قفل هوشمند کودک

قفل هوشمند کودک

نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم
قفل هوشمند کودک

قفل هوشمند کودک

ایده پردازان رایان رایکا
نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته‌بندی
۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یک برنامه هوشمند برای حفاظت از اطلاعات شخصیتون در مقابله با موجودات بیگانه و همینطور حفاظت از گوشیتون در برابر کودکان گوشی خوار!!

تاحالا واستون پیش اومده که گوشیتونو در اختیار یه کودک گذاشتین تا بازی کنه و وقتی گوشی رو ازش گرفتین تمام تنظیمات گوشیتونو به هم ریخته و احیانا فایل های حساسی رو پاک کرده.
ویژگی قفل کودک این برنامه به شما اجازه میده تا یه سری برنامه که مناسب کودکتون هست رو انتخاب کنین و پس از فعالسازی قفل کودک، گوشیتونو در اختیار اون کودک گوشی خوار قرار بدین! اینجوری اون کودک فقط میتونه نرم افزارهای تعریف شده رو ببینه و به هیچ بخشی از گوشی نمیتونه دسترسی داشته باشه و شما با خیال آسوده میدونین که گوشیتونو مثل همون موقعی که بهش تحویل دادین ازش پس میگیرین.

از طرفی تاحالا پیش اومده که گوشیتونو دست یکی از دوستانتون دادین و اون ناخوداگاه وارد وایبر،لاین و... شده و پیامای شخصیتونو خونده.
ویژگی قفل برنامه های این برنامه به شما اجازه میده برر روی هر برنامه ای که میخواین رمز عبور بزارین و گوشیتونو بی هیچ دلواپسی و نگرانی در اختیار سایر افراد بزارین بدون اینکه از دیده شدن اطلاعات شخصیتون واهمه ای داشته باشین.

نظرات کاربران - ۷۲ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ﺍﻣﻴﺮﺣﺴﻴﻦ ﺍﺍﺍﺗﺎﺑﮑﯽ
ﺍﻣﻴﺮﺣﺴﻴﻦ ﺍﺍﺍﺗﺎﺑﮑﯽ
۱۳۹۳/۰۹/۲۰
ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﺭﻭ ﻗﻔﻞ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ و ﭼﻨد ﺑﺎﺭ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﻥ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻗﻔﻞ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ ﻣﻴﺸﻮﻡ ﻣﯽ ﺑﻴﻨﻢ ﮐﻪ ﻗﻔل ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺑﺎز ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ﭼﻴﺴﺖ ؟
السا
السا
۱۳۹۷/۰۳/۱۳
باز نمیشه
Fatemeh...
Fatemeh...
۱۳۹۵/۰۳/۲۷
خوب نبود:( حیفه نتم:(