کیبورد کششی پاراسام

کیبورد کششی پاراسام

نسخهٔ ۳.۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ فروردین ۱۳۹۳
کیبورد کششی پاراسام

کیبورد کششی پاراسام

گروه برنامه سازی پاراسام
نسخهٔ ۳.۱.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳ فروردین ۱۳۹۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

توجه: لطفا پس از نصب چند دقیقه صرف مطالعهء "راهنما" بفرمائید.


سرانجام انتظار برای داشتن یک کیبورد کششی فارسی به سرآمد! تنها با گذشتن از روی دکمه ها، کلمهء خود را با سرعت زیاد تایپ کنید، این کیبورد منظور شما را میفهمد!ممکن است قبل از این هم تجربهء کارکردن با کیبوردهای کششی (که به آنها swype / سوایپ هم گفته میشود) را داشته اید. در این صورت با محدودیتها و مشکلات آنها به خوبی آشنایی دارید. بعضی از آنها مانند کیبورد گوگل از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنند، و یا آزمایشی هستند و یا اینکه فاقد آرایش استاندارد فارسی هستند. بعضی از آنها هم که تعداد محدودی از کلمات فارسی را حدس میزنند. در این صورت ادامهء این متن را بخوانید.همانطور که گفته شد، کیبورد کششی کیبوردی است که برای تایپ کردن با آن نیازی به کلیک بر روی دکمه ها ندارید. فقط کافی است از روی آنها رد شوید. ممکن است در ابتدا کمی ناآشنا به نظر برسد، اما همینکه بعد از مدت کوتاهی به آن عادیت کردید، برای همیشه نحوهء تایپ کردن سنّتی را فراموش میکنید. اگر تصور کرده اید که قابلیتهای این کیبورد هوشمند به همینجا ختم میشود، با خواندن مطالب پایین ممکن است تجدید نظر کنید.


برخی از ویژگیهای "کیبورد کششی پاراسام"۱. مجموعهء عظیم کلمات فارسی که برنامه از میان آنها در کمتر از 0.04 ثانیه لغت مورد نظر شما را با دقت 94 درصد حدس میزند. (بیش از 300 هزار واژه)

۲. همان ویژگی بالا را برای کلمات انگلیسی هم تجربه کنید و لذت ببرید.

۳. شخصی سازی کامل: قابلیت حذف و یا اضافه کردن لغات مورد نظر خود به برنامه به سادگی

۴. تشخیص خودکار نوع متنی که قرار است وارد شود (آدرس ایمیل، آدرس وب سایت، شماره تلفن، ...) و انتخاب آرایش مناسب و لیست واژه های مربوطه. به عنوان مثال همانطور که در تصاویر برنامه هم مشاهده میکنید، زمانیکه میخواهید آدرس ایمیلی را وارد کنید، برنامه به طور اتوماتیک به وضعیت تایپ انگلیسی تغییر پیدا کرده و سپس لیستی از کلمات مرتبط با ایمیل (مانند @, gmail, .com, yahoo, ...) ارائه میشود تا شما مجبور نباشید آنها را تایپ کنید.

۵. قابلیت تصحیح خودکار درج علائم نگارشی مانند کاما، نقطه، ویرگول، ...

۶. صفحهء مخصوص ویرایش و پیمایش متن که در تمام کامپیوترهای دسک تاپ سراغ دارید (مانند Home, End, Page Up, Page Dwn, Select All, Copy, Paste, ...)

۷. ظاهری شیک با قابلیت نصب تم

۸. دارای تمام نشانه های اعراب گذاری در فارسی (فتحه، ضمه، تشدید، تنوین، ...)

۹. دارای قابلیت تایپ راحت کاراکترهای "خط اتصال" و "نیم فاصله" که متاسفانه به دلیل عدم وجود آنها بر روی اغلب کیبوردها (چه سخت افزاری، چه نرم افزاری)، کاربرد آنها در فارسی در حال فراموش شدن است.

10. اضافه کردن خودکار لغات موجود در پیامک ها برای تشخیص های بهتر برنامه؛ خاص هر کاربر


در پایان از شما تقاضا میشود هرگونه نظر، انتقاد و یا پیشنهادی در مورد این کیبورد دارید، با ایمیل داده شده تماس بگیرید تا در اسرع وقت در نسخه های بعدی به کار گرفته شوند.


توجه


برای اطلاعات و آموزشهای بیشتر، راهنمای برنامه را مطالعه بفرمایئد.


سپاسگزاریم

نظرات کاربران - ۲۱۸ رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
شهاب(هواوی G700)
شهاب(هواوی G700)
۱۳۹۳/۰۲/۱۹
لطفا در مورد کلاه‌برداری‌هایی که صورت می‌گیرد پاسخ‌گو باشید... این نرم‌افزار نه تنها هیچ یک از قابلیت‌ها را ندارد بلکه در اجرا مشکل دارد
محمد
محمد
۱۳۹۴/۰۸/۰۶
خیلی مزخرف ، نمیدونم ادعای سیصدهزار کلمه پیش فرض از کجا اومده که اسم های عادی توش نداره کیبورد کششی فقط کیبورد فابریک گلکسی نوت ،
LG G2
LG G2
۱۳۹۳/۰۲/۱۸
دارای تم خسته کننده است. تغییری در شکل و رنگ ان نمیتوانید بدید. لازم است گروه برنامه سازی روی این نکات کار کنند.