رینگتون مازیار فلاحی

رینگتون مازیار فلاحی

Version 1.3
Free
In-app Purchases
10
Active installs
Entertainment
Category
4
MB
Size

** بزرگترين و بهترين مجموعه رينگتون آهنگ هاي مازيار فلاحي **
** 85 رينگتون متفاوت براي سليقه هاي متفاوت **

در اين برنامه 4 آهنگ اول بصورت آفلاين در برنامه قرار داده شده است و بقيه آهنگ ها با كليك كردن روي آنها از سرور مركزي دانلود و ذخيره ميشوند. هدف از اين كار سهولت بازديد كاربران از محيط برنامه(برنامه با حجم پايين تر) قبل از خريد صورت گرفته و در صورت تمايل به خريد ميتوانيد بقيه آهنگ ها را از داخل برنامه دانلود كنيد.
**با قابليت به اشتراك گذاري آهنگ ها **

اين امكان براي شما فراهم شده است كه ابتدا بخشی از هر آهنگ را دانلود کرده و گوش کنید(با زدن دگمه توقف يا برگشت در حین دانلود) و اگر مورد پسندتان بود ادامه آهنگ را نیز دانلود کنید(با زدن دگمه ادامه دانلود).

لطفا قبل از خريد برنامه ، توانايي پخش فرمت mp3 در گوشي تان را با استفاده از تعداد بخش هاي رايگان موجود در برنامه آزمايش كنيد تا از اجراي آنها مطمين شويد و بعدا اقدام به خريد نماييد.

بيوگرافي مازيار فلاحي :

مازیار فلاحی متولد 26 مهر ماه 1353 تهران.

وی نوازندگی گیتار را از سال 1368 آغاز نمود . در سال 1371 در رشته مهندسی صنایع وارد دانشگاه شد . همزمان در مرکز آموزشهای هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره کارگردانی سینما را در سال 1374 با رتبه عالی به پایان رسانید.

فیلم کوتاه مطرود حاصل اولین تجربه کارگردانی وی میباشد.
پس از آن در سال 1376 مجموعه داستانهای کوتاهش را تحت عنوان " کلاغ - پاییزکودکی " منتشر نمود.این کتاب ریشه قصه های ترانه های او شد... در سال 1380 به عضویت گروه کر دانشگاه تربیت مدرس به رهبری " الیپس مسیحی " درآمد .تئوری موسیقی ،سلفژ،ارکستراسیون و موسیقی مکتوب را نزد استادش حمیدرضا دیبازر به مدت 6 سال متوالی فرا گرفت.در همین حال به عضویت گروه کر بهمن به رهبری " مهدی قاسمی " در آمد .دروس آواز جمعی و تکنیکهای آواز رانزد " ناربه چولاکیان " و" شقایق الهیاری " گذراند گیتار کلاسیک را نزد سرکار خانم " فرزانه رجایی " و خانم " آیلین ارجمند " و نوازندگی پیانو را نزد " علیرضا حشمتی افشار " ادامه داد . در اسفند ماه 1386 به دعوت " قاسم جعفری " آهنگ ها و ترانه های فیلم" مجنون لیلی" را نوشت که آغاز فعالیت خوانندگی رسمی وی در عرصه سینما و موسیقی میباشد ...

از جمله کارهای دیگر وی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
ساخت موسیقی متن ، ترانه ها وخوانندگی فیلمهای دو را حل برای یک مساله (به سفارش یونیسف) ، مدرسه ای برای دیگران ، نبش قلب ، ققنوس (تلویزیون) ، تیتراژ سریال لحظه دیدار(شبکه جام جم ) ،
فیلمهای بدنبال خوشبختی،دلواپسی،بی ستاره،سر سپرده(هدایت فیلم) ،تیتراژ فیلم سینمایی دختران ،سريال قلب يخي، فيلم سينمايي پروانگي ،سریال جاودانگی و
يكي از آخرين ترانه هاي مازيار فلاحي ترانه زيباي سريال یلدا است.
هم چنین در فیلم نامزد آمریکایی من ترانه لعنت به من را اجرا کرد و ترانه خدایا برای تیتراژ صبح بخیر ایران و ترانه رنگین کمان برای رادیو جوان توسط این خواننده اجرا شد.

وی در فصل سوم قلب یخی هم به عنوان بازیگر و خواننده با این عوامل همکاری داشت و ترانه های آخرین نفس,خط فاصله , عکس یادگاری , یه روز میاد , مقصر و دوست دارم و بیقرارم را اجرا کرد.

آلبوم " قلب یخی " اولین آلبوم رسمی موسیقی وی ميباشد و آلبوم هاي بعدی او لعنت به من و ماه هفتم مي باشند.

اميدواريم اين برنامه مورد پسند شما قرار گيرد.

با تشكر

logo-enamad logo-samandehi