استخدامی دین‌و‌زندگی سنجش

استخدامی دین‌و‌زندگی سنجش

نسخهٔ ۱.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
استخدامی دین‌و‌زندگی سنجش

استخدامی دین‌و‌زندگی سنجش

محمد داراب‌پور
نسخهٔ ۱.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بنده کارمند تازه استخدام شده‌ی اداره پتروشیمی هستم،  که دو سال پیش وقتی آگهی آزمون استخدام پتروشیمی را دیدم با وجود سهمیه بسیار کم رشته خودم از آن ناامید نشدم و شروع به خواندن تمام کتاب‌های تست و آموزشی موجود کردم، چرا که در نظر داشتم من باید و باید در آزمون قبول شوم و از این وضع فلاکت‌بار درآیم.


این راه‌حل واقعا کافی نبود و با یک مشکل خیلی بزرگ‌تر مواجه شدم، آن هم این بود که فقط با خواندن تست و کتاب تست نمی‌شود آزمون را قبول شد!


بعد از آن کتاب‌های مربوط به گزینش و احکام و متن دین‌و‌زندگی دبیرستان را به طور کامل خواندم و همان موقع به این نتیجه رسیدم که باید حتما درس‌نامه برای هر موضوع خواند تا به آن موضوع تسلط کافی پیدا کرد و این آزمون و آزمون‌های مشابه دیگر را به سادگی آب خوردن قبول شد.


پس از آن خیلی سریع برای آزمون دین‌و‌زندگی یک درس‌نامه فوق حرفه‌ای و جامع از تمام کتاب‌ها و مطالبی که خواندم یا از نظر آزمون‌های قبلی مهم بود نوشتم و بعد از مرور درس‌نامه‌های خودم دیگه همه‌ی تست‌های آزمون‌های گذشته انگار مرور این درسنامه‌ها بود و یجورایی برام مثل آب خوردن شده بودن، الان بعد از گذشت دوسال تصمیم گرفتم تا شما دوستان تمایل به شرکت در آزمون‌های استخدامی رو هم از این اوضاع بی‌ثبات بازار آزاد نجات بدم و به شما کمک کنم تا در آزمون استخدامی موجود فوق‌العاده بتوانید تمام سوالات را پاسخ دهید و در جایی که تعلق دارید و برای آن کلی زحمت کشیده‌اید استخدام شوید.


***** راستی کتاب‌های دیگرمان را که مرتبط با موضوع استخدام هستند و حاصل تجربیات بنده  از کلی آزمون استخدامی هست را،‌ حتما دانلود نمایید *****


با تشکر

نظرات کاربران - ۱۱۷ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
eliiiye
eliiiye
۱۳۹۶/۰۵/۲۲
واقعاممنون و خسته نباشید . عالی بود
محسن عباس زاده
محسن عباس زاده
۱۳۹۶/۰۵/۲۱
عالی بود دستتون درد نکنه
milad
milad
۱۳۹۶/۰۵/۲۱
برنامه جالب و بسیار کاربردی بود، مطالب مفید و خلاصه، ممنونم از تهیه کننده ها