8th Invasion 2

8th Invasion 2

Version 1.6
Free
In-app Purchases
20
K
Active installs
Action
Category
70
MB
Size

این بازی برای اجرا حداقل به 1 گیگابایت رم نیاز دارد.

خرمشهر در محاصره نیروهای دشمن قرار گرفته و هر لحظه بر تعداد آنها افزوده می شود. بخش زیادی از شهر به ویرانه ای بدل گشته که دیگر نشانه ای از زندگی در آن نیست. خیابان های خرمشهر پر شده از بوی خون مردم بی گناهی که به جرم دفاع از میهن خود به خاک و خون کشیده شده اند. مردم همه اسلحه به دست شده اند و با جمعیت کم خود جلوی ارتش تا بن دندان مسلح دشمن ایستادگی می کنند. ارتش مهاجم قول داده بود یک روزه خرمشهر را به تصرف خود در آورد، اما هرگز فکر نمی کردند با چنین دفاع جانانه ای از سمت مردم مواجه شوند. محمد جهان آراء همراه چند نفر از آخرین رزمندگان باقیمانده در روزهای پایانی قبل از سقوط خرمشهر با تجهیزات محدودی که داشتند جلوی دشمنان ایسادگی کردند و در مناطقی آنها را عقب راندند.

بازی هشتمین حمله 2 (دفاع از خونین شهر) در ادامه بازی پرطرفدار هشتمین حمله، به روایت داستانی از روزهای خونین خرمشهر می پردازد و شما در نقش یکی از رزمندگان ایرانی در مقابل ارتش دشمن به دفاع از شهر می پردازید و با تجهیزات و اسلحه های متنوع نباید اجازه دهید شهر به تصرف دشمن در آید.

هشتمین حمله 2 یک بازی تیراندازی در سبک Shoot them up است و با گرافیک 3 بعدی خیره کننده خود، اسلحه های متنوع و تجهیزات کمکی یک بازی جذاب و با کیفیت بازی های جهانی است که شما را تا مدت ها درگیر خود می کند. رابط کاربری کم نظیر همراه با جزئیات فراوان نیز شما را مطمئن خواهد کرد که با یکی از بهترین بازی ها در این سبک روبرو هستید.

دشمنان نیز از تنوع و هوش مصنوعی بالایی برخوردار هستند و اضافه شدن هلیکوپتر نیز جذابیت ویژه ای به آنها افزوده است، همین موضوع باعث شده بازی چالش های جذابی برای بازیکنان فراهم کند و استراتژی های موثر در بازی نیز هر کدام تاثیر متفاوتی در بازی خواهند داشت.

شک نکنید با بهترین بازی در سبک محبوب هشتمین حمله روبرو هستید و همین حالا به رایگان می توانید آنرا نصب کنید.

ویژگی های خاص بازی هشتمین حمله 2:

+گرافیک 3 بعدی خیره کننده و کم نظیر

+اسلحه ها و تجهیزات کمکی متنوع و جذاب

+کمیک استریپ و روایت داستانی عالی

+ رابط کاربری زیبا همراه با جزئیات مناسب

+جلوه های صوتی و تصویری بسیار زیبا

+ گیم پلی جذاب و هیجان انگیز

+ صداگذاری واقعی در محیطی

+ اجرا بروی انواع گوشی ها

+ رقابت با دیگر بازیکنان در جدول امتیازات

منتظر بروزرسانی های جدید بازی هشتمین حمله 2 باشید…

کلمات مرتبط:

اکشن، جنگی، نبرد، سرباز، اسلحه، تفنگی، تیراندازی، مبارزه ای، اول شخص، گرافیک، سه بعدی، رقابتی، هیجان انگیز، دفاع مقدس، خرمشهر، جنگ تحمیلی

In Media

حمله به قلب تاریکی - هشتمین حمله 2 در ذره بین

خرمشهر، شهر نخل های بلند، اکنون به زیر آماج گلوله های دشمن مظلومانه سقوط می کند. انگار تکه ای از بهشت در آتش ظلم و جور می سوزد. نوجوانان پرشور این خطه با تمام توان، مخلصانه در مقابل دشمن ایستادگی می کنند تا از پیش رفتن دشمن جلوگیری کنند. آن ها با عملیات های هوشمندانه همراه با عشق به میهن موفق می شوند شهر خونین خود را از محاصره دشمن نجات دهند. شما هم می توانید به مدد تکنولوژی حال وهوای دفاع مقدس را تجربه کنید. اخیرا نسخه دوم بازی هشتمین حمله برای علاقه مندان به بازی های اکشن ارائه شده است. این بازی مهیج می تواند یادآور روزهای آتش و خون خرمشهر باشد. هم چنین جوانان و نوجوانانی که سال های جنگ را درک نکردند می توانند با این بازی هیاهوی آن زمان را احساس کنند. برای آشنایی بیشتر با بازی هشتمین حمله دو با ذره بین همراه شوید.

8th Invasion 2

8th Invasion 2 FPS military shooter game by Papata Game Studio

Review expert eighth game Attack 2

Today sees the launch of the second version of the eighth attack on a cafe in the market that could be good news for fans of the game. The eighth attack on Iranian first version could become one of the successful games and won many fans. In the second edition of thing more than anything to be seen, and improve the game's progress. 2 in the eighth attack with the telling of a good story for the Comic Motion encourages you to finish the game.

نقد و بررسی هشتمین حمله 2

در طول تاریخ بشر نبردهای بسیار زیادی بین اقوام و مردم کشورهای مختلف روی داده که یکی از آنها مربوط به کشور ما میشود. سال های دفاع مقدس یادآور وقایع تلخ و شیرین متعددی بوده که اکثر آنها در قالب فیلم های سینمایی بازسازی شده است. امروزه با ظهور بازی های رایانه ای، داستان های 8 سال جنگ تحمیلی علیه ایران به گونه ای دیگر زنده میگردد تا علاوه بر حفظ ارزش های این دوران، اسباب سرگرمی مخاطبان نیز فراهم شود! در ادامه بازی “هشتمین حمله 2” که همین رویکرد باعث تولید آن شده را به شما معرفی میکنیم. با ما در نقد و بررسی این بازی اندرویدی همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi