ازمون برای تو (بهترین نرم افزار آزم

ازمون برای تو (بهترین نرم افزار آزم

نسخه ۱.۴
۵۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم


بهترین نرم افزار آزمون لغات انگلیسی (بنا به نظرات کاربران )
توجه این نرم افزار در واقع تکمیل کننده نرم افزار{ انگلیسی برای تو نسخه 1} است برای یادگیری لغات و مکالمات و گرامر و املای لغات و تلفظ و مکالمات روزمره و اصطلاحات انگلیسی و .... به نرم افزار{ انگلیسی برای تو نسخه 1 }مراجعه کنید ( http://cafebazaar.ir/app/com.mohammad.englishforyou/?l=fa ) و برای تست آموخته ای خود از این نرم افزار استفاده کنیدمژده مژده
(برای قدردانی از حمایت های شما نرم افزار رایگان عرصه شد.)
لطفا با دادن 5 ستاره از ما حمایت کنید
اینم فیلم نرم افزار انگلیسی برای تو نسخه 1 و این نرم افزار همون طور که گفتم این دو تا مکمل یکدیگر اند


/>روی من کلیک کنامروزه زبان انگليسي به يك پل ارتباطي گفتاري ميان مردم دنيا با يكديگر و به عبارتي زبان بين المللي و اول جهان مبدل گشته است و تمامي افراد براي پيشرفت در هر زمينه اي مستلزم تسلط بر اين زبان زنده و پوياي دنيا هستند . تمامي افراد در كشور عزيزمان براي يادگيري اين زبان در اولين گام پاي به موسسات و مراكز آموزشي مي گذارند تا با شبيه سازي محيطي انگليسي زبان از چندين و چند دانش آموزش يكديگر را در چنين محيطي قرار داده و بر اثر تكرار و تمرين در طول زمان مهارت سخن گفتن را به تدريج فرا گيرند . اين پديده كه در حدود يك يا چند سال و با صرف هزينه و زمان بسيار زيادي به طول مي انجامد كه در قياس با راههاي نوين امروزي ديگر امري مقرون به صرفه در دنياي بسيار پرمشعله امروزي از ديدگاه بسياري افراد به نظر نمي رسد.

كمك گرفتن از پيشرفت هاي علم نرم افزار و بهره گيري از قابليت هاي رايانه يكي از مدرن ترين شيوه هاييست كه براي آموزش زبان مخصوصا زبان انگليسي در بسياري از كشورهاي پيشرفته دنيا مورد استفاده قرار مي گيرد .

خصوصیات نرم افزار :
شامل بیش از 800 لغت
داری دو آزمون :1- حدس کلمه 2- حدس تصویر
داری لیست کل لغات
محیطی کاملا جذاب
قابلیت انتقال به کارت sd به صورت کامل بعد از انتقال حجم نرم افزار 500 کیلوبایت میشود
و.............. که خودتا باید کشفش کنید

logo-enamad logo-samandehi