SarvCRM

SarvCRM

نسخه ۱.۷.۳
۲۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

شما چه شرکت کوچک تازه کار باشید و یا یک سازمان بزرگ و پرسابقه ،در هر صورت می خواهید خدمات/محصولات مورد نیاز مشتریانتان را به بهترین شکل ارائه کرده و به نحوی به آنها سرویس دهید که هیج شرکت دیگری را به شما ترجیح ندهند. در بین مشتریان شما تعدادی بسیار با اهمیت هستند و می خواهید تمامی تعاملات خود با آن ها را از جمله تماس ها، جلسات و مکاتبه هایتان را زیر ذره بین داشته و مدیریت کنید. قطعا برای شما احساس و تجربه ای که مشتریانتان نسبت به شرکت و برند شما دریافت خواهند کرد مهم است و دوست دارید آنها همیشه از شما راضی بوده و به دیگران نیز همکاری با شما را توصیه کنند.

یکی از نیاز های شما این است که بدانید نیروهای فروش و بازاریابی در هر لحظه در حال انجام چه کاری هستند و بتوانید در هر لحظه گزارش دقیقی از وضعیت فروش ها و نحوه خدمت دهی آن ها به مشتریان دریافت کنید.

هدف از طراحی نرم افزار CRM سرو دقیقا برای پاسخگویی به این نیاز ها بوده و وظیفه حفظ و توسعه مشتریان شما را برعهده دارد.

سرونو کار را بسیار راحت تر از گذشته کرده است. کافیست اراده کرده و تنها پس از چند ساعت شروع به استفاده از SarvCRM کنید. سرونو توانسته با بهره گیری از تجربه همکاران بین المللی خود ، نرم افزار CRM بر اساس مدل "نرم افزار به عنوان خدمت" (SaaS) را در ایران ارائه دهد. در این مدل ارائه شده توسط SarvCRM بدون نیاز به نصب نرم افزار در شرکت خود و حذف هزینه خرید لایسنس و همچنین هزینه های پشتیبانی، نگهداری و تعمیرات و فقط با پرداخت هزینه اشتراک ماهیانه می توانید از آن استفاده کنید. همین حالا SarvCRM را می توانید به مدت 30 روز امتحان کنید.

از بزرگترین ویژگی­های SarvCRM مبتنی بودن آن بر تکنولوژی پردازش ابری است.پردازش ابری مزایای بسیار زیادی برای استفاده کنندگان از آن به همراه دارد ، یکی از این مزیت ها مواجه نشدن با مشکلاتی ست که هر کسب و کار عموما در استفاده و نگهداری از نرم افزارها خواهد داشت . از دیگر مزیت های SarvCRM بالا بودن سرعت اجرا و پیاده سازی نرم افزار ، امکان مقیاس پذیری نرم افزار ، امکان بهره مندی مداوم از آخرین نسخه نرم افزار ، سرعت بالای تولید امکانات جدید توسط تامین کننده و سطح بالاتری از در دسترس بودن نرم افزار می باشد .

چرا SarvCRM را انتخاب کنم؟

- فراتر از یک لیست امکانات
- آسان و راحت
- امنیت بالا
- کاهش هزینه ها
- دسترسی در هر زمان و مکان
- همراهی با تیمی حرفه ای

لیست امکانات SarvCRM

- فروش
- بازاریابی
- فعالیت ها و پروژه ها
- ارائه خدمات پس از فروش
- محصولات و خدمات
- سفارشات خرید و تامین کنندگان

logo-enamad logo-samandehi