تقویم چینی تعیین جنسیت قبل بارداری

تقویم چینی تعیین جنسیت قبل بارداری

نسخهٔ ۱.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ تیر ۱۳۹۸
تقویم چینی تعیین جنسیت قبل بارداری

تقویم چینی تعیین جنسیت قبل بارداری

saycoder
نسخهٔ ۱.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ تیر ۱۳۹۸
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جدول تقویم چینی اصل تعیین جنسیت بچه محاسبه خودکار

تعیین جنسیت فرزند قبل از لقاح :

اگر با نحوه محاسبه سن در تقویم چینی مشکل دارید یا به پسرزایی (پسردار شدن) و دختر زایی (دختر دار شدن) فکر می کنید به جای اینکه به عکس آن کفایت کنید یا به جستجوی نسخه آنلاین بپردازید می توانید از این برنامه برای تعیین جنسیت قبل از لقاح و بارداری استفاده کنید.لطفا در نظرات بفرمایید کیا  نتیجه گرفتند چون ما برای سوالاتی از قبیل آیا تقویم چینی درسته؟ یا جدول چینی تا چه حد درسته؟ پاسخی نداریم البته این درباره صحت و سقم آن است برنامه کارش را به درستی انجام می دهد و تفسیر جدول اصلی را بدون مشکلات محاسبه سن و... برایتان نمایش می دهد. در این تقویم تاریخ تولد مادر را طبق شناسامه به شمسی وارد می کنید و نیاز به تبدیل تاریخ تولد به میلادی یا سن ندارید.

آیا این تقویم چینی اصلی است؟

بله در این برنامه از نسخه اصلی تقویم استفاده شده است.

تاریخچه تقویم چینی چیست و از کجا نشات گرفته؟

یک جدول مرموز در شهر پکن چین کشف شده که حدود 700 سال در مقبره ای دفن شده بوده است می گویند این تقویم هم اکنون در اكنون در انستیتو علوم پكن قرار دارد گفته می شود می توان جنسیت فرزند مادران 18 تا 45 ساله بصورت تقریبی را پیش بینی كرد. در مورد دقت این جدول نظرات مختلفی وجود دارد كه از۶۵ تا ۹۵درصد عنوان شده است. اساس کار این تقویم(جدول) سن مادر و ماه بارداری می باشد.

پسر می خوای یا دختر ( تعیین جنسیت )

این تقویم ها یا جدول ها بیشتر شبیه یک فال است ، در ایران نیز یک فال هست به نام فال شیخ بهایی و در چین این تقویم بوده است، اما تقویم تعیین جنسیت چینی شهرت زیادی داشته و در سایت های خارجی به آن پرداخته شده است.

دختر یا پسر بودن فرزند با مشورت پزشک و رعایت بخورنخورهایی قابل دستیابی است.البته سالم بودن فرزند اصل است و باید خدا را شکر کرد اما پوشیده نیست خیلی ها دوست دارند اگر پسر دارند برایش یک خواهر نیز باشد همچین اگر دختر دارند دوست دارند فرزندشان یک برادر هم داشته باشد.

آیا این جدول چینی  واقعیت دارد؟

هر چه بوده و هست مربوط به علوم قدیمی (حداقل 700 سال پیش) است امروزه با توجه به پیشرفت علوم روش های 100% تضمینی برای تعیین جنیست بچه وجود دارد.معمولا می توان با مراجعه به پزشک و رعایت رژیم غذایی پیشنهادی به جنیست دلخواه فرزند دست یافت.به نظر من روش تقویم چینی بیشتر به پرتاب کردن سکه شبیه است! چرا که نتیجه قطعی نیست. شما می توانید اطلاعات بیشتر را درباره آن با عباراتی مثل  Chinese Gender Chart پیدا کنید.

نظر خود شما برنامه نویس درباره این تقویم چیست؟

من در این مورد صاحب نظر نیستم. دو تقویم چینی رایج وجود دارد که یکی اصل و دیگری جایگزین است در این اپلیکیشن از تقویم اصل استفاده شده و نتایج مطابق با جدول اصل است اما طبق نظرات کاربران اینترنت در ذیل مطالب موضوع نتیجه قطعی نیست و برای مادران درست و برای بعضی غلط است.لذا من روش های امروزی تری را برای تعیین جنیست پیشنهاد می کنم.این اپلیکیشن صرفا تقویم را تفسیر می کند تا کار شما راحت باشد.

جدول چینی تعیین جنسیت چقدر درست است؟

هر چند ماه های مختلف سال ممکن است بر روی تغذیه و در نتیجه جنیست تاثیر بگذارد و عوامل طبیعی دیگر چون شب های ماه کامل بر روی کره زمین و انسان تاثیر گذار است،نتیجه این جدول همیشه قطعی نیست حتی اگر 50% درست باشد قطعی نیست،شانسی است.

چرا اپلیکیشن تقویم چینی ساخته شد؟

برای پاسخگویی به کنجکاوی مردم، از آنجایی این جدول جنسیت طرفدارانی دارد اما استفاده از آن کمی پیچیده است و نیاز به محاسبه سن به میلادی و تفیسر با استفاده از تقویم دارد.ما این اپلیکیشن را ساختیم تا با یک کلیک محاسبه 366 روز را انجام دهد و اما و اگری برای جستجوگر تقویم چینی باقی نماند فورا نتیجه را ببیند و پس از ارضا حس کنجاوی به سراغ روش های علمی امروزی برود.

تقویم چینی قمر، نی نی سایت ها و .... کدام درست است؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم دو جدول به این نام منتشر شده در این اپلیکیشن از جدول اصلی استفاده شده ممکن است سایت های مختلف از نسخه های متفاوت استفاده کرده باشند  این همان تقویم و برنامه ای است که در سایت قمر معرفی شده بود. در نهایت آن را به عنوان ابزار مهم و یا ابزار اصلی خودتان قلمداد نکنید اگر برایتان خیلی مهم است از روش های دقیق پزشکی برای تعیین جنسیت فرزند خود استفاده نمایید.

کلمات کلیدی: تقویم جنسیت چینی،پسرزایی جدول چینی,دختر زایی تقویم چینی

نظرات کاربران - ۳۵۴ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شهره
شهره
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
کاشکی پولی نبود
نازنین
نازنین
۱۳۹۸/۰۹/۰۸
خوب محاسبه می کنه اما نمی دونم به تقویم چینی باید اعتماد کنم یا نه البته ممنون از توضیحات کاملتان
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۳۹۸/۱۰/۰۷
خوبه