Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo

Version 3.2
10
Active installs
Sports
Category
3
MB
Size

در هر ورزشگاهی، پشت هر توپ که می ایستد، سوت و هو به آسمان است و البته یک فریاد آشنا: «مسی ... مسی!» اگر کریس رونالدو باشی، به فریادها جواب خواهی داد. امروز، رقابت رونالدو – مسی، جذاب ترین مسابقه چند دهه اخیر فوتبال را شکل داده است. آنها شمایلی از دو شکل متفاوت فوتبال اند. جانمایه ای از دو تفکر مختلف. آنها، روز اند و شب ، سیاه و سپید، رئال و بارسا، حتی وقتی یک فصل رقابت به پایان رسیده باشد، مسی سه گل به برزیل می زند تا کریس بلافاصله با سه گل به هلند و چک بازی را مساوی کند. این دو سریع تری و مهیب ترین کورس دو نفره تاریخ را به راه انداخته اند. تحسین ها و فریادها، مخالف خوانی ها و دشنام ها، فعلا در انحصار این دو ست ؛ هست تا عصر مسی – رونالدو به پایان برسد و عنوان «بهترین» و جایزه «توپ طلا»، مدعی تازه ای پیدا کند. الکس فرگوسن می گوید: «وقتی او را به رئال مادرید فروختیم احساس کردیم، معامله پرسودی انجام داده ایم اما رونالدو در همان سال اول موازنه این انتقال را به سود رئال کرد. حالا سه فصل از این جابه جایی بزرگ گذشته و رونالدو جزئی از تاریخ رئال است. ستاره ای با گل های خارق العاده، سنگین ترین شوت ها، بهترین پاس ها و سریع ترین فرارها،دنیای اطراف، کریس را به ستاره بودن تشویق می کنند اما او سعی کرده قهرمان باشد.
در این برنامه قصد داریم اطلاعات کاملی از این اسطوره به شما بدهیم
این برنامه شامل آرشیوی از کلیپ های(گل ها ، دریبل ها ، تبلیغات)رونالدو است که به این آرشیو هر 2 ماه یکبار کلیپ های جدیدی اضافه خواهد شد.

**این برنامه مخصوص گوشی های اندروید 2.1 به بالا می باشد**

**کاربران عزیز توجه فرمائید که تمامی کلیپ های موجود در برنامه تست شده اند و با توجه به اینکه این کلیپ ها روی سرور پر سرعت آپارات آپلود شده اند شما میتوانید حتی با اینترنت کم سرعت GPRS نیز کلیپ ها رو پخش کنید**

**برای پخش کردن کلیپ ها بهتر است که برنامه های MX PLAYER و my downloads را بر روی گوشی خود نصب کنید**

logo-enamad logo-samandehi