ضبط تماس حرفه ای

ضبط تماس حرفه ای

نسخه ۱.۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۳
مگابایت
حجم

برنامه ضبط حرفه ای تماس , تهیه شده برای ضبط تمامی مکالمات با امکانات ویژه ،با این برنامه پیشرفته تمامی مکالمات شامل تماس های ورودی و خروجی را به صورت خودکار ضبط کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
نرم افزار ضبط تماس این امکان را به شما می دهد تا به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن مکالمه های تلفنی خود را ضبط نموده و سپس آن ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . دقت داشته باشید که این برنامه قادر است به صورت خودکار مکالمه ها را ضبط نماید . همچنین لازم به ذکر است که رابط کاربری این اپلیکیشن فوق العاده زیبا و شیک می باشد.
اگر خواهان ذخیره کردن مکالمات رد و بدل شده در اندروید خود هستید نیازمند نرم افزاری قدرتمند شبیه به ضبط تماس حرفه ای می باشد . با داشتن این نرم افزار می توانید به صورت کاملا دو طرفه ( هم صحبت های شما و هم صحبت های مخاطبتان ) در گوشی های روت شده اقدام به ضبط مکالمات نمایید.
با استفاده از برنامه ضبط تماس حرفه ای می توانید مکالمات خود را با کیفیت بالا ضبط نمایید. فرآیند ضبط، با هر تماس به صورت خودکار آغاز می شود اما می توانید آن را حین مکالمه متوقف و یا شروع کنید. از مهم ترین ویژگی این برنامه قابلیت توقف عملیات ضبط و شروع مجدد در هنگام مکالمه می باشد. با این برنامه قادر به اضافه کردن نظرات بر روی تماس های ضبط شده هستید. می توانید به ضبط کردن مکالمات با همه و یا فقط شماره هایی که در دفترچه تلفن نیست


برای استفاده از این برنامه ضبط تماس به انجام هیچ‌گونه تنظیمات پیچیده نیاز ندارید و هرکجا که هستید در هر زمان می‌توانید به صداهای ضبط شده گوش دهید.
بعد از نصب این برنامه تمام تماس هاتون روی گوشیتون ضبط میشه و داخل خود گوشی ذخیره می شه.
از دیگر قابلیتهای این برنامه میتوان نام یا شماره، تاریخ تماس و مدت مکالمه است.
این برنامه نیاز به هیچگونه تنظیم خاصی نداره برای گوش دادن به تماسهای ضبط شده میتوانید از داخل برنامه فایل مورد نظر را انتخاب کرده و پخش نمایید.


ویژگی ها :
- ضبط تماس های ورودی
- ضبط تماس های خروجی
- ضبط تماس های مخاطبین
- ضبط تماس های ناشناس یا شماره های مورد نظر و اعمال فیلترینگ بر روی مخاطبین
- ضبط تماس ها وتنظیم حذف خودکار در فواصل طولانی
- ضبط تماس ها با کیفیت و فرمت های مختلف
- منوی تنظیمات با امکانات پیشرفته


در نهایت مشکلات و سوالات خود را فقط از طریق ایمیل پشتیبانی ارسال نمایید

logo-enamad logo-samandehi