Boom Beach Guard

Boom Beach Guard

Version 1.1
Free
In-app Purchases
10
Active installs
Entertainment
Category
3
MB
Size

همانطور که می دانید در بازی پر طرفدار و محبوب Boom Beach اگر برای مدت 5 دقیقه هیچ عملی انجام ندهید ارتباط شما با بازی قطع می شود حتی اگر زمان خاموش شدن صفحه موبایل خود را نیز افزایش دهید هیچ تاثیری روی این روند نخواهد داشت.
/>
به کمک این برنامه شما می توانید به مدت نامحدود در بازی بمانید تا کسی نتواند دهکده شما را غارت کند.
/>
مکانیزم عملکرد این برنامه به این صورت می باشد که عملکرد انگشت شما را روی صفحه نمایش شبیه سازی می کند و بازی گمان میکند شما هنوز مشغول کار هستید بنابراین شما را از بازی خارج نمی کند.
/>
سایت سوپرسل به هیچ عنوان قادر نیست تشخیص دهد که شما از این نرم افزار استفاده می کنید پس نیاز به هیچگونه نگرانی در این مورد نیست.
/>
دقت کنید که هنگام استفاده از این نرم افزار شما در محیط بازی خواهید ماند، به همین منظور در برنامه مکانیزم هایی جهت کاهش مصرف باطری در نظر گرفته شده است مانند به حداقل رساندن نور صفحه نمایش و قطع صدای گوشی.
/>
کاربرد اصلی این برنامه برای زمانی است که شما منابع بسیاری جمع آوری کرده اید و نگران هستید که با خروج از بازی دهکده شما غارت شود. این برنامه کمک می کند که تا زمان مناسب برای مصرف منابع بتوانید در بازی باقی بمانید و غارت نشوید زیرا فعال نگه داشتن بازی برای مدت طولانی به صورت دستی ممکن نیست.


راهنمای استفاده :
/>
با دکمه ی "شروع" بازی به طور اتوماتیک اجرا خواهد شد. برای شروع محافظت کافیست یکبار روی تصویر "Heavy" که در هاله ی صورتی قابل مشاهده است کلیک کنید! ( اگر اسلحه heavy فعال شد شما در حالت محافظت قرار دارید.)
/>
با کلیک دوباره روی این تصویر از حالت محافظت خارج می شوید.
/>
برای خروج از این برنامه کافیست انگشت خود را برای حدود یک ثانیه روی "Heavy" نگه دارید تا دکمه خروج ظاهر شود، سپس روی آن کلیک کنید.دقت داشته باشید که دکمه خروج در حالت محافظت فعال نمی شود لذا ابتدا از حالت محافظت خارج شوید


با توجه به اینکه این برنامه دارای پرداخت درون برنامه ای است و در حالت رایگان تنها برای 12 دقیقه کار می کند لذا پس از اطمینان از کارکرد صحیح برنامه روی گوشی خود نسبت به خرید آن اقدام فرمایید.


در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد برنامه جهت دریافت سریعتر پاسخ آن را در قسمت ارسال نظرات درون برنامه با ما درمیان بگذارید


نکته ی مهم :
/>
قبل از خرید، این برنامه فقط برای مدت 12 دقیقه شما را در حالت محافظت نگه خواهد داشت.


قبل از استفاده از این نرم افزار هرگونه برنامه ی مدیریت حافظه ی رم و برنامه های ارتقای سرعت گوشی و کاهش مصرف رم را غیر فعال کنید.


برای استفاده از این نرم افزار نیازی به روت (Root)کردن گوشی خود ندارید


برای ارتقا به نسخه ی کامل روی تصویر سبد خرید در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.


 

logo-enamad logo-samandehi