سفربابا

نصب‌های فعال ۵۰۰+
حجم ۱٫۵ مگابایت
نسخه 1.1

توضیح

تور مشهد، 2 شب و 3 روز با قیمت 240 هزار تومن با هتل و پرواز.. یعنی بلیط پروازش 25 هزار تومن در میاد..

بری در آژانس بخوای فقط بلیط پرواز رفت و برگشت بخری خیلی بیشتر از این میشه..

ما توی سفربابا با آژانس های خوب و معتبر قرارداد بستیم تا براتون تورهایی با نصف قیمت و قیمت پایینتر بذاریم،


روندکار اینطوریه که آژانس ها میرن هتل ها و هواپیما ها رو اجاره میکنن و بعضی وقتا پیش میاد که آژانس ها چندتا جای خالی توی پروازهاشون دارن و حاضر میشن برای اینکه سودشون رو از دست ندن با قیمت خیلی پایین اتاق های هتل و پروازی که اجاره کردن رو به مشتری هاشون بدن، گاهی هم پیش میاد که اگه شما توی یک شهر دیگه باشین و تهران نباشین، آژانس ها یک پرواز رفت و برگشت رایگان بهتون میدن تا بتونین از تورهاشون استفاده کنین.


ما با این آژانس ها رفتیم و صحبت کردیم و تمام این پیشنهادها رو براتون جمع آوری کردیم، اگه این اپلیکیشن رو نصب داشته باشین و توی قیمت هاش بچرخین میبینن قیمت هایی که درش وجود داره خیلی پایین تر از قیمتهایی هست که توی سطح شهر آژانس ها دارن قیمت میدن.


حواستون باشه که جا و صندلی های ارزون زود پر میشن، اپ رو نصب داشته باشین تا همیشه این پیشنهادهای ویژه رو بهتون اطلاع بدیم تا شما هم یه تجربه مسافرت ارزون و خاطره انگیز داشته باشین.

تغییرات آخرین نسخه

بهینه سازی اپلیکیشن

دسترسی‌ها

  • com.safarbaba.karamad.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • یافتن حساب‌ها در دستگاه
  • کنترل لرزش
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

"سفربابا" بهترین راه برای آغاز یک سفر

شنیده‌اید که می‌گویند برنامه‌های اینترنتی کار و کاسبی دلال‌ها را کساد کرده‌اند؟ واقعیتش هم همین است و اپلیکیشن هایی چون دیوار و... واسطه‌ها را از میان بر می‌دارند. این که این برنامه‌ها تا چه حد به نفع یا ضرر واسطه‌ها هستند را نمی‌دانیم، اما مطمئناً این دست برنامه‌ها فعالیت‌های روزمره ما را به شدت ساده کرده‌ا‌‌ند. سفربابا هم دقیقاً یکی از همین برنامه‌هاست.