پاسخگوی پیام

پاسخگوی پیام

نسخه ۱.۰
<۱۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲
مگابایت
حجم

بهترین برنامه پاسخگوی پیامک . . . . .


با امکاناتی منحصر به فرد . . . . .


حتما برای شما هم اتفاق افتاده که تعداد زیاد پیامک های تبریک و یا تسلیت که در ایام مختلف از اقوام و آشنایان دریافت می کنید شما را سردرگم و کلافه کرده باشد و وقت زیادی را صرف جواب دادن به تک تک این پیامک ها کرده باشید تا خدایی نکرده اقوام به دلیل جواب ندادن به پیامک هایشان از شما دلخور نشوند .


حتما برای شما اتفاق افتاده که وقتی پیام های زیادی را برای اشخاصی ارسال می کنید از ساعت دقیق ارسال و تحویل آن ها مطلع نباشید .


در این بین نرم افزار هایی وجود دارند که به پیامک ها به صورت خودکار جواب می دهند ولی توانایی تشخیص و تمییز پیامک های مد نظر شما را از باقی پیامک هایی که شما دریافت می کنید , ندارند و علاوه بر آن از زمان ارسال و دریافت آنها اطلاعی نمی دهند . اما راه حل چیست ؟؟؟؟


راه حل پیش ماست . . . 


نرم افزاری که برای شما تهیه کرده ایم با قابلیت های منحصر به فرد و ویژه ی خود پاسخگوی تمام این دغدغه هاست . قابلیت هایی از قبیل :


- شناسایی پیامک های تبریک یا تسلیت یا هر دسته از پیامک های دیگر که مد نظر شماست از طریق تجزیه و تحلیل متن پیامک های دریافتی


- مدیریت پیامک های ارسال شده توسط نرم افزار , با ثبت زمان ارسال و زمان دریافت آنها که این ویژگی در هیچ نرم افزار پیام رسانی وجود ندارد


- قابلیت تعیین تعداد نامحدود پاسخگو برای تعداد نامحدود از دسته های پیام


- عدم استفاده از اینترنت که این ویژگی خیال شما را از بابت امنیت پیامک هایتان راحت می کند


- استفاده بسیار ناچیز از منابع سخت افزاری گوشی اعم از رم و سی پی یو و حافظه


- ظاهر بسیار زیبا و ساده و کاربر پسند


- قابل نصب بر روی طیف عظیمی از انواع گوشی ها و تبلت های اندرویدی ( اندروید 2.1 به بالا )


با نصب این نرم افزار در ایام مناسبتهای مختلف یا حتی وقتی منتظر پیامکی خاص از شخصی هستید با خیال راحت به کارهای روزمره برسید و نگران پاسخ دادن به پیامک ها نباشید و در هر زمان که مایل بودید گزارش پیامک های ارسال شده را با ساعت دقیق ارسال و دریافت آنها مشاهده کنید .


در ضمن , اگر بعد از خرید نرم افزار به مشکلی برخوردید یا به هر دلیلی از نرم افزار راضی نبودید با راه های ارتباطی مختلف موجود در نرم افزار (در صفحه ی " ارتباط با ما ") به ما اطلاع دهید تا بعد از بررسی های لازم هزینه ی خرید نرم افزار در کمال احترام به شما عودت داده شود .


با تشکر .


تیم برنامه نویسی OurTeam


 

logo-enamad logo-samandehi