جاکاو 1001 مسیر گردشگری

جاکاو 1001 مسیر گردشگری

نسخهٔ ۱.۴.۰
+۵۰۰
نصب
سفر
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
جاکاو 1001 مسیر گردشگری

جاکاو 1001 مسیر گردشگری

جاکاو
نسخهٔ ۱.۴.۰
+۵۰۰
نصب
سفر
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یک گردشگر از یک مبدا شروع به سفر میکنه تا به یه مقصدی برسه. در اکثر موارد جاذبه های گردشگری مقصد در اولویت قرار میگیرند، در صورتیکه بسیاری از جاذبه های گردشگری با ارزش و نقاط دیدنی، که خیلیها از اونها کمترین اطلاعی ندارند، در بین راه قرار دارند و شاید شما بعدا افسوس بخورید که چرا در اون مسیر بودید ولی سری به اون مکان دیدنی نزدید.
هرچقدر نقاط دیدنی بیشتری رو ببینید سفرتون پربارتر و با ارزشتره، خصوصا که بعد سفرتون میتونید برای دوستان و آشناهاتون کلی حرف واسه گفتن داشته باشید و ادعا کنید که جاهای جدید رو کشف کردید و یک گردشگر حرفه ای هستید.
هم نقاط گردشگری نقطه شروع حرکت رو معرفی کردیم، هم نقاط دیدنی بین راه و هم نقاط توریستی مقصد رو. از اونجاییکه جستجو روی نقشه یه مقدار کار سختیه و خیلی از نقاط گردشگری هم معرفی خوبی نشده ما دست بکار شدیم و مسیر رو شناسایی کردیم و تصویرشو در هر مسیر گردشگری قرار دادیم تا هیچ مشکلی برای جستجو نداشته باشید. مسافت مسیر و همینطور بهترین زمان برای سفر به یک منطقه رو هم ارائه کردیم. ضمنا امکانات رفاهی در مسیر و از همه مهمتر سوغاتی مقصد رو هم معرفی کردیم تا سفرتون کامل بشه.
فعلا 23 استان پر بازدید در اختیار شماست و هر هفته 3 استان به مجموعه  اضافه خواهد شد.
لطفا با ستاره هاتون از ما حمایت کنید تا استانهای دیگه رو با دلگرمی آماده کرده، همچنین ما رو با نظرات ارزشمندتون راهنمایی کنید تا هر چه بیشتر و بهتر این مجموعه رو کامل کنیم.
سفر واقعی یا مجازی منحصر بفردی داشته باشید دوستان خوب همراه

نظرات کاربران - ۱۹ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمد
محمد
۱۳۹۵/۱۲/۲۰
کار نمیکنه به اینترنت وصل نمیشه
علی 110
علی 110
۱۳۹۵/۰۲/۲۹
بسیار بسیار عالی... با تشکر از دوستان سازنده...
سهیل
سهیل
۱۳۹۴/۰۶/۲۲
بی نزیر و عالی