504 واژه ی کاملا ضروری زبان انگلیسی

504 واژه ی کاملا ضروری زبان انگلیسی

نسخه ۳.۰.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

504 واژه ی کاملا ضروری زبان انگلیسی


از مهمترین نیازهای همه ی دانش آموزان و دانشجویان و یا داوطلبان کنکور کارشناسی یا کارشناسی ارشد یادگیری زبان انگلیسی است. برای یادگیری زبان باید دامنه ی لغات خود را افزایش دهید و این امر با یادگیری لغات پر کاربرد شروع می شود.


برنامه ی 504 واژه ی کاملا ضروری زبان انگلیسی می تواند به عنوان بسته ای از لغات پر کاربرد همیشه در جیب شما باشد. این برنامه برای کسانی که خواندن فرهنک لغت تک زبانه (منولینگوال) برایشان دشوار است مناسب می باشد زیرا برای معنی کلمات از معانی فارسی استفاده شده است. کابر می تواند با استفاده از دکمه های سوئیچ به راحتی بین معانی فارسی و انگلیسی جابه جا شود. بدون شک این اپ ساده ترین اپ دارای لایتنر موجود در بازار است زیرا بدون درگیری کاربر با نوع عملکرد لایتنر فقط و فقط کلماتی که باید مطالعه کنید را یادآوری خواهد کرد.


برای یادگیری لغات قاعده و قانونی تعریف نشده است اما میتواند از امکانات جعبه لایتنر برنامه استفاده کند می توان به جرأت گفت تنها برنامه ای که متد لایتنر را به طور کامل پیاده سازی کرده برنامه ی ماست. این اپ  از چهار خانه و هر خانه دارای بخش های مجزا به تعداد متناسب با شماره ی خانه را داراست و به دور از چشم کاربر و بدون درگیر کردن کاربر با پیچیدگی ها یا جابه جایی های جعبه لایتنر آن را پیاده سازی کرده ایم به طوری که کاربر اصلا درگیر مکان لغات در جعبه نخواهد بود و بعد از خارج شدن لغت از جعبه می توان گفت کاربر آن را برای همیشه به خاطر سپرده است. ممکن است افراد عادات مطالعه ی مختلفی داشته باشند و بخواهند لغات را به شیوه ی مورد علاقه ی خود مطالعه نمایند. در این صورت می توانند بدون مراجعه به جعبه لایتنر با برنامه ریزی خود به مطالعه ی لغات بپردازند. این اپ می تواند به راحتی جایگزین فلش کارت های موجود در بازار برای 504 لغت ضروری انگلیسی شود.


رابط کاربری بسیار مناسب و دسترسی کاربر به همه ی بخش های اپ با کمترین لمس صفحه از ویژگی هایی است که در برنامه لحاظ کردیم تا کاربر در استفاده از برنامه احساس راحتی و لذت بکند. 


ویژگی ها


گروه بندی لغات در 42 درس


امکان سوئیچ بین معنی فارسی و انگلیسی لغات و مثال ها


امکان علامت گذاری آخرین لغت مطالعه شده یا لغات مشکل


جعبه لایتنر داخلی


امکان یادآوری مطالعه لغات در فواصل زمانی 24 ساعت


بسیار کم حجم و سریع 


دارای فنوتیک مطابق با فرهنگ لغت لانگ من


داری تلفظ امریکایی


معنی فارسی و انگلیسی لغت


دارای مثال از هر کلمه (استفاده در یک جمله) به همراه معنی


استفاده از لغات دروس در قالب یک داستان برای هر درس


رابط کاربری بسیار ساده


قیمت ناچیز


 

logo-enamad logo-samandehi