ثبت سفارش خارجی (Pars Order)

دسته خرید
نصب‌های فعال کمتر از ۱۰۰
حجم ۴٫۵ مگابایت
نسخه 13.97.12.05-parsorder.com

توضیح

ثبت سفارش خارجی (Pars Order)


با ثبت سفارش خود در این سیستم از مزایای زیر برخوردار شوید: 


1- فارسی سفارش دهید و پیشنهادات قیمت را هم فارسی دریافت کنید: ما کار ترجمه درخواستهای شما و فارسی نمودن پیشنهادات تامین کنندگان را بر عهده می گیریم. این خدمات رایگان است. 


2- ثبت سفارش در سیستم این فرصت را فراهم می کند که نیاز و سفارش شما به دست تولید کنندگان مختلف رسیده و آنها برای شما پیشنهادات رقابتی ارسال کنند. 


3- سیستم به شما امکان می دهد که تک تک پیشنهادات رسیده را جداگانه مدیریت کنید و در طی این فرایند تا رسیدن به نتیجه مطلوب، سرنخ اطلاعات از دست نرود و بهترین نتیجه از چانه زنی گرفته شود. 


بخشهای سیستم: 


سبد سفارشات: 


با استفاده از این برنامه می توانید لیست محصولات موجود را بررسی کنید و کالای مورد نیاز خود را به سبد سفارشات اضافه و در سیستم ثبت کنید تا تولید کننده خارجی با شما تماس بگیرد. 


سفارش مستقیم: 


در صورت عدم وجود کالای مورد نظر در لیست محصولات می توانید مشخصات کالای خود را در فرم سفارش مستقیم ثبت کنید. ما آنرا ترجمه کرده و در اختیار تامین کنندگان خارجی قرار می دهیم. شما می توانید پیشنهادات آنها را به فارسی در کارتابل خود مشاهده کنید. 


تذکر مهم:


این سیستم و سامانه مرتبط با آن صرفا فرایند ثبت سفارش، دریافت پیشنهاد قیمت و نهایتا دریافت پرفرما را مدیریت می کند و فرایند خرید، پرداخت، حمل و غیره فعلا پوشش داده نمی شود.


تغییرات آخرین نسخه

نسخه 5:

بهینه سازی تکمیل پرفرما

بهینه سازی نمایش اطلاعات محصولات

بهینه سازی سفارش مستقیم

دسترسی‌ها

  • اتصال به Wi-Fi و قطع اتصال از آن
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

اپلیکیشن ثبت سفارش خارجی: راه ارتباطی شما با تامین کنندگان خارجی

اپلیکیشن های موبایل ارتباط ما با دنیا را تسهیل میبخشند. اگر به دنبال کالای خاصی میگردید و میخواهید آن را از تامین کنندگان خارجی خریداری نمایید، در این مطلب با ما همراه باشید و با یک اپلیکیشن کاربردی به نام "ثبت سفارش خارجی" آشنا شوید. از طریق این اپلیکیشن میتوانید محصولات موردنظر را از بین دسته بندی محصولات پیدا کنید و حتی سفارشات مستقیم خود را برای کالای خاص ثبت کرده و پیشنهادات مختلفی از سوی تامین کنندگان خارجی دریافت نمایید.