آقای آلبالو

آقای آلبالو

نسخه ۱.۰
۲۰۰
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۹
مگابایت
حجم

آقای آلبالو یه بازی دسته‌جمعی ه. بازی به این صورت ه که یه نفر توی جمع بازی رو روی موبایل و یا تبلتش باز میکنه، ژانر مورد علاقه‌ی جمع برای بازی رو انتخاب می‌کنه٬ اسم بازیکن‌ها رو وارد می‌کنه٬ سوال‌ها رو ازشون می‌پرسه٬ جواب‌ها رو می‌نویسه و در آخر نتیجه رو براشون میخونه و به اشتراک میذاره تا حسابی دور هم بخندن. در واقع، نتایج متن‌ها و جملاتی هستن که به صورت تصادفی از پاسخ سوال‌ها ساخته شدند.
این بازی رو خیلیامون تو بچگی روی کاغذ دور هم بازی کردیم. آقای آلبالو اومده تا باز هم این بازی رو دور هم انجام بدیم. با این تفاوت که این بار خیلی کامل‌تر‌٬ متنوع‌تر و تصادفی‌تره‌. سه عاملی که باعث شده آقای آلبالو یه بازی کاملا متفاوت باشه. بازی‌ای که تا حالا مشابهش رو ندیدین.
آقای آلبالو تو هر مرحله‌ی بازی سورپرایزتون میکنه و در آخر هم باعث خنده‌تون میشه. از همه مهم‌تر اینکه تو روزایی که تکنولوژی هر روز ما رو از هم دورتر و دورتر می‌کنه٬ آقای آلبالو بهونه‌ای شده واسه دور هم بودن٬ شاد بودن و لحظات خوش گذروندن.
راستی اگه دوس داشتین میتونید نتیجه‌های نهایی بازی رو با هشتگ #آقای_آلبالو تو شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بذارین٬ تا همه ببینیمش. تعدادیش رو هم تو صفحه‌های رادوین(توسعه‌دهنده‌ی این بازی) در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک میذاریم تا همه دور هم بخندیم. در آخر یه بار دیگه امکانات آقای آلبالو رو مرور کنیم:
- امکان بازی به صورت جمعی و انفرادی
- بدون لودینگ و معطلی در بازی
- دو مدل متفاوت برای بازی کردن
- ساختارهای متعدد جمله‌سازی
- بیش از ۲۰ متن برای بازی کردن
- امکان به اشتراک‌ گذاشتن نتایج
- امکان ویرایش نحوه به اشتراک گذاشتن
- ...

هدف ما از توسعه‌ی آقای آلبالو نشوندن لبخند روی لبای شماست. پس لطفا لبخند بزنید و خوش باشید:)

صفحه اینستاگرام : https://instagram.com/raadwin

logo-enamad logo-samandehi