Music Academy

Music Academy

Version 1.0.9
Free
In-app Purchases
5
K
Active installs
Music & Audio
Category
40
MB
Size

دوست داری تو آکادمی موسیقی ثبت نام کنی پس بجنب تا دیر نشده...


توی این آکادمی موسیقی میتونی انواع سازها وسبک ها رو یاد بگیری و حتی می تونی خودت آهنگسازی کنی!!!!


کلاس آموزش سازها :


در این قسمت از برنامه چندین نمونه از انواع سازها(کوبه ای ، زهی ، بادی ،کلاویه ای و ..) به همراه تاریخچه ی سازها به کودک آموزش داده میشود.


کلاس آموزش سبک:


در این کلاس سعی میشود با پخش شدن چندین آهنگ در سبک های پایه ی موسیقی کودک را با سبک ها ی موسیقی آشنا کنیم


کلاس خوانندگی :


در این کلاس چندین آهنگ شاد و کودکانه در نظر گرفته شده است که کودک می تواند از روی متن نوشته شده آهنگ با آن همخوانی کرده و صدای خود را ضبط کند.


اتاق آهنگ سازی:


در این اتاق کودک علاوه بر آشنایی بیشتر با نت های موسیقی توسط نت های سازهای متنع آهنگ سازی کند.


اتاق آموزش نت:


در این اتاق هدف آشنایی کودک با نت های یک اوکتای موسیقی هم بر روی پیانو و هم بر روی دفتربه کمک رنگهاست. آموزش بر روی دفتر نت باعث می شود تا کودک علاوه بر شکل نت ها با جایگاه نت های موسیقی بر روی خطوط حامل نیز آشنا شود.


اتاق تنظیم آهنگ:


ما به کودک شما ای فرصت رو می دهیم تا به سلیقه ی خودش آهنگ ها قرار داده شده در اتاق تنظیم آهنگ رو ویرایش کند این کار به صورت بسیار متفاوت با طراحی جذاب برای کودک شما در نظر گرفته شده است.


اتاق بازی با سازها:


این بخش از برنامه شامل 7 ساز مختلف از قبیل:


پیانو ، گیتار،فلوت ، ترامپت ، درامز، بلزو ساکسیفون است


کودک می تواند با هرکدام از این سازها را به صورت جداگانه  بازی کند و به این صورت با بازی و سرگرمی با شکل این ساز ها و صدای نت های آنها آشنا شود.


شایان ذکر است : سازهای بادی ذکر شده در بالا مانند :ترامپت ، ساکسیفون و فلوت قابل نواخته شدن به وسیله ی فوت نیز هستند.

In Media

هنرکده موسیقی کودکان - آکادمی موسیقی زیر ذره بین

بدون شک همه ی انسان ها به طور ذاتی به شنیدن موسیقی علاقه مند هستند. در جوامع کنونی، علاقه به موسیقی پا را فراتر نهاده، و به خصوص کودکان علاوه بر گوش دادن به موسیقی به توانایی نواختن آهنگ های متنوع نیز گرایش بسیار پیدا کرده اند. همانطور که می دانیم آموزش موسیقی به کودکان شامل صرف زمان و هزینه بسیاری می باشد که از عهده ی بسیاری از خانواده ها خارج است. چه بسا بسیاری از نبوغ موسیقی به علت همین امر از بین می رود. برنامه نویسان خوب ایرانی به فکر راه حل مناسبی برای این مشکل افتاده اند و نرم افزارهای متعددی را در این زمینه به بازار عرضه کرده اند که بدون اغراق می توان آکادمی موسیقی را یکی از بهترین نرم افزارهای آموزش موسیقی به کودکان دانست که به آموزش و شناساندن آلات، ادوات موسیقی و همچنین آشنایی هنرجو به تئوری موسیقی می پردازد. در ادامه برای بررسی کامل اپلیکیشن آکادمی موسیقی با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi