عکس در مشهد

عکس در مشهد

Version 1.0
Install +50 K
Category Entertainment
Size 6 MB
Last Update 2016 February 20
عکس در مشهد

عکس در مشهد

Persiagraph
Version 1.0
Install +50 K
Category Entertainment
Size 6 MB
Last Update 2016 February 20
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

دوست دارید در مکان های دیدنی مشهد عکس بگیرید!؟


برای استفاده و کار با این برنامه نیاز به دانش خاصی نیست و براحتی می‌تونید تصاویر خودتون رو بسازید، ذخیره کنید و اگه خواستید به اشتراک هم بگذارید :)


تصویر مورد نظرتون رو انتخاب کنید، برشش بدید، روی تصویر مکان مورد نظرتون قرارش بدید، اگه دوست داشتید از امکانات دیگه ویرایشی هم استفاده کنید و سپس تصویر رو ذخیره کنید!


خیلی راحت در مکان های دیدنی مشهد عکس بندازید! - شما می‌تونید تصاویر خودتون رو برش بدید و در تصاویر ویژه موجود در برنامه قرار بدید.


عکس در مشهد به شما یک سری امکانات جانبی نیز می‌دهد، شما میتونید روی تصویرتون از افکت های آماده موجود در برنامه نیز استفاده کنید، می‌تونید تصویر خودتون رو محو کنید، میزان روشنایی اون رو تایین کنید و بهترین جلوه رو برای تصویر شخصی یا خانوادگی خودتون در مشهد بسازید.


راستی! شما می‌تونید در هر تصویری که می‌سازید، متن هم بزارید، مثلا سالی که تصویر رو ساختید، بنویسید و یا اصلا هر جمله ای که دوست دارید! - ضمنا می‌تونید فونت و رنگ متن رو هم تایین کنید. بعد از اینکه متن رو وارد کردید، براحتی با لمس برروی متن، می‌تونید مکان و سایز اون رو هم عوض کنید و یا اصلا متن رو بچرخونید :)


می‌تونید از بخش تصاویر من، موجود در برنامه، به تصاویری که ساختید دسترسی داشته باشید و به اشتراک بگذاریدشون؛ ضمنا پس از ذخیره تصاویر، می‌تونید از طریق گالری دستگاهتون نیز به اونا دسترسی داشته باشید و یا به پوشه Persiagraph_pic، موجود در کارت حافظه دستگاه مراجعه کنید، شاد باشید. :)


عکس در مشهد رو از دست ندید، منتظر برنامه و آپدیت های دیگه پرشیاگراف هم باشید :)


توسعه و طراحی توسط پرشیاگراف (http://persiagraph.com)

User Reviews - 150 Rates
3.4 from 5
5
4
3
2
1
مهدی
مهدی
2016/03/19
خوبه فقط کارکردن باش سخته خیلی سخت میشه ی عکس رو برش داد،لطف کنین تو آپديت بعدی برش خودکار وخوب براش بزارین تا عالی شه
مهیا
مهیا
2017/06/09
آره زیاد سخت
سامان حاجی لکی
سامان حاجی لکی
2016/02/23
خوبه