مرجع کامل زبان عمومی کنکور ارشد

مرجع کامل زبان عمومی کنکور ارشد

Version 1.3
200
Active installs
Education
Category
656
KB
Size

مژده...... ...
200 نفر اولی که این نرم افزار را نصب کنند می توانند دو نرم افزار آموزش شگفت انگیز 504(قیمت 5900 تومان)و آموزش شگفت انگیز لغات تافل(قیمت 2900 تومان) را از داخل برنامه رایگان دانلود کنند . .
زبان عمومی در کنکور کارشناسی ارشد یکی از درس های نسبتا سخت با میانگین خیلی پایین می باشد ، که شامل 10 سوال واژگان و 5 سوال گرامر می باشد ، بعد از چند سال کنکور تقریبا همه متوجه شده اند که اکثر واژگان به کار رفته در کنکور ارشد از کتاب های 504 و 450 بارونز و 400 لغتی که برای تافل باید بدانید ، می باشد . حال در این نرم افزار ما 750-800 لغت از لغاتی از این کتاب ها که بیشتر در کنکور ارشد آمده است را جمع آوری کرده ( با توجه به اینکه اکثر کنکوریها با هر رشته ی تحصیلی از کتاب زبان عمومی سری عمران ( تالیف محمد اصفهانی, زهرا آهنگر) استفاده می کنند سعی کردیم ترتیب لغاتمان بر اساس لغات این کتاب باشد تا نا هماهنگی در منابع ایجاد نشه .
و برای هر فصل از لغات تست های کنکور ارشد و آزمون های سنجش را آورده ایم که شما می توانید به صورت زمان دار و کاملا استاندارد از هر فصلی که خواستید با سوال های کنکور آزمون بگیرید و در پایان آزمون میتوانید تست های آمده در آزمون را همراه با جواب های صحیح مشاهده کنید . ، واژگان کنکور رو به راحتی روی گوشی موبایل مسلط شید با این برنامه ;)
کلمه های کلیدی : زبان ، زبان انگلیسی ، زبان انگلیسی عمومی ، کنکور ، کنکور ارشد ، سری عمران ، 504 ، تافل ، GRE ، آزمون ، زبان عمومی ارشد ، مرجع زبان

logo-enamad logo-samandehi