روسپینا (+ 3000 واژه ضروری )

روسپینا (+ 3000 واژه ضروری )

Version 1.1
100
Active installs
Education
Category
4
MB
Size

با روسپینا معلم زبان خود باشید و از هر موسسه زبان بی نیاز گردید

* نگرشی نو در یادگیری زبان انگلیسی
* ارایه طرح و روش نوین و ایجاد افقی روشن در یادگیری زبان انگلیسی
* آموزش به روشی کاملا خوآموز
* فراهم آوردن ابزار و امکانات مناسب برای یادگیری زبان

"روسپینا " با فراهم آوردن امکانات و ابزار مناسب ، شما را قادر می سازد به روشی کاملا خودآموز به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید و از هرگونه موسسه آموزشی بی نیاز گردید .
در این برنامه ما ابتدا شما را با یک سیستم آموزشی خاص آشنا می کنیم ، سیستمی که نه تنها قادر خواهید بود به تنهایی از پس آموزش انگلیسی بربیایید بلکه پس از فراگیری آن قادر خواهید بود به صورت خودآموز به یادگیری دیگر زبان ها هم بپردازید . سپس گنجینه ای از 3000 واژه کلیدی زبان انگلیسی را که باید بدانید را در اختیار شما قرار خواهیم داد اما 3000 واژه از کجا آمده اند . چه هستند ؟
زبان شناسان طی تحقیقی گسترده دریافتند که در مکالمات روزمره انگلیسی تنها از حدود 3000 واژه استفاده می شود و یک شخص با فهم و یادگیری این 3000 واژه کلیدی به راحتی قادر خواهد بود با دیگران ارتباط برقرار کند .
این 3000 واژه به همراه تلفظ ، ترجمه دقیق و توضیحات انگلیسی در اختیار شما قرار می گیرد .
نکته جالب توجه دیگر این است که ما برای اولین بار آموزش فونتیک را به صورت کامل در اختیارتان قرار خواهیم داد که پس از یادگیری خواهید توانست به تنهایی و با استفاده از یک دیکشنری تلفظ درست تمام لغات را متوجه شوید .
شما پس از یادگیری موارد فوق باید به سراغ متون درک مطلب بروید . " روسپینا " دارای متون درک مطلب کتاب Steps to Understanding در چهار سطح مختلف می باشد که خود این کتاب ها ارزش بسیاری دارند و توسعه دهندگان مختلف این مجموعه را در قالب 4 برنامه مجزا منتشر کرده اند اما ما تمام این پکیج را در این برنامه در اختیارتان قرار داده ایم که با استفاده از این متون ، درک مطلب خود را تقویت خواهید کرد .
این پکیج آموزشی یکی از کامل ترین پکیج های آموزش زبان می باشد که طی زحمات فراوان گروه اقاقیا برای شما عزیزان فراهم شده است اما قطعا با کاستی هایی همراه است . امیدواریم شما از این مجموعه آموزشی استفاده لازم را ببرید و هرگونه مشکل و کاستی که در برنامه مشاهده می کنید را به ما اطلاع دهید . تیم پشتیبانی ما در اسرع وقت مشکل شما را حل خواهد کرد .
پس از پایان کار آموزش با برنامه و تکرار و تمرین از سوی شما انتظار می رود که مهارت های زیر را داشته باشید :

* درک مفهوم انواع متون انگلیسی اعم از متون انگلیسی موجود در سایت ها و کتب مختلف
* درک کامل فونتیک و تلفظ لغات با استفاده از تنها یک دیکشنری
* کار با دیکشنری و درک کامل تمام توضیحات آن
* توانایی ارتباط با دیگران و رساندن منظور خود با استفاده از 3000 واژه کلیدی

با تشکر از توجه شما - گروه اقاقیا

logo-enamad logo-samandehi