Talking Tom Hero Dash – نجات جهان با تام سخنگو

Talking Tom Hero Dash – نجات جهان با تام سخنگو

نسخهٔ ۴.۶.۲.۶۱۷۷
نصب +۳ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۳۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ فروردین ۱۴۰۳
Talking Tom Hero Dash – نجات جهان با تام سخنگو

Talking Tom Hero Dash – نجات جهان با تام سخنگو

Outfit7 Limited
نسخهٔ ۴.۶.۲.۶۱۷۷
نصب +۳ میلیون
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۳۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ فروردین ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

همراه با تام سخنگو، لباس قهرمانی بپوش، راکون‌های بدجنس را از سر راه بردار، سکه بگیر، دوستانت را نجات بده و شهر را دوباره بساز! در بازی Talking Tom Hero Dash، تام یک دونده‌ی قهرمان است که شهر را از دست راکون‌های بدجنس نجات می‌دهد.

 

نجات جهان با تام سخنگو

بازی talking tom hero dash (نجات جهان با تام سخنگو) از هیجان‌انگیزترین بازی‌های سری «تام و دوستان» است که در تاریخ ۶ ژانویه ۲۰۱۹ توسط کمپانی outfit7 عرضه شد و به سرعت در دل طرفداران بازی‌های اکشن و پرتحرک جا باز کرد. شرکت معروف outfit7، اولین بار در سال ۲۰۱۰ تام سخنگو را به جهان معرفی کرد و با استقبالی بی‌نظیر رو‌به‌رو شد؛ به طوری که تعداد دانلود‌های این بازی در گوگل‌پلی به بیش از 100 میلیون بار رسید!

حالا دنیا در خطر است. در بازی تام هیرو سر‌وکله راکون‌های بدجنس پیدا شده است و یک خطر بزرگ تمام دنیا و دوستان گربه محبوبی به نام تام را تهدید می‌کند. تام و دوستانش به کمک شما نیاز دارند تا جلوی این راکون‌های خرابکار را بگیرند. 

 

داستان بازی

داستان بازی تام هیرو از روزی شروع می‌شود که دارو دسته راکون‌ها به شهر حمله می‌کنند و دوستان تام را اسیر می‌کنند. آن‌ها در تمام شهر پخش می‌شوند و مشغول خرابکاری می‌شوند. حالا شما باید در نقش تام در خیابان‌های شهر بدوید و سعی کنید دوستان او را از چنگ رئیس راکون‌ها نجات بدهید و با سکه‌هایی که بدست می‌آورید شهر را بازسازی کنید.

راکون‌های بدجنس همه جا حضور دارند و می‌خواهند شما را متوقف کنند؛ پس باید تلاش کنید تا آن‌ها را شکست بدهید. بازی tom hero یک مسابقه هیجان‌انگیز دویدن با مانع‌های بسیار زیادی است که راکون‌ها سر‌ راه‌ گذاشته‌اند. پس حسابی مراقب تله‌های آن‌ها باشید. پس به‌طور خلاصه در این بازی باید کارهای زیر را انجام دهید:

 • دوستان تام یعنی بن، جینجر، آنجلا و هنک را نجات دهید.
 • راکون‌های بدجنس را از بین ببرید و سکه‌های مسیر را جمع کنید.
 • با سکه‌ها، شهر را دوباره بسازید.
 • قدرت‌ها و ابزارهای هیجان‌انگیز بگیرید.
 • در فضاهای جذاب به دویدن ادامه بدهید.
 • در مسابقه‌های مختلف شرکت کنید و جایزه بگیرید.
 • رئیس بزرگ راکون‌ها را شکست بدهید.
 • قفل لباس‌های قهرمانی شخصیت‌های مختلف را باز کنید.

 

شخصیت اصلی بازی Talking Tom Hero Dash

توماس یا همان گربه‌ خاکستری که همه او را تام صدا می‌زنند شخصیت اصلی بازی tom hero است. تام یک گربه معمولی نیست؛ او رهبر تیم نجات جهان است و قدرتش دشمنان او را به وحشت می‌اندازد. تام قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای دارد و مانند یک ابر قهرمان با دشمنان مبارزه می‌کند. مهم‌ترین قدرت تام داشتن  دوستان خوبی است که همیشه هوایش را دارند.   

 

امکانات بازی تام هیرو

در بازی  تام هیرو تجربه بسیار لذت بخشی را از امکانات مختلف بازی بدست می‌آورید. این امکانات شامل تمام چیزهایی است که در حال دویدن می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید و یا جایزه‌ها و گزینه‌هایی که در منو اصلی بازی با آن‌ها رو‌به‌رو می‌شوید.

 

ابزارهای بازی talking tom hero dash 

 • آهن‌ربای سکه: این وسیله در هنگام دویدن سکه‌ها را به خود جذب می‌کند و به مدت ۱۰ ثانیه فعال است.
 • سکه ۲x : وقتی در حال دویدن سکه ۲x را دست می‌آورید، به مدت ۱۰ ثانیه تعداد سکه‌هایی که بدست می‌آورید دو برابر می‌شود.
 • سپر دفاعی: این وسیله به مدت ۱۰ ثانیه جان شما را در برابر تمام موانع حفظ می‌کند.
 • باتری‌های تقویت‌کننده: این باتری‌ها قدرت شما را بسیار افزایش می‌دهند و باعث می‌شوند که تمام موانع و دشمنان سر راه را نابود کنید و همه سکه‌های مسیر را جذب کنید.
 • وسایل نقلیه: اسکیت بورد و سفینه فوق سریع از وسایلی هستند که در طی بازی از جعبه‌های جوایز بدست می‌آورید. این وسایل حرکت شما در بازی را بسیار جذاب و هیجان‌انگیز می‌کنند.

 

جهان‌های بازی

 پس از کامل کردن ساختمان‌های جهان اول در بازی talking tom hero dash و باز کردن قفل جهان دوم، هر لحظه منتظر باشید تا دریچه عبور به جهان دوم پدیدار شود. دریچه‌ جهان‌های بازی به صورت تصادفی حین دویدن باز می‌شوند و شما را به یک ماجراجویی جذاب دیگر می‌برند. این دریچه‌ها دارای نماد‌های مختلفی هستند؛ مثلا نماد جهان اول دریچه‌ای آبی رنگ با تصویر یک ساختمان است و نماد جهان دوم دریچه‌ای سبز رنگ به همراه یک درخت نخل.

 

سکه‌ها و جواهرات

از سکه‌ها و جواهرات بازی tom hero باید برای ساخت ساختمان‌های شهر استفاده کنید. این ساختمان‌ها توسط راکون‌های بدجنس اشغال شده‌اند و در حال خراب شدن هستند. سکه‌ها و جواهرات بازی را می‌توانید از دویدن در خیابان‌ها و باز کردن جعبه‌های جایزه بدست بیاورید.

 

تبلیغات بازی

در بازی talking tom hero dash تبلیغات آزار دهنده نیستند. بلکه تماشای آن‌ها یک راه هوشمندانه است برای اینکه سکه‌های بیشتری بدست بیاورید و سریع‌تر پیشرفت کنید. پس از پایان تبلیغات می‌توانید شانس خود را برای بدست‌آوردن سکه‌های بیشتر با چرخاندن یک گردونه شانس امتحان کنید.

 

لباس‌های جدید

برای بدست‌ آوردن لباس‌های جدید در بازی تام هیرو باید به مرور زمان تیکه‌های هر لباس را از جعبه‌های جایزه جمع کنید. وقتی تمام تیکه‌های لباس جمع شد، قفل لباس برای شما باز می‌شود و می‌توانید آن را بپوشید. این لباس‌ها توانایی‌های شما را افزایش می‌دهند.

 

جعبه‌های بازی

در بازی تام هیرو می‌توانید جعبه‌های معمولی، ویژه و فوق‌العاده را بدست بیاورید. آن‌ها جوایز مختلفی را به شما می‌دهند که گاهی اوقات هیجان‌زده‌تان می‌کند.  جعبه‌های معمولی فقط از تماشای تبلیغات بدست می‌آیند و هر سه ساعت یک‌بار فعال می‌شوند. جعبه‌های ویژه در طی بازی با شکست دادن راکون‌های خرابکار در زمان دویدن باز می‌شوند و همچنین می‌توان آن‌ها را با سکه‌های درون بازی خرید.

جعبه‌های فوق‌العاده در بازی talking tom hero dash را فقط با کارت‌های ویژه می‌توان خرید. کارت‌های ویژه بسیار کمیاب‌ هستند اما می‌توانید آن‌ها را از فروشگاه بازی خریداری کنید. اگر قصد خرید این کارت‌ها و جعبه‌های فوق‌العاده را داشتید منتظر رویداد‌های بازی بمانید. در این رویدادها تخفیف‌های جذابی به شما پیشنهاد می‌شود.

 

کاراکترها و شخصیت‌های بازی

در بازی tom hero شما تنها نیستید، یک تیم قدرتمند از قهرمانان وجود دارند که دوستان تام هستند اما در اول بازی به دست راکون‌های بدجنس زندانی شده‌اند. پس از رد کردن مراحل مختلف بازی قفل آن‌ها باز می‌شود و می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. این شخصیت‌ها عبارتند از:

 • هنک
 • جینجر
 • بن
 • آنجلا

 

دانلود بازی تام هیرو از بازار

حالا وقت آن است که با دانلود بازی tom hero از بازار با اینترنت نیم‌بها، شما هم یک قهرمان باشید و وارد تیم نجات دنیا شوید. تام و دوستانش منتظرتان هستند تا به کمک یکدیگر راکون‌های خرابکار و بدجنس را شکست بدهید.

در مورد سلامت این بازی هم خیال‌تان راحت باشد چون مانند تمام گیم‌ها و برنامه‌های دیگر از سپر امنیتی بازار عبور می‌کنند و مورد آزمایش و تست قرار می‌گیرند. ضمنا نسخه تام هیرو بی نهایت هم در بازار موجود نیست تا هم از امنیت کامل بازی مطمئن باشیم و هم حق توسعه‌دهنده را حفظ کنیم.

 

سوالات متداول

بازی تام هیرو روی چه گوشی‌هایی اجرا می‌شود؟

این بازی بر روی تمامی گوشی‌هایی که اندروید ۵ یا بالاتر دارند، قابل اجرا است.

چگونه بازی Talking Tom Hero Dash را سیو کنیم؟

برای ذخیره بازی و امکان بازیابی آن در دستگاه‌های دیگر، باید از طریق مراجعه به قسمت setting در منو اصلی بازی، به حساب گوگل خود متصل شوید. 

نظرات کاربران - ۱۰،۶۵۵ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۳/۰۱/۲۳
خیلی بازی خوبی
بارانا
بارانا
۱۴۰۳/۰۱/۲۳
خیلی بازی باحالیه حتما نصبش کنید صد ستاره هم براش کم
برجی
برجی
۱۴۰۳/۰۱/۲۲
بازی خیلی عالی حتما نصب کنید