بازی سماور

بازی سماور

نسخه ۲.۹۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰۰
هزار
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۳۱
مگابایت
حجم

☕️ معماهای سماور را میتونی حل کنی؟

👆  دست‌تو بکش رو سماور و یه معمای جالب حل کن!
با کشیدن دست بر روی حروفِ درون جدول، کلماتی که با سوژه خاصی مشخص شده‌اند را پیدا کنید، برخی از کلمات مخفی هستند که باید فکر کنی ببینی جواب معما چی میشه!

💡  هم مغزتو تقویت کن و هم لبخند بزن!
تو سماور براتون کلی سوژه جذاب و متفاوت داریم که هم اطلاعات عمومیتو بالا میبره و هم لبخند به لبت میاره.


📝  ویژگی‌های جذاب سماور

- بازی ساده، آسان و اعتیاد آور!
- صدها موضوع و دسته‌بندی با سوژه های جذاب و متفاوت!
- جستجوی کلمات مخفی! (⭐️⭐️⭐️)
- یادگیری معانی برخی واژگان!
- آشنایی با مشاهیر جهان!
- کشف رمز و رموز کلمات مشترک!
- از خانواده، دوستان و آشنایان خود کمک بگیر!
- گرافیک و شخصیت جذاب ایرانی
- موسیقی آرامش بخش ایرانی


همین الان وارد بازی شوید و با صدها معمای جذاب و باحال خودتونو سرگرم کنید.

سماور را به خانواده و دوستانت معرفی کن تا در کنار هم ازش لذت ببریم.


سماور را میتوانید از اپ استور نیز برای آیفون و آیپد دریافت کنید. apple.co/2pHHcvV
کلمات کلیدی:

بازی، سماور، چای، قهوه، کلمات، بازی کلمات، اطلاعات عمومی، بازی فکری، جدول، پاسخ، پاسخنامه، دانستنی، سرگرمی، پازل، جواب، آیفون، تقویت هوش، تقویت حافظه، Samavar Game, Samovar

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

معرفی و دانلود بازی ایرانی سماور - جادوی کلمات

با بررسی ویجیاتو همراه باشید تا مفصل به شما بگوییم چرا سماور از آن دسته عناوین کلمه‌ای است که تلاش کرده با ارائه چالشی متفاوت، کاربران و به صورت کلی علاقه‌مندان به بازی‌های این سبک را به سمت خود جلب کند. گرچه بازی بخش‌های ثانویه‌ای برای سرگرم کردن مخطابینش ندارد و تنها به مراحل اصلی خود اتکا کرده، اما همین مراحل و چالش ارائه شده در هر یک می‌تواند ساعت‌ها شما را مشغول خود کند.

نقد و بررسی بازی سماور، پاسخ به معماهای آسان ولی سخت

بازی سماور یک بازی موبایل ایرانی در سبک حل معماهای جذاب است. در این بازی موبایل باید با استفاده از جدول حروفی که به شما نمایش داده می شود پاسخ معماهایی که در هر مرحله طرح می شود را داده و مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید. بازی سماور با آنکه یک بازی ساده است ولی در برخی مراحل آنچنان سخت می شود که ممکن است ساعتها بازی کنید و متوجه گذر زمان نشوید.

نقد و بررسی بازی سماور؛ تجربه شیرین حل معما و حدس کلمه

حال اما با رشد روز افزون بازی‌های ویدیویی، معماها و بازی‌های کودکی ما کمرنگ شده و نسل جدید تجربه چندانی در مورد بازی‌های شیرین و لذت بخش دوران ما ندارند. در این میان اما بازی‌هایی مثل منچرز توانسته اند تا حدودی ما را به روزهای گذشته ببرند و بازی‌های دوران کودکی ما را همراه با تکنولوژی وارد زندگی امروزی و ماشینی ما بکنند. تا ما با بازی کردن اینگونه عناوین به روزهای خوش گذشته برگردیم و نسل امروزی نیز آشنایی اندکی با بازی‌های کودکی ما داشته باشد. سماور نام یکی دیگر از این عناوین که در این مطلب قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.

در بازی سماور اطلاعات عمومی، دقت و تمرکزتان را به چالش بکشید

بسیاری از بازی ها نه فقط برای سرگرم کردن کاربر، بلکه برای افزایش تمرکز، دقت و اطلاعات عمومی ساخته شده اند. بازی های حدس کلمه از این دست بازی ها هستند و در این مطلب قصد دارم به نقد و بررسی یک بازی مهیج اندرویدی به نام "سماور" بپردازم که یک نمونه موفق از بازی های حدس کلمه به شمار میرود.

logo-enamad logo-samandehi