Pixlr – Free Photo Editor

Pixlr – Free Photo Editor

نسخه ۳.۴.۲۹
۲۰۰
هزار
نصب فعال
عکاسی
دسته
۲۸
مگابایت
حجم

بیش از ۶۰۰ جلوه تصویری، پوشش و حاشیه برای شخصی‌سازی هر عکسی، آن هم به رایگان!


ویرایش‌کننده‌ای جالب و رایگان که به شما اجازه می‌دهد به سرعت هر عکسی را ببرید، تغییر اندازه دهید، قرمزی چشم‌ها را بگیرید، دندان‌ها را سفید کنید و تعمیرش کنید.

در رسانه‌ها

معرفی اپلیکیشن ویرایش عکس پیکسلر (Pixlr)

این روزها همزمان با فراگیر شدن شبکه‌های اجتماعی،کاربران این شبکه‌ها همواره در تلاش‌اند تا به واسطه استفاده از اپلیکیشن‌های ویرایش عکس، عکس‌ها ساده خود را با اضافه کردن فیلترهای مختلف بهتر و حرفه‌ای‌تر کنند. تاکنون اپلیکیشن‌ها گوناگونی منتشر شده‌اند که نیاز کاربران را برای ویرایش عکس‌هایشان مد نظر قرار داده‌اند، عده‌ای از آن‌ها با توجه به رایگان بودنشان مخاطبان بیشتری را به خود اختصاص داده‌اند و عده‌ای دیگر هم به واسطه عملکرد فوق‌العاده‌ای که دارند علاوه بر پولی بودنشان توانسته‌اند خود را به عنوان یک اپلیکیشن قدرتمند ویرایش عکس به کاربران و مارکت‌های معتبر نرم‌افزاری معرفی کنند.

موبایل مگ: pixlr؛ عکس ها را به ایده آل خود نزدیک کنید

Pixlr یکی از محبوب ترین ابزار های عکاسی در فروشگاه های اندرویدی نظیر گوگل پلی به حساب می آید و آمار دانلود قابل توجهی را به خود اختصاص داده است. ابزار های ویرایش تصویر در این برنامه گسترده و متنوع هستند و نیاز های هر کاربری را برآورده می سازند. در ادامه با آموزش استفاده از پیکسلر همراه ما باشید...

با پیکسلر اکسپرس میلیون ها ترکیب بین فیلترها، افکت ها و قاب های آماده روی عکس خود اعمال کنید.

با این اپلیکیشن قدرتمند می توان عکس ها را به خوبی ویرایش کرد و میلیون ها انتخاب زیبا از دل فیلترها، افکت ها و قاب های موجود بیرون آورد.

logo-enamad logo-samandehi