شبکه مجازی ختم آنلاین قرآن کریم

شبکه مجازی ختم آنلاین قرآن کریم

نسخه ۳.۴.۹۱
۵۰۰
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

شبکه مجازی ختم آنلاین قرآن کریم


نرم افزار که قصد دانلود و استفاده از آن را دارید در واقع یک نرم افزار مذهبی می باشد که به صورت گروهی و کاملاً آنلاین میتوانید به ختم قرآن بپردازید و از این روش ارزشمند به واسطه صاحب کتاب نورانی قرآن ثواب دنیوی و اخروی رو برای همدیگر به ارمغان بیاوریم . امیدوارم که قدمی هر چند کوچک در این زمینه برداشته باشم .


از امکانات این نرم افزار میتوان به موارد زیر اشاره کرد :


انتخاب قاری / ترجمه قرآن کریم


ارسال درخواست نمایش و قرائت آیه / آیه های قرآن کریم


پخش صوتی آیه


به اشتراک گذاری متن عربی آیه و ترجمه فارسی آن


نمایش اطلاعات مربوط به ختم (تعداد ختم های انجام شده ووو )


استفاده از تالار گفتگوی مجازی بین کاربران برنامه


به اشتراک گذاری مباحث مذهبی و دینی


تذکر مهم :
الزام تلاوت آیه / آیات درخواست شده جهت تلاوت از نظر شرعی و اخلاقی به عهده شما کاربر عزیز است .تلاوت بعضی از آیه های قرآنی که سجده واجب دارن الزامی است لطفاً و رعایت آن از نظر شرعی و اخلاقی به عهده شما کاربر عزیز است .


از دوستان عزیزی که پیشنهادی در این زمینه دارن خواهش میکنم با استفاده از ایمیل زیر این مهم رو با من در این زمینه به اشتراک بگذارن و یا از طریق تالار گفتگوی برنامه اقدام نمایند .


alimanam@gmail.com


از همه دوستان و کاربرانی که از این نرم افزار استفاده میکنن عاجزانه التماس دعا دارم .

در رسانه‌ها

لحظات نورانی با آیه های آسمانی

بهار قرآن، بهترین تعبیری است که برای ماه رمضان در نظر گرفته اند. در ماه رمضان اکثر روزه داران قرآن را ختم می کنند. حال اگر این ختم گروهی باشد، فرصت همراه شدن با مسلمانان دیگر را به دست آورده اند. قرآن را روزانه و با همراهی مسلمانان روزه دار ختم کردن لذتی وصف ناپذیر برای هر فردی ایجاد می کند. به همین منظور کافه بازار اپلیکیشن شبکه مجازی ختم آنلاین قرآن کریم را در ماه رمضان برای مسلمانان منتشر کرده است. با نصب این اپلیکیشن در خواندن قرآن با دیگر مسلمانان شریک می شوید و از روزهای ماه رمضان با آیه های نورانی قرآن کریم لذت خواهید برد. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با شبکه مجازی ختم آنلاین قرآن کریم در نقد و بررسی آن ذره بین را همراهی کنید.

شبکه ی اجتماعی ختم قرآن کریم

امروزه اپلیکیشن های قرآنی زیادی در کشور برای گوشی های اندرویدی ساخته شده است. این اپلیکیشن ها باعث سهولت در قرائت قران در هر مکان و زمانی شده است. اما اپلیکیشن های قرآنی با توجه به امکانات آنها مخاطبان خاص خود را دارند. امروز قصد دارم برای دوستانی که علاقه مند به ختم دسته جمعی قرآن کریم هستند اپلیکیشن جدیدی رو معرفی کنم: شبکه مجازی ختم آنلاین قرآن کریم.

logo-enamad logo-samandehi