگان است.


دسترسی ها در این نرم افزار فقط محدود به خواندن وضعیت تلفن و شناسه (برای فرایندهای داخلی نرم افزار)، خواندن و نوشتن در حافظه دستگاه شما می باشد، پس کاربران نگران چیز دیگری نخواهند بود، چون دسترسی به دنیای بیرون وجود ندارد.


انتقال فایل های شما از طریق یک یا چند فایل ویدئویی صورت می گیرد. چنانچه قصد داشتید از طریق وایبر فایلی را ارسال و یا دریافت کنید از ارسال و یا دریافت شدن آن به طور کامل اطمینان حاصل نمایید. (به خصوص در دریافت از طریق وایبر صبر کنید تا نوار دانلود در پخش کننده وایبر به طور کامل پر شود تا فایل به طور کامل دریافت گردد.)


در صورتی که تقاضا برای نسخه iOS نرم افزار برای گوشی های Apple، مناسب باشد، نسخه iOS آن نیز تولید خواهد شد.


گروه نرم افزاری کاریز سعی دارد تا با ارائه برنامه های ایرانی کارا و تمیز، در راه جبران کمبود چنین نرم افزار هایی قدم بردارد.


از شما متشکریم که با ثبت نظر خود ما را از نقاط ضعف و قوتمان آگاه می نمایید و با امتیاز درخور نرم افزار از ما حمایت می نمایید.


Viber , Whats App

User Reviews - 1,541 Rates
4 from 5
5
4
3
2
1
سارا
سارا
2015/05/23
ش
تماس رایگان نیز انجام نمیشود
تماس رایگان نیز انجام نمیشود
2015/04/01
چرا نمیشه ارتقا داد و خرید؟
مرتضی
مرتضی
2022/10/12
سلام خوبی سلامتی